Чи знаєте Ви, що робила районна рада в 2010 році?

Дискусії на політичні теми стосовно Долини і не тільки.

Модератор: sam

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Re: Чи знаєте Ви, що робила районна рада в 2010 році?

Повідомлення san » 15.03.2011 23:02

Я маю кращу думку!

Переконаний, що якщо завтра одночасно скоротити РДА на 90% то принаймні з місяць громадяни нічого не помітять...
А от десь за два місяці помітять - прогрес почнеться! :lol:

П.С. Такої ж думки і про т.з. "органи" взагалі... Ну може %% різні... Але ніяк не менше 50.
die Große Schlange

darita
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення darita » 02.06.2014 13:39

Це і є завдання місцевої влади. Думаю, san, ти не будеш заперечувати що в Долині міська рада дійсно над цим працює. Щось виходить, щось не дуже, але бодай намагання змінити підходи і зробити місто кращим є. Але й дуже важливо, щоб в цьому процесі їм не заважали і не пхали палиці в колеса. А роблять це ті, хто на фоні хоч якогось креативу і досягнень міської ради, в силу своєї некомпетентності і застояності, виглядають м'яко кажучи нікудишньо. Бажання і вміння намагатись доганяти і переганяти за рахунок власної праці в них нема. От і використовують єдиний реальний гальмівний важіль - раз в рік на бюджетній сесії регулярно обкрадають місто, не даючи використати зібрані на його території доходи на покращення якості життя його ж населення.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 22.06.2014 10:32

хто на фоні хоч якогось креативу і досягнень міської ради, в силу своєї некомпетентності і застояності, виглядають м'яко кажучи нікудишньо
хтось здається по вулицях не ходить....
ну даруйте, я не бачу креативу... :)

як і принципових відмінностей між тими чи іншими Радами.
Змагатись, що креативніше пофарбування тилків будинків до фестивалю Бойківщина чи памятник роверу без велодоріжок? :lol:

Дивлячись як іде використання бюджетів, то перетягування де котрий "залишається" є лише боротьбою хто скільки "пилятиме" бюджети.
die Große Schlange

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей