не Гаразд

Дискусії на політичні теми стосовно Долини і не тільки.

Модератор: sam

rus
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

не Гаразд

Повідомлення rus » 19.08.2012 09:27

не Гаразд ,як всеорганізатор ,і всеблагопочинатель всього найкращіщого в Долині ,розпочав зводити памятник Божій матері по вул.Грушевського.А жінки ,заробітчанки, здається з Португалії.Сказано це тому, що в Долині все ,ну практично всо робиться інціативними людьми ,обєднанями людей, громадськими організаціями, бізнесменими,людьми які люблять свій край.Ну а пан Гаразд ,через приватну газету" Добра справа ",це все дуже файно описує це в" правельному "намрямку,і в людей створюється ілюзія найсуперовішого мера ,здатного навіть посісти місце у раді верховецій,але це вже інша історія...

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Re: не Гаразд

Повідомлення san » 19.08.2012 19:49

Ну я наприклад чув що то "заробітчанки" щось там трохи починали... :)
А в чому саме проблема?

Але стільки скільки то часу вже триває мабуть їх коштів було замало і долучився ще хтось
Чи я не розумію про що йдеться?

П.С. Добре було би давати посилання чого саме коментар написано тут :) А якщо то газета, промова і т.п. то принаймні в двох словах написати про що йшлося
die Große Schlange

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 20.08.2012 07:54

Все було зроблено як в кращих традиціях нашого великого народу.
Заробітчани закинули ідею, а коли дійшло до фінансування - спригнули. А місце то вже освячено.
От і прийшлось робити все міським коштом. На сам лише благоустрій площі з міського бюджету виділено трохи більше 100 тис. грн. На статую частково було залучено кошти благодійників. Внесок заробітчанок - 0,00 грн.
Silentium est aurum... ;)

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 20.08.2012 11:11

Шото в мене думка нехороша закралась, що пан rus займається антипіаром Гаразда, майже в кожному дописі про нього пише і зареєструвався недавно...

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 20.08.2012 11:36

Ymka писав:Шото в мене думка нехороша закралась, що пан rus займається антипіаром Гаразда, майже в кожному дописі про нього пише і зареєструвався недавно...

В тому то й біда, що в нас таких rusів переважна більшість всього населення держави...
В будь якій добрій справі, навіть у встановленні скульптури Богоматері шукають жовч, яку потім щедро розливають навколо себе. В ерудиції і оригінальності наших людей недавно переконався особисто, коли одне недолуге чудо довго розглядаючи скульптуру не зуміло витиснути з свого другого анального проходу на голові фразу "Щось на Гаразда не похоже... Поганий відей був скульптор...".

А щодо премудрого вступу в пості пана rus щодо того, що в нашому місті все робиться силами ініціативних людей, найкращим прикладом протилежного прошу вважати якраз випадок з скульптурою. Ініціативи ініціативних заробітчан стало на 2-3 приходи в кабінет до мера. Коли ж зайшла мова про конкретні речі (виготовлення проекту, збір коштів, ітд) їх як вітром здуло... І так здуває всіх...

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 20.08.2012 21:06

ну дик тож по-нашенськи - розвести демагогію, розказувати які ми прикольні, по клавіатурі стукати, а як щось робити то нема кому. Як то кажуть - 3,14-здеть не мешки таскать. Але якщо вже мішки хтось потягає, то всеодно треба нєгатіву в тому найти.

rus
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення rus » 22.08.2012 23:24

"ми живьом в самай перекраснай странє ,а всє остальниє нам завидуют".люди добрі ми ж не втій країні живемо,не в Росії ,і в нас не має того "всіма любимого" президента Путіна.і властні мужі в нас не такі .чи ми може хочемо назад в ссср,де всі будуть йти на вибори і одностайно. під музику, голосувати .требу позбуватись цього головоприхиляння і в одно місце цілювання" владної еліти".і прізвище Гаразд тут просто прізвище.а то шо все в нас ,я не маю на увазі лише Долину , робиться ,прямо чи опосередковано, за гроші заробітчан це факт.Іось звідки платяться податки в міську казну ,і звітки фінансуються такі "благодійні " проекти ,влада є лише виконавчим деректором, роспоряднаком, грошей громади

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 23.08.2012 08:27

rus писав:а то шо все в нас ,я не маю на увазі лише Долину , робиться ,прямо чи опосередковано, за гроші заробітчан це факт.І ось звідки платяться податки в міську казну ,і звітки фінансуються такі "благодійні " проекти ,влада є лише виконавчим деректором, роспоряднаком, грошей громади

Звісно, що за гроші громади. Не за кредит від МВФ же... Тільки згадування заробітчан тут якраз нідо чого. Якщо вже зачіпати тему заробітчан, то особисто я цих людей не поважаю до глибини душі - які заради заробітку від підтирання заду панові в сонячній Італії лишають напризволяще власних дітей, з яких потім виростає гопота і тупота, яку ніякі зароблені мамцьою єврики ні в якому університеті не зможуть зробити повноцінною людиною. Завдяки феномену заробітчанського сирітства зараз маємо підростаюче покоління завтрашніх недолугих громадян, ще більш деградованих за тих яких маємо сьогодні...
З іншого боку не розумію Вашого переконання що мало не всі місцеві бюджети - то кошти заробітчан, якщо вони будучи на заробітках апріорі не можуть платити ніяких податків ні в державний ні міський бюджет... Легальні заробітчани податки платять, але за них будують статуї, дороги, мости і будинки в Італіях, Португаліях, Іспаніях, Чехіях ітд. І щасливі з того що вони такі є закордонні банки, які щедро обзаводяться комісійними за переказ заробленого в Україну. Щиро тішаться з тих грошей наші власники кабаків, в яких зароблені мамцьою і татком єврики щедро спускаються покинутими дітваками або запившими через відсутність дружини чоловіками... Один позитив!

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 23.08.2012 09:59

Воно то так Olli, але не кожен може реалізувати себе на Батьківщині. Тут вже палка о двух кінцях - чи злидніти в себе тут (не всім дано почати власний бізнес або знайти добру роботу), чи заробляти гроші на закордонах... Хоча я різко проти того, що сім"ї розділяються. Наприклад, для себе не виключаю варіанту міграції (тільки у випадку, якщо в нашому гондурасі зовсім буде неможливо жити по політичним або економічним причинам, або хороша робота на пару років), але однозначно разом із сім"єю. А то діти привикають ніхєра не робити, а жити на батьківські грошики, що стабільно капають зза бугра. І то основна біда. Наше покоління ще спорчене совком, наступне буде спорчене заробітчанством - ефективно працювати точно ніхто не захоче.

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 23.08.2012 11:40

Ymka писав:Воно то так Olli, але не кожен може реалізувати себе на Батьківщині. Тут вже палка о двух кінцях - чи злидніти в себе тут (не всім дано почати власний бізнес або знайти добру роботу), чи заробляти гроші на закордонах... Хоча я різко проти того, що сім"ї розділяються. Наприклад, для себе не виключаю варіанту міграції (тільки у випадку, якщо в нашому гондурасі зовсім буде неможливо жити по політичним або економічним причинам, або хороша робота на пару років), але однозначно разом із сім"єю. А то діти привикають ніхєра не робити, а жити на батьківські грошики, що стабільно капають зза бугра. І то основна біда. Наше покоління ще спорчене совком, наступне буде спорчене заробітчанством - ефективно працювати точно ніхто не захоче.

Повністю згоден. В цьому випадку поняття заробітчанство (розпад сім'ї) і еміграція (коли виїжджає вся сім'я) є абсолютно різними і за змістом і за наслідками для суспільства. Хоча і те і інше - біда для держави. Бо якщо з неї з кінцями втікають ті хто може і хоче самореалізовуватись, а залишаються підростаючі заробітчанські сироти і покоління 40 і за з совковим способом мислення - не лишається нікого хто може цю державу будувати і рухати вперед.
Особисто для себе не бачу нічого дивного в тому що ми до прикладу маємо таку корумповану і всепогану владу. Вони просто найяскравіші представники того народу який зараз населяє нашу державу, причому ніким іншим як тими ж людьми вибрані. Лікар бере хабар в 1000 грн. - вони мільйонами, нафтошміроробочі крадуть солярку - вони Межигір'я, фермер годує свиню перміксом - вони нас ГМО. Нічого дивного....
Може звучати песимістично, але по моєму конкурентну боротьбу на цій планеті наша нація вже давно програла. І справа часу коли ми станемо сировинним придатком і робочою силою для сильних і розумних світу цього. Хоча, може в цьому і є наше глобальне призначення, і життя простого робочого якого хвилює тільки хліб з маслом і дах над головою більшість наших людей влаштовує...
Але то так. Ліричний відступ :)

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 23.08.2012 13:07

Сумно...але зрештою, любий народ має ту владу, на яку заслуговує. В принципі, десь в мережі читав, що до корупції лояльно ставляться 80% населення України. Якщо це правда, то так нам і треба, заслужили правильну і достойну владу. На жаль.

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 23.08.2012 17:07

Olli писав:Хоча, може в цьому і є наше глобальне призначення, і життя простого робочого якого хвилює тільки хліб з маслом і дах над головою більшість наших людей влаштовує...
Але то так. Ліричний відступ :)

У мене була одногрупниця із дуже заможної сім'ї, не пригадає яке в них було джерело доходів, але вони могли собі багато чого дозволити. В той час як більшість студентів припустимо досить скромно вдягались і витрачали по мінімуму на їжу приміром - вона ні в чому собі не відказувала. Мала море шмоток, дорогих шмоток і взуття на кожен день інше, завжди мала великі купюри в кишені. Дівчина була досить простодушна, не заносилась, як багато хто любить, але що цікаво. Одного для ми говорили про якісь високі філософські матерії і вона заявила: "Гроші для мене не головне, для того, щоб бути щасливою їх не потрібно". І всі розсміялись. Тому шо таку дурницю може сказати тільки людина, яка не була в нужді. І якщо гроші й не головне, це, тим не менше дуже важливий фактор. Це вимір достатку. Це можливість нормально харчуватись, нормально вдягатись, мати дах над головою, можливість нормально відпочити і т. д. Для того, хто все це має - гроші можуть відійти на другий план, він може дозволити собі подумати про вищі матерії. Але. Для тих, хто отримує 2000 грн в місяць на сім'ю наприклад - немає такої можливості. Люди змушені вкалувати, щоб заробити на банальну їду, на освіту, на житло, на медицину і багато чого іншого. Немає часу задумуватись над вищими матеріями.
На даний час багато хто почав заробляти більше і має можливість думати про такі речі як "громадянське суспільство", але той же "простий робочий", який може працювати по 10 годин в день і заробляти 2000 грн в місяць думає про те як вижити.
І основна хвиля заробітчанства власне й почалась в дев'яностих коли люди часто не мали можливості заробити чесно гроші для сім'ї, в той час як за кордоном пропонували золоті гори. Більшість із першої хвилі заробітчан їхали саме від безвиході. І не всі сім'ї заробітчан розпадались, не всюди росла "гопота", нема чого всіх рівняти під одну гребінку. Я знаю багато людей достойних, які росли без одного з батьків або в яких батьки їздили на заробітки періодами. І хоча заробітчаний не приносять прибутку в бюдет, вони вливають гроші в економіку, пони зменшують рівень бідності в країні. Як вважаєш - краще коли люди тратять зароблені гроші в Україні чи хай краще все тратять там?
Наскільки я знаю зараз потік заробітчан суттєво зменшився - є можливість заробити й в Україні, часто й більше ніж Там. Але офіційною статистикою не володію.

P. S. Хто напише найдовший пост - тому приз :-D
Служу українському народові

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 26.08.2012 00:32

З іншого боку не розумію Вашого переконання що мало не всі місцеві бюджети - то кошти заробітчан, якщо вони будучи на заробітках апріорі не можуть платити ніяких податків ні в державний ні міський бюджет...

Ок! Звідки ж тоді?
Т.з. "держслужбовці" апріорі не приносять "доходу" в розумінні якогось капіталу для громади, оскільки не виробляють продукції (хіба марнують папір, чорнило й каву :) ) Сфера харчування і обслуговування теж не приносять "доходу". Спекли булочку - продали - з'їли... Постригли когось - заробили гроші - купили булочку... :) Слідкуєте за ходом думки?...
Практично крім "закордонних інвестицій" бюджети таких регіонів як наш нічим не поповнюються.
Хоча так - зазвичай гроші "відмиваються" тобто легалізуються з привезених в шкарпетках і ліфчиках і присланих по Вестернюніону за допомогою кабаків і базарів.

І справа часу коли ми станемо сировинним придатком і робочою силою для сильних і розумних світу цього. Хоча, може в цьому і є наше глобальне призначення,

Хочу заспокоїти... Сировини у нас нема, або майже нема. Робоча сила ми теж гнила. Тобто на мою думку ми мало яким "окупантам" цікаві. Бо інакше нас би вже давно окупували :)

Наскільки я знаю зараз потік заробітчан суттєво зменшився - є можливість заробити й в Україні, часто й більше ніж Там. Але офіційною статистикою не володію.

Зменшився в основному через драконівське "анти-імміграційне" законодавство за кордоном. І різними хоч часом і непомітними потугами перешкоджати еміграції (проблеми з візами, "контроль" візових агенцій і т.п.)
Я чомусь вважаю, що перспективи значно прозаїчніші. Тобто ніхто нас не закріпачить, просто ми самі самоліквідуємося ближнім часом :)
die Große Schlange

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 26.08.2012 21:05

san писав:Ок! Звідки ж тоді?
Т.з. "держслужбовці" апріорі не приносять "доходу" в розумінні якогось капіталу для громади, оскільки не виробляють продукції (хіба марнують папір, чорнило й каву :) ) Сфера харчування і обслуговування теж не приносять "доходу". Спекли булочку - продали - з'їли... Постригли когось - заробили гроші - купили булочку... :) Слідкуєте за ходом думки?...
Практично крім "закордонних інвестицій" бюджети таких регіонів як наш нічим не поповнюються.
Хоча так - зазвичай гроші "відмиваються" тобто легалізуються з привезених в шкарпетках і ліфчиках і присланих по Вестернюніону за допомогою кабаків і базарів.

Логіка правильна. проте недоречна в розмові про гроші громади. Місцевий бюджет міста - це як такий собі "общак" в який всі ті хто легально працює і отримує офіційну зарплату скидується податком на доходи. Підприємці це роблять через єдиний податок. Тоді логіка проста - хто не працює на роботі в Україні і не отримує легальної зарплати з нарахуваннями, відрахуваннями ітд - ніякми чином не вносить свою лєпту до загальної казни. Наприклад - заробітчани. А саме з цих грошей і утримуються наші дитсадки, школи, підтримується благоустрій міста ітд. Звичайно, що якщо дати людям свободу скидуватись чи не скидуватись у бюджет через податки - думаю що свідомих було б дуже не багато. :) Але поки що в історії людства я згадки про держави де нема податків не знаходив.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 27.08.2012 02:37

Логіка правильна. проте недоречна в розмові про гроші громади.

Гроші громади це якраз зовсім не місцевий бюджет :)
"Громада" - це не держслужбовці котрі отримуються за рахунок бюджету.
Та й я не про термінологію...

Спробую пояснити знову. На пальцях...

Сидить собі виписувач справок. Взяв чорнило (скажімо 5коп) і папір (20коп) і написав справку.
За те отримав зарплати 10 грн з них заплатив податків 1,50грн.
Ітого: громада отримала справку (не факт що потрібну) і витратила 10-1,5+0,20+0,05=8,75 грн

Бере гончар глину (нехай 50коп), ліпить коника і продає в славне місто Болехів скажімо за 1грн. З того платить податків 15коп.
Громада отримує 0,50грн з них 0,35грн "непрямим" методом тобто в особі одного члена громади і 0,15 у вигляді податків.

Невже не ОЧЕВИДНО? Податки "бюджетників" мають цілком ефемерний характер!!!

Кожен механізм якоїсь економічної системи повинен або приносити гроші або слугувати для обслуговування інших механізмів. І тільки при мінімальних власних витратах буде максимальний ККД від тої системи.

У нас поки коників ліплять мало... А от справок і витрат на них - ого-го! :)

Якщо екстраполювати сьогоднішній стан на пару десятиліть то картина сумна... Один продуцент (ліпитель коників) повинен буде утримувати кілька непрацездатних ліпителів (дітей і пенсіонерів) і десяток писателів справок з їх родинами. При катастрофічно більших потребах цих самих писателів. А у поміж ліплення коників переносити гору справок від одного писача до іншого :lol:
Словом, по ходу наше суспільство - банкрот... І всеодно скількома регіональними язиками говорить Хвиля Гір... Просто за пару десят років тут буде лунати не радіо, а голос мулли з високого мінарету :lol:
die Große Schlange

Повернутись до “Політика”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість