Всеукраїнське Об'єднання "Свобода"

Дискусії на політичні теми стосовно Долини і не тільки.

Модератор: sam

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Повідомлень: 1199
З нами з: 15.10.2004 12:43
Звідки: Долина
Контактна інформація:

Всеукраїнське Об'єднання "Свобода"

Повідомлення Misha K » 10.01.2006 01:41

Програма захисту українців ВО "Свобода"

Геноцид українців у ХХ ст. Подолання наслідків та відновлення справедливості

Добитися від Верховної Ради України, ООН, Європарламенту, Парламентів країн світу визнання геноциду українців у ХХ ст. (20,5 млн. знищених) злочином проти людства.

Провести публічний судовий процес над комунізмом. Заборонити комуністичну ідеологію як людиноненависницьку, що завдала невиправної шкоди українському народові.

Ліквідувати і заборонити використання знущальних щодо українців імперсько-більшовицьких символів, пам'ятників та назв на честь катів України.

Створити спеціальну слідчу структуру для розшуку катів, які нищили українців, і притягнути їх до відповідальності.

Вимагати від Москви офіційного вибачення та компенсацій за геноцид українців. Добитися від Росії повернення заощаджень громадян (83 млрд. крб. станом на 1991 р).

Виплатити компенсації репресованим українцям та їхнім дітям на суми не менші, ніж постраждалим від Голокосту.

Надати статус депортованих з усіма соціальними гарантіями українцям Кубані, Холмщини, Надсяння, Підляшшя, Лемківщини, що насильно виселені з рідних земель.

Надати мешканцям регіонів України, що постраждали від техногенних забруднень, статус, прирівняний до чорнобильців.

ОУН-УПА. Визнання та вдячність

Визнати вояків ОУН-УПА учасниками національно-визвольної боротьби за державну Незалежність України.

Надати ветеранам ОУН-УПА належні пільги і компенсувати недодані за 15 років Незалежності.

Поширювати правду про ОУН-УПА на території держави засобами соціальної реклами, відкритих парламентських слухань, документальних та художніх фільмів, книговидання тощо.

Запровадити спеціальний курс вивчення історії ОУН-УПА в усіх навчальних закладах.

Оголосити день створення УПА (14 жовтня, св. Покрови) державним святом.

Мова. Захист та поширення

Ухвалити Закон „Про захист української мови” замість чинного „Про мови в Українській РСР”. Створити Державний комітет мовної політики, відповідальний за захист та поширення української мови.

Регламентувати вживання української мови у ЗМІ відповідно до кількості українців - не менше ніж 78%.

Забезпечити синхронний звуковий переклад державною мовою іншомовних виступів, передач, фільмів на телебаченні та радіо. Здійснювати переклад коштом власників ЗМІ.

Скасувати оподаткування на україномовне книговидання, аудіо- та відео- продукцію, програмне забезпечення.

Увести до всіх вищих навчальних закладів курс „Культура української мови” обсягом не менше як 72 години.

Запровадити обов’язковий іспит з української мови для держслужбовців та кандидатів на виборні посади. Зобов'язати всіх держслужбовців використовувати українську мову на роботі та під час публічних виступів.

Розробити та впровадити україномовне програмне забезпечення для комп’ютерів державних установ, навчальних закладів та вільного продажу.

Інформаційний простір. Звільнення від окупації та державна безпека

Доповнити Конституцію України нормою про статус національного інформаційного простору як одного з головних надбань української Незалежності.

Створити громадське радіо та телебачення, цілодобовий теле- та радіоканал "Культура", конкурентноспроможне українське кіно.

Увести питання захисту національного інформаційного простору до компетенції РНБО. Позбавляти ліцензій ЗМІ, які порушують мовне законодавство, принижують національну гідність українців, поширюють дезінформацію або проводять антиукраїнську пропаганду.

Зобов'язати всі ЗМІ інформувати громадян про власників видань та каналів (для преси – у кожному номері; для ТБ та радіо - щоденно в ефірі).

Збільшити ввізне мито на іноземну поліграфічну, аудіо- та відеопродукцію. Запровадити податок на ретрансляцію іноземних радіо- та телевізійних програмних продуктів, тиражування та прокат музичної і кінопродукції. Спрямувати отримані кошти на розвиток національного інформаційного простору.

Спрямувати кожну шосту гривню з прибутку від прокату іноземної кінопродукції на розвиток вітчизняної кіноіндустрії. Встановити оподаткування на рекламу, що розміщується під час показів фільмів іноземного виробництва, на користь національного кіно.

Встановити пільгове оподаткування у сфері розвитку новітніх інформаційних технологій та сучасних електронних мереж.

Міграція. Право на Батьківщину

Забезпечити пільгові умови для повернення на Батьківщину етнічних українців, яких примусово вивезли на чужину або змусили емігрувати.

Укласти двосторонні угоди про легалізацію заробітчан-українців. Захищати українців за кордоном усіма можливими засобами.

Створити умови для повернення українських заробітчан на Батьківщину, а їхні зароблені гроші і майно вважати інвестиціями, які не обкладаються податком.

Усунути основну причину трудової міграції та демографічної кризи - забезпечити конституційне право на житло кожній українській сім’ї. Зобов’язати будівельні монополії зводити соціальне житло за доступними цінами.

Посилити охорону державного кордону та перекрити канали нелегальної міграції. Викорінити корупційні схеми незаконного надання громадянства України та запровадити карну відповідальність за фіктивне запрошення потенційних іммігрантів.

Ухвалити новий Закон про громадянство, згідно з яким громадянство надаватиметься тільки тим особам, що народилися в Україні або є етнічними українцями. Позбавляти натуралізованих чужоземців українського громадянства за вчинення карних злочинів.

Створити єдиний державний орган із питань міграційної політики. Запровадити єдину систему біометричного контролю (база даних відбитків пальців, сітківки ока тощо). Укласти угоди з іншими державами про повернення нелегалів.

Енергетика. Незалежність та безпека

Встановити жорстку пропорційну залежність цін за транзит російського газу нашою територією відповідно до відпускних цін на газ для України. Протидіяти спробам Росії нав’язати Україні „газотранспортний консорціум”.

Диверсифікувати джерела постачання енергоносіїв: не більше як 30% від одного експортера. Ліквідувати монополію іноземних енергетичних компаній на українському ринку та переглянути законність їх приватизації.

Зруйнувати корупційні схеми та припинити практику призначення нефахівців на керівні посади в енергетичній галузі. Запровадити прозорі тендери на закупівлю обладнання для державних енергетичних підприємств.

Розробити та впровадити новітні енергозберігальні технології в усіх галузях народного господарства. Перейти на контрольно-теплові прилади обліку спожитих енергоносіїв.

Збільшити видобуток власного газу та нафти за рахунок розроблення морських шельфів, в тому числі за кордоном.

Розвивати вугільну промисловість як пріоритетну галузь.

Впровадити державну програму розвитку альтернативної енергетики: дизпаливо з вугілля та рапсу, біогаз, вітрова та сонячна електроенергія тощо.

Суспільство. Соціальна та національна справедливість

Провести люстрацію влади за принципом трьох „К” (комуністи-кадебісти-кучмісти). Усунути від влади держслужбовців, які працювали на керівних посадах в компартії СРСР та агентуру КДБ. Притягнути до кримінальної відповідальності організаторів політичних переслідувань, фальсифікації виборів, сепаратистських та корупційних дій.

Встановити обов’язкову перевірку держслужбовців та кандидатів на виборні посади з допомогою поліграфа („детектора брехні”) на причетність до корупційних дій, співпраці з іноземними спецслужбами та подвійного громадянства.

Повернути в паспорті та свідоцтві про народження графу ”національність”.

Забезпечити пропорційне представництво українців у всіх органах влади - не менше як 78%.

Перевірити законність приватизації усіх великих підприємств і продовжити реприватизацію. Ухвалити Закон про стратегічні підприємства і заборонити їхню приватизацію.

Припинити участь України в ЄЕП. Вийти з СНД. Вивести російські війська з Криму.

http://www.tiahnybok.info/dokumenty_dok ... 00088.html

Jevgen
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 97
З нами з: 01.12.2006 15:41
Контактна інформація:

Повідомлення Jevgen » 03.01.2007 08:41

А що конкретно ВО Свобода робить в м. Долині для захисту українців :?:

Аватар користувача
san
Модератор
Модератор
Повідомлень: 3303
З нами з: 07.01.2005 16:10
Звідки: Долина
Контактна інформація:

Повідомлення san » 03.01.2007 13:20

Створити спеціальну слідчу структуру для розшуку катів, які нищили українців, і притягнути їх до відповідальності.
Створити з кого? На підставі чого "притягнути"? І чим теперішні кати будуть вигідно відрізнятись від тих катів? :shock:
Вимагати від Москви офіційного вибачення
Від когось конкретно? Чи кожен москвич має вибичитись? Включно з нашими кріпаками? :lol:
Добитися від Росії повернення заощаджень громадян (83 млрд. крб. станом на 1991 р).
А хіба заощадження туди поїздами вивозили? Щось я не помітив... Здається іх хтось тут поцупив...
Виплатити компенсації репресованим українцям та їхнім дітям на суми не менші, ніж постраждалим від Голокосту.
З чиїх грошей? Бюджетних?
Надати мешканцям регіонів України, що постраждали від техногенних забруднень, статус, прирівняний до чорнобильців.
З чиїх грошей? Бюджетних? Як міряти хто постраждав?
Регламентувати вживання української мови у ЗМІ відповідно до кількості українців - не менше ніж 78%.
Тобто фільми на іноземній, реклама по-українськи? :lol:
Розробити та впровадити україномовне програмне забезпечення для комп’ютерів державних установ, навчальних закладів та вільного продажу.
Ага.. Дядька Віллі примусити! :lol:
конкурентноспроможне українське кіно.
Вперед! Хто тримає? :shock:
Увести питання захисту національного інформаційного простору до компетенції РНБО. Позбавляти ліцензій ЗМІ, які порушують мовне законодавство, принижують національну гідність українців, поширюють дезінформацію або проводять антиукраїнську пропаганду.
Тобто ввести цензуру? Пошукайте підручники НКВД... Там все докладно розписано як то робити. Письменників, журналістів - за грати!!!
Спрямувати кожну шосту гривню з прибутку від прокату іноземної кінопродукції на розвиток вітчизняної кіноіндустрії.

А кожну щосту гривню від продажу китайських телевізорів - заводу "Електрон", кожну шосту гривню з турецького светра - Долинській БПФ :lol:
Забезпечити пільгові умови для повернення на Батьківщину етнічних українців, яких примусово вивезли на чужину або змусили емігрувати.
:lol: :lol: :lol: :lol:
Пільгові перед ким? Перед тими кого не змушували а поїхав сам? :lol:
А що, є черга?
Створити умови для повернення українських заробітчан на Батьківщину, а їхні зароблені гроші і майно вважати інвестиціями, які не обкладаються податком.
А значить мої обкладати, бо я ніде не їздив і працював тут, на Україні, а тих хто москалям дачі будував звільнити від оподаткування? :shock:
Зобов’язати будівельні монополії зводити соціальне житло за доступними цінами.
А що конкретно ВО Свобода робить в м. Долині для захисту
Пропоную почати з переліку монополій в м.Долина, котрих необхідно "зобов’язати" :lol:
Посилити охорону державного кордону та перекрити канали нелегальної міграції. Викорінити корупційні схеми незаконного надання громадянства України та запровадити карну відповідальність за фіктивне запрошення потенційних іммігрантів.

Що і роблять всі ті з ким потрібно двосторонні угоди про легалізацію заробітчан-українців :lol:
Тобто хай нас там легалізують, а ми всіх тут - карну відповідальність :lol: То називається "подвійні стандарти"
Ухвалити новий Закон про громадянство, згідно з яким громадянство надаватиметься тільки тим особам, що народилися в Україні або є етнічними українцями.
Кримським татарам, щось дамо? :lol: А кримським москалям (етнічним)?
Створити єдиний державний орган із питань міграційної політики. Запровадити єдину систему біометричного контролю (база даних відбитків пальців, сітківки ока тощо).
Круто! А базу даних віддамо нашим правоохоронцям! А краже тому РНБО (НКВД) про який вище писалось
Зруйнувати корупційні схеми та припинити практику призначення нефахівців на керівні посади в енергетичній галузі.
А в інших галузях?
Розробити та впровадити новітні енергозберігальні технології в усіх галузях народного господарства.
ВО Свобода, щось робить? Чи лише декларує?
Перейти на контрольно-теплові прилади обліку спожитих енергоносіїв.
Кому перейти? Де таких приладів нема? :lol:
Для довідки: без такого приладу не запустять жоден енергоспоживаючий прилад. Виняток - частина житлового фонду, де ще не добрались...
Збільшити видобуток власного газу та нафти за рахунок розроблення морських шельфів, в тому числі за кордоном.
То як так? :lol: :lol: :lol:
Розвивати вугільну промисловість як пріоритетну галузь.
Хто її визначив пріорітетною? Попахує затравкою для "шахтарського" електорату...
Впровадити державну програму розвитку альтернативної енергетики: дизпаливо з вугілля та рапсу, біогаз, вітрова та сонячна електроенергія тощо.

Рапс росте в москалів, в нас то називається - ріпак :lol:
ВО Свобода має (спонсорує) якісь конкретні програми?
Провести люстрацію влади за принципом трьох „К” (комуністи-кадебісти-кучмісти).
А потім (років за десять) буде трьох "Ю"? :lol:
І забули Кравчукістів ще... Тобто 4К :lol:
Притягнути до кримінальної відповідальності організаторів політичних переслідувань
О! Я підтримую! почати з вище вказаного РНБО... Тобто створити і одразу люструвати :lol:
Встановити обов’язкову перевірку держслужбовців та кандидатів на виборні посади з допомогою поліграфа („детектора брехні”) на причетність до корупційних дій, співпраці з іноземними спецслужбами та подвійного громадянства.
:lol: :lol: :lol:
Повернути в паспорті та свідоцтві про народження графу ”національність”.
Питав в сусідній темі... На основі чого (якого документу) та графа буде вписуватись?

*************

Веселі ви хлопці - пішіть ще!!! :lol:
Подібної утопічності і пустослівності я давно (від минулих виборів :) ) не читав!

Пропоную, ще пару ПР-ходів:

1. Викрасти труп В.І. Ульянова, люструвати, прилюдно стратити (повісити "через плече"), а потім депортувати :lol:

2. Ще раз, переіменувати вул. Чорновола (за сина стидно :) ) в вул. СС

3. Притягнути до карної відповідальності піонервожатих, котрі "насаджували" ідеологію про ранкову гімнастику, миття рук і відбій!

4. Визнати політично репресованими всіх учнів піонертаборів!

5. Встановити стандарт крові, сечі і калу "українця"! Провести публічні аналізи, та депортувати всіх "неукраїнців"!

6. Примусово повернути всіх етнічних українців та їх нащадків, що емігрували, на Батьківщину, на пільгових умовах - одразу депутатом.

7. Звільнити від карної відповідальності осіб, що вчинили злочини проти "не арійців"! Особливо "працьовитих" нагородити орденом та прирівняти їх статус до ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

8. Побудувати на території ЧАЕС могильник відходів. ВІдходи приймати безкоштовно. З часом їх збагатити і зробити бомбу :lol:

9. Не оподатковувати гроші з офшорних зон. Вважати їх інвестиціями.

І т.п... Беріть мене ПР-менеджером... І той... Зарплату не оподатковувати! :lol:
die Große Schlange

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Повідомлень: 1199
З нами з: 15.10.2004 12:43
Звідки: Долина
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 03.01.2007 16:57

san
Створити з кого? На підставі чого "притягнути"? І чим теперішні кати будуть вигідно відрізнятись від тих катів?
Притягнути на підставі вчинення злочинів проти людства. Такі розшукові структури існують в багатьох країнах світу, зокрема в США, Канаді, Ізраїлю, Англії...
Від когось конкретно? Чи кожен москвич має вибичитись? Включно з нашими кріпаками?
Від офіційної влади РФ.
А хіба заощадження туди поїздами вивозили? Щось я не помітив... Здається іх хтось тут поцупив...
А я ніколи не бачив космічного коробля, то за аналогією з твоїми словами, космічних кораблів не існує.
І коли шось здається, треба йти до ксьонза сповідатисі. :)

З чиїх грошей? Бюджетних?
А Ізраїлю з чиїх грошей платять? Я вже навіть не говорю, що Голокост - це голівудська вигадка.
З чиїх грошей? Бюджетних? Як міряти хто постраждав?
З грошей тих, хто безпосередньо винуватий в техногенній катастрофі чи екологічному забрудненні. Якщо турецький танкер розлив нафту в Чорному морі, то з Турції. Якщо з вини "Укрнафти" в кількох селах долинщини в кролодцях стала солена вода, то відшкодовують з "Укрнафти".
Тобто фільми на іноземній, реклама по-українськи?
Тобто, в ЗМІ має бути не менше 78% української мови, а не так як зараз 5-10%.
Вперед! Хто тримає?
Неукраїнська влада.
Увести питання захисту національного інформаційного простору до компетенції РНБО. Позбавляти ліцензій ЗМІ, які порушують мовне законодавство, принижують національну гідність українців, поширюють дезінформацію або проводять антиукраїнську пропаганду.
Тобто ввести цензуру? Пошукайте підручники НКВД... Там все докладно розписано як то робити. Письменників, журналістів - за грати!!!
І письменників і журналістів... і будь-кого, хто шкодить Україні.
В 30-40-их роках цим займалась ОУН та СБ ОУН.
Нині ці функції покладені на СБУ, яка з ними явно не справляється.
А кожну щосту гривню від продажу китайських телевізорів - заводу "Електрон", кожну шосту гривню з турецького светра - Долинській БПФ
По-перше, йдеться про кінопрокат. Так що не пересмикуй.
По-друге, ця норма взята з діючого сьогодні закону в Франції.
Пільгові перед ким? Перед тими кого не змушували а поїхав сам? А що, є черга?
Чому татар повертають до Криму і віддають їм кращі землі, а про висилення мільйонів українців на Далекий Схід ніхто не згадує?
Це-поперше.
По-друге, ось як про це дбає Росія:
22 червня цього року президент Росії підписав указ № 637 "Про заходи зі сприяння добровільному переселенню в Російську Федерацію співвітчизників, що проживають за рубежем", яким затвердив однойменну державну програму, план заходів щодо реалізації цієї програми й утворив Міжвідомчу комісію з реалізації державної програми зі сприяння добровільному переселенню в РФ співвітчизників, що проживають за кордоном, на чолі зі своїм помічником В. івановим. А 20 жовтня уряд РФ прийняв постанову № 622 "Про затвердження Правил надання суб'єктам РФ, включеним до Державної програми зі сприяння добровільному переселенню в РФ співвітчизників, що проживають за кордоном, державної підтримки за рахунок засобів федерального бюджету", яка почне діяти з наступного року.
А значить мої обкладати, бо я ніде не їздив і працював тут, на Україні, а тих хто москалям дачі будував звільнити від оподаткування?
Як здохла корова в мене, най здохне і в сусіда.
Працювати за кордон люди їдуть не з доброї волі, а через те, що держава такі їм створила умови. Тому ця держава не має жодного морального права вимагати з них сплати податків.
Пропоную почати з переліку монополій в м.Долина, котрих необхідно "зобов’язати"
Можливо пропозиція і слушна. Можливо ВО "Свобода" нею і скористається, як до влади прийде.
Що і роблять всі ті з ким потрібно двосторонні угоди про легалізацію заробітчан-українців
Тобто хай нас там легалізують, а ми всіх тут - карну відповідальність То називається "подвійні стандарти"
Ги-ги, це називається не подвійні стандарти, а захист українських національних інтересів. Це дуже не толерантно і дуже не демократично. Але ж тому ми і націоналісти, а не толерантні демократи.
Я нічого не маю проти сусіда француза, німця, поляка, росіянина.... Але я проти сусіда китайця чи негра...
Кримським татарам, щось дамо? А кримським москалям (етнічним)?
Татарам нічого давати не будемо, ми не нація благодійників.
А такої нації як москалі - нема, то все українці.
Круто! А базу даних віддамо нашим правоохоронцям! А краже тому РНБО (НКВД) про який вище писалось
Саме так.
А в інших галузях?
В інших галузях так само. То розділ "Енергетика".
ВО Свобода, щось робить? Чи лише декларує?
Щоб шось робити напрямку енергозберігаючих технологій, треба мати владу. Чи ти думаш, шо Тягнибок візьме і накаже Кабміну що саме він має робити?
То як так?
Можна різними способами.
- як американці, прийшли з військами в Ірак і дістали нафто-газові рудовища. Якщопригадуєш, саме це Кучмі обіцяли за введення миротворчого контингенту.
- економічна експансія. От цього року до Надвірної прийшла фірма (норвезька здаеться) яка буде видобувати нафту, бо українці не вміють.


Хто її визначив пріорітетною? Попахує затравкою для "шахтарського" електорату...
Не то просто "антиахмєтовщиною" попахує.

ВО Свобода має (спонсорує) якісь конкретні програми?
ВО "Свобода" в своїх рядах має пів-сотні найбагатших людей світу, тому багато шо спонсорує.


Питав в сусідній темі... На основі чого (якого документу) та графа буде вписуватись?
- особиста ідентифікація
- свідоцтво про народження
Веселі ви хлопці - пішіть ще!!!
Подібної утопічності і пустослівності я давно (від минулих виборів ) не читав!
Це і є передвиборча програма.

2. Ще раз, переіменувати вул. Чорновола (за сина стидно ) в вул. СС
Не тільки за сина соромно, а й за батька В. Чорновола.
І Тягнибок про це наголошує на кожній зустрічі.
Тому це єдина нормальна пропозиція з твого боку. Обовязково це зробимо.

Аватар користувача
san
Модератор
Модератор
Повідомлень: 3303
З нами з: 07.01.2005 16:10
Звідки: Долина
Контактна інформація:

Повідомлення san » 03.01.2007 17:41

Якщо з вини "Укрнафти" в кількох селах долинщини в кролодцях стала солена вода, то відшкодовують з "Укрнафти"
А зараз хіба не так? :shock:
Вперед! Хто тримає?
Неукраїнська влада.
Українська влада заборонила ВО Свободі зняти конкурентноспроможний фільм?
Пропоную почати з переліку монополій в м.Долина, котрих необхідно "зобов’язати"
Можливо пропозиція і слушна. Можливо ВО "Свобода" нею і скористається, як до влади прийде.
Я пропоную тут, всім навести список Долинських монополій, котрих чекає примусівка будувати житло для "діаспори"!
Тобто список тих реально з кого спитають!
Татарам нічого давати не будемо, ми не нація благодійників.
А їхню етнічну землю? :shock:
Щоб шось робити напрямку енергозберігаючих технологій, треба мати владу.
Навіщо влади? Можна впроваджувати комерційні проекти. Створити кілька енергоефективних підприємств, виростити ріпак, налагодити виробництво біопального.
Адже:
ВО "Свобода" в своїх рядах має пів-сотні найбагатших людей світу, тому багато шо спонсорує.
А поки що бачу хіба налагоджене виробницво сировини для біогазу :lol:
Працювати за кордон люди їдуть не з доброї волі, а через те, що держава такі їм створила умови. Тому ця держава не має жодного морального права вимагати з них сплати податків.
Чим умови створені наприклад мені, відрізняються від умов скажімо для того, хто батрачить в Москві, Чехії? Або, ще краще, "клієнтує"?
Чому нема морального права?
ВО "Свобода" в своїх рядах має пів-сотні найбагатших людей світу,
Тут десь в топіку поряд писало, що нама грошей... неможуть інвестувати... забув вже що... :lol:
А правильно, вони в рядах, але грошей не дадуть... Вони того і в рядах, що хочуть "замінити" Ахмєтова і Со...
Письменників, журналістів - за грати!!!
І письменників і журналістів... і будь-кого, хто шкодить Україні.
В 30-40-их роках цим займалась ОУН та СБ ОУН.
А я і здогадувався чим ОУН займалась...

*********
Провести публічний судовий процес над комунізмом. Заборонити комуністичну ідеологію як людиноненависницьку,
А от я придивився - ідеологія ВО "Свобода" не менше людиноненависницька! :shock:

*********
Це і є передвиборча програма.
Хвалю! Дійсно багато дізнався і я, і решта електорату! :)
die Große Schlange

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Повідомлень: 1199
З нами з: 15.10.2004 12:43
Звідки: Долина
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 03.01.2007 22:51

san
А зараз хіба не так?
По-перше, так чи не так, яка різниця? Це один з пунктів програми.
По-друге, зараз не так. Приклад Новобогданівка.


Українська влада заборонила ВО Свободі зняти конкурентноспроможний фільм?
Влада створила такі умови, що зняти український фільм в Україні - проблематично. Якщо десь-колись щось вдасться зняти, то цей фільм ганять на пів-світу, як було з "Молитвою за гетьмана Мазепу" Юрія Іллєнка. Бо бачите не в правильному світлі показали Петра 1.
Тому Іллєнко і в "Свободі".

А їхню етнічну землю?
Їхні етнічні землі десь на Кавказі і за Уралом. Те що татари певний час перебували в Криму, не робить Крим татарським.
Як перебування в складі РФ не робить Кубань російською.
То є наше!

ВО "Свобода" в своїх рядах має пів-сотні найбагатших людей світу
Можна впроваджувати комерційні проекти.
Ги-ги-ги. Я іронізував.
Чим умови створені наприклад мені, відрізняються від умов скажімо для того, хто батрачить в Москві, Чехії? Або, ще краще, "клієнтує"?
Чому нема морального права?
Якщо скажімо 20% мешканців безробітні, або працюють за мізер, то у них нема великого вибору. Не йти ж їм красти.
Чому нема морального права? Цитую: "і не потрібно будувати іллюзій на рахунок держави - це тільки ТзОВ "Держава" для отримання прибутку". :)
Вони того і в рядах, що хочуть "замінити" Ахмєтова і Со...
В тому то й проблема, що у нас критиканів дуже багато, бо їм корита не дісталось. А ти б особисто, не проти Ахмєтова місце зайняти?
А я і здогадувався чим ОУН займалась...
Ну ти ж здогадливий... А якщо замість здогадування піти і особисто розпитати у вояків, що вони робили, або хоча б почитати якусь літературу? Слабо?


А от я придивився - ідеологія ВО "Свобода" не менше людиноненависницька!
Ну хто б сперечався...
Хвалю! Дійсно багато дізнався і я, і решта електорату!
Нема за що. Радий був старатись, при потребі звертайиесь ще. ;)

Аватар користувача
san
Модератор
Модератор
Повідомлень: 3303
З нами з: 07.01.2005 16:10
Звідки: Долина
Контактна інформація:

Повідомлення san » 04.01.2007 00:01

По-друге, зараз не так. Приклад Новобогданівка.
Тобто я, заплативша податки, повинен оплатити те, що хтось не вміє маталолом тирити?
Якщо скажімо 20% мешканців безробітні, або працюють за мізер, то у них нема великого вибору.
Повторюю, ще раз... :)

Чому я маю платити податки? А вони ні? (включно з тими хто там експлуатує наших батраків т.з "клієнти" і "агенції" і т.п.)
Чим вони так відрізняються?
Тим, що не взяли до рук газети і не прочитали оголошення?
Взагалі де є на Україні безробіття? Бачив хіба неробство!
Влада створила такі умови, що зняти український фільм в Україні - проблематично.
Які умови? Не заборонила Голівуд? :lol:
Ги-ги-ги. Я іронізував.
Тобто в ВО Свобода, намає ні успішних бізнесменів які заробили гроші (нехай не надто великі) і немає грамотних менеджерів, щоб організувати і втілити який-небуть проект?
Наприклад виробництво біопального - копійчана технологія...
Зняти геніальний фільм можна і за пару тис.грн... Таланту треба...
А ти б особисто, не проти Ахмєтова місце зайняти?
Проти...
А якщо замість здогадування піти і особисто розпитати у вояків, що вони робили, або хоча б почитати якусь літературу? Слабо?
Приклад з "розпитування" я приводив вище... Також знаю 2 приклади т.з. "націоналістів"... Перший сидів за те що мухлював при ремонті холодильників, інша за банальну крадіжку (ще живі і при памяті жертви)... Тобто велика частина з них, звичайні шахраї...
Як зрештою і велика частина "фронтовиків", "дітей війни", "чорнобильців" і т.п.
А веду я до того, що намає змісту відновлювати "справедливість" надаючи превілегії, чи позбавляючи... Нема ніякого глузду, окрім надання можливості одним шахраям користати з отримання пільг, а іншим корупціонерам з надання їх...

************

Повторюю найважливіші для мене (як потенційного виборця) питання, щоб бува за кадром не залишились :)

1. Чому я маю платити податки? А вони ("заробітчани") ні?
2. Прошу навести список Долинських будівельних монополій, котрих чекає примусівка будувати житло для репатріантів.

Питання нагальні, бо може мені варто зараз поїхати за кордон, грошей підзаробити, потім репатріюватись, отримати халявну квартиру і "інвестувати" зароблене в себе не заплативши податків...
Тобто допоки ВО Свобода до влади не добралась :)
Ну і звісно цікавить реальність втілення програми "Житло на халяву".
Для того потрібно знати хто саме оплатить його будівництво.
die Große Schlange

Аватар користувача
vanya
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 1659
З нами з: 12.10.2003 10:08
Звідки: Львів/Долина
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 04.01.2007 12:19

Завдяки цій темі я дізнався багато нового щодо ВО "Свобода". Тепер я твердо знаю чи буду я голосувати за цю партію на наступних виборах чи ні.
Шкода, що на форумі не представлені осередки інших партій Долинщини.

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Повідомлень: 1199
З нами з: 15.10.2004 12:43
Звідки: Долина
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 04.01.2007 13:51

san
Тобто я, заплативша податки, повинен оплатити те, що хтось не вміє маталолом тирити?
Ти все переводиш в якусь таку площину, де є тільки твоя особиста вигода. Не знаю хто там крав метололом, але це військовий обєкт. І люди в Новобогданівці сплачують ті самі податки шо і ти, в тому числі і на те, щоб ніхто не розкрадав військові обєкти.
Чому я маю платити податки? А вони ні?
Я вже відповів на твоє запитання, бо держава нічого не зробила, щоб цих людей працевлаштувати.
Взагалі де є на Україні безробіття? Бачив хіба неробство!
Ти такий розумний, шо далі вже нема куди. Проїдься по кількох селах району, поспілкуйся з людьми... тоді і побачиш.

Які умови? Не заборонила Голівуд?
Будь-які умови. Навпаки розпродали державні кіностудії невідомо кому. Тепер і перший національний прихватизували.
Тобто в ВО Свобода, намає ні успішних бізнесменів які заробили гроші (нехай не надто великі) і немає грамотних менеджерів, щоб організувати і втілити який-небуть проект?
Успішні бізнесмени та грамотні менеджери в ПР та БЮТі.
Наприклад виробництво біопального - копійчана технологія...
Ну а чого ти тоді про це тут говориш. Вперед - ставай до праці.
Сам станеш успішним бізнесменом, і державі допоможеш... і "Свобода" тобі тільки сприятиме...
Зняти геніальний фільм можна і за пару тис.грн... Таланту треба...
Та зняти можна, і як каже той же Іллєнко, за останні 15 років їх знято сотні. Тільки хто той фільм випустить в прокат???
Та сама ситуація з українськими музикантам, є дуже багато добрих гуртів, але по телебаченні крутять тільки "вєркок сердючок".
Проти...
То на підставі чого тоді інших звинувачуєш, що вони мінять в крісло Ахмєтова??? Я думав то і твоє таке бажання.


Також знаю 2 приклади т.з. "націоналістів"... Перший сидів за те що мухлював при ремонті холодильників, інша за банальну крадіжку (ще живі і при памяті жертви)... Тобто велика частина з них, звичайні шахраї...
А ти по т.зв. "націоналістах" які ремонтували холодильники, тне суди
весь рух ОУН-УПА. Там т.зв. "націоналістів" не було.
Прошу навести список Долинських будівельних монополій, котрих чекає примусівка будувати житло для репатріантів.
По-перше, в програмі мова йде про соціальне житло для всіх.
По-друге, я не зобовязавувався тобі наводити якісь списки, тим більше шо не бачу в цьому доцільності.
По-третє, йдеться про загальні принципи. Якщо будівельна компанія будує житло, то вона повина частину житлового фунду передавати державі, місту... (скажімо 20%).
Ну і звісно цікавить реальність втілення програми "Житло на халяву".
Халяви нема і ніколи не буде.

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Повідомлень: 1199
З нами з: 15.10.2004 12:43
Звідки: Долина
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 04.01.2007 13:54

vanya писав: Завдяки цій темі я дізнався багато нового щодо ВО "Свобода". Тепер я твердо знаю чи буду я голосувати за цю партію на наступних виборах чи ні.
До наступних виборів ше треба дожити. Як нам, так і партії. :)

vanya писав:Шкода, що на форумі не представлені осередки інших партій Долинщини.
Дуже шкода.

Аватар користувача
san
Модератор
Модератор
Повідомлень: 3303
З нами з: 07.01.2005 16:10
Звідки: Долина
Контактна інформація:

Повідомлення san » 04.01.2007 23:21

Ти все переводиш в якусь таку площину, де є тільки твоя особиста вигода.
Так робить ВО Свобода :)
Пише то, що дасть змогу залучити електрорат на голих словах! :lol:
Я вже відповів на твоє запитання, бо держава нічого не зробила, щоб цих людей працевлаштувати.
Що держава зробила для того щоб я працевлаштувався? :shock:
Тобто що вона зробила для "них" менше ніж для мене?
Ти такий розумний, шо далі вже нема куди. Проїдься по кількох селах району, поспілкуйся з людьми... тоді і побачиш.
Іздив... Суцільне неробство... Краще пити ніж робити...
Земля пустує, худоба на бойні... Всі на "біржі"...
З "виручених" грошей - горілка і мордобій.
Попробуй знайти хто в селі Раків покосить і почистить "фосу". Прокопає траншею на каналізацію. Також в Долині в мене на городі викорчує 2 пеньки (плачу 50 грн, це більше ніж я заробляю за день). Як потрібно, зебезпечу фронтом робіт практично будь-яку спеціальність, будь-якої кваліфікації...
Будь-які умови. Навпаки розпродали державні кіностудії невідомо кому. Тепер і перший національний прихватизували.
Навіщо Свободі 1-національний? Хай створять кіностудію і знімуть своє конкурентне кіно... Бо знову голі слова...
Мультфільм хай конкурентний знімуть - потрібно лише пару потужних компів...
Ну а чого ти тоді про це тут говориш. Вперед - ставай до праці.
Сам станеш успішним бізнесменом, і державі допоможеш... і "Свобода" тобі тільки сприятиме...
А я лінивий базікало - не хочу робити! :lol:
Але є одна суттєва відмінність від ВО Свободи - я не вважаю, що то достатні "характеристики", щоб мати владу :lol:
Та зняти можна, і як каже той же Іллєнко, за останні 15 років їх знято сотні. Тільки хто той фільм випустить в прокат???
Тобто вони заборонені до прокату?
Та сама ситуація з українськими музикантам, є дуже багато добрих гуртів, але по телебаченні крутять тільки "вєркок сердючок".

Хай їздять містами України, в Долину най заїдуть - може з часом прийде слава... До речі, тут було дуже багато "радянських народних", в той час навіть для починаючого гурту, виступати десь в провінції - образа гонору... Подавай одразу телебачення і столичну сцену...
А ти по т.зв. "націоналістах" які ремонтували холодильники, тне суди весь рух ОУН-УПА.
А я про весь і не суджу... Там було рівно стільки ревних націоналістів, як чесних комуністів в ЦК КПРС...
Там т.зв. "націоналістів" не було.
Справді? :lol:
По-перше, в програмі мова йде про соціальне житло для всіх.
За чиї гроші? Тобто я маю забрати в своєї сімї і віддати комусь хто більше заслужив? Заслужив чим?
По-друге, я не зобовязавувався тобі наводити якісь списки, тим більше шо не бачу в цьому доцільності.
Просто відкрию секрет - немає "будівельних монополій"... Тобто не буде кого зобовязати! Нема того списку!
То знову пусті слова...
По-третє, йдеться про загальні принципи. Якщо будівельна компанія будує житло, то вона повина частину житлового фунду передавати державі, місту... (скажімо 20%).
Чому повинна? Тобто якщо ти припустимо замовив квартиру в "Кощинця" чи "Черпака", то повинен заплатити на 20% дорожче, щоб комусь, з видуманих причин було житло? Чи ВО Свобода рахує, що звідки візьмуться кошти на ті квартири? Будівельні організації будуть працювати з рентабельністю близько 0? :shock:

Може краще зобовязати членів ВО Свобода працювати на 20% більше (т.з. суботники :) ) безоплатно? :lol:
І з тих грошей збудуємо соціальне житло?
То рівно те, що пропонують вони в своїй програмі

*************

Моє резюме програми ВО Свобода:
1. Всі права мають всі! (всі Ми - свободівці)
2. Ми - держава! Все - реприватизувати!
3. Заберемо в багатих, віддамо - ... Нікому не віддамо, собі залишимо...
4. Заборонити писати, говорити, слухати і думати, не так як наказали Ми!
5. Ну і решта традиційних лозунгів - "Бий джедаїв - рятуй галактику!" :lol:

************

І ще, про відсутність умов для роботи, вітлення програм, планів і т.п у ВО Свободи...
Розумний дядько сказав - "Хто хоче робити, той шукає засоби, а хто не хоче - шукає причину!" :wink:
die Große Schlange

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Повідомлень: 1199
З нами з: 15.10.2004 12:43
Звідки: Долина
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 05.01.2007 02:55

san писав: Так робить ВО Свобода :)
Пише то, що дасть змогу залучити електрорат на голих словах! :lol:
Я тобі відкрию таємницю, демократія та демократичні вибори - це фарс. Виграє не той хто голосує (електорат) а той хто ті голоси рахує.
san писав: Що держава зробила для того щоб я працевлаштувався? :shock:
Тобто що вона зробила для "них" менше ніж для мене?
Тобто, запитання риторичне. Ну от ти архітектор за освітою, так? Є такий самий спеціаліст як ти, а місце тільки одне. То шо комусь з вас йти за безцінь фоси копати?
san писав:Іздив... Суцільне неробство... Краще пити ніж робити...
Земля пустує, худоба на бойні... Всі на "біржі"...
З "виручених" грошей - горілка і мордобій.
А я бачу причину в цьому:
Сьогодні Україна опиняється під перехресним вогнем євразійського та євроатлантичного мондіалістських проектів, натхненниками яких виступає російський імперський неовізантизм та західний неоколоніалізм. Попри позірну антагоністичність цих проектів, вони є однаково небезпечними для нас через свою антилюдяну, антигуманістичну спрямованість та космополітичний вектор. Їх кінцевою метою є надійна інтеграція України як територіальної одиниці, що володіє певними ресурсами (природніми та людськими) у жорстко ієрархізовану систему обслуговування інтересів “обраної” частини людства. Форми пригноблення та подальшого панування можуть ситуативно змінюватись з плином часу, однак незмінним залишатиметься загрожене буття української нації на грані фізичного та духовного виживання. Наразі серед ключових елементів слід назвати кланово-олігархічну псевдоринкову економіку, маніпулятивну псевдодемократичну політичну систему, дегенеративну примітивізовану масову культуру та пропаганду неповноцінності українства у всіх сферах суспільної активності.

http://observer.sd.org.ua/news.php?id=10613

san писав:Навіщо Свободі 1-національний? Хай створять кіностудію і знімуть своє конкурентне кіно... Бо знову голі слова...
Мультфільм хай конкурентний знімуть - потрібно лише пару потужних компів...

Перший національний потрібен державі, а не "Свободі".
А щодо компнютерів, то твоє чергове пустослівство.san писав: А я лінивий базікало - не хочу робити! :lol:

Отож бо куме і воно.

san писав: Тобто вони заборонені до прокату?

Ну наприклад "Молитва за гетьмана Мазепу" заборонена в Росії і в Україні.
san писав: Хай їздять містами України, в Долину най заїдуть - може з часом прийде слава... До речі, тут було дуже багато "радянських народних", в той час навіть для починаючого гурту, виступати десь в провінції - образа гонору... Подавай одразу телебачення і столичну сцену...

Чому українські гурти мають їздити ( вони це і роблять), а в новорічний вечір по всіх телеканал звучить москальська попса?
Чи знову запропонуєш створити свій телеканал? А може взагалі українця забратися з України кудись в антарктиду?

san писав:А я про весь і не суджу... Там було рівно стільки ревних націоналістів, як чесних комуністів в ЦК КПРС...

Комунізм і чесність - це річі не сумісні.
ОУН - це була українська еліта.
san писав:За чиї гроші? Тобто я маю забрати в своєї сімї і віддати комусь хто більше заслужив? Заслужив чим?

Наша пісня гарна й нова... якби не сплачені тобою податки, то Україна припинила б своє існування. Правда ше є варіант шо Ахмєтов і Ко.
san писав:Просто відкрию секрет - немає "будівельних монополій"... Тобто не буде кого зобовязати! Нема того списку!
То знову пусті слова...
Є в Києві, є в Львові, є в Франківську... дойде черга і до Долини.
san писав:Чому повинна? Тобто якщо ти припустимо замовив квартиру в "Кощинця" чи "Черпака", то повинен заплатити на 20% дорожче, щоб комусь, з видуманих причин було житло? Чи ВО Свобода рахує, що звідки візьмуться кошти на ті квартири? Будівельні організації будуть працювати з рентабельністю близько 0? :shock:
А з чого ти взяв, що в будівельної компанії рентабельність 20%??? Чи ти просто нолик забув дописати?
san писав:Моє резюме програми ВО Свобода:
1. Всі права мають всі! (всі Ми - свободівці)
2. Ми - держава! Все - реприватизувати!
3. Заберемо в багатих, віддамо - ... Нікому не віддамо, собі залишимо...
4. Заборонити писати, говорити, слухати і думати, не так як наказали Ми!
5. Ну і решта традиційних лозунгів - "Бий джедаїв - рятуй галактику!" :lol:
1. Всі права мають - українці.
2. Стратегічну промисловість - націоналізувати, середню - репреватизувати.
3. Заберемо не в багатих а в злодіїв.
4. Заборона антиукраїнської пропаганди.
5. останній пункт піде. :))))))))

Аватар користувача
san
Модератор
Модератор
Повідомлень: 3303
З нами з: 07.01.2005 16:10
Звідки: Долина
Контактна інформація:

Повідомлення san » 05.01.2007 13:00

Тобто, запитання риторичне. Ну от ти архітектор за освітою, так? Є такий самий спеціаліст як ти, а місце тільки одне. То шо комусь з вас йти за безцінь фоси копати?
Не полініюсь створю окрему тему... viewtopic.php?p=9365#9365
демократія та демократичні вибори - це фарс. Виграє не той хто голосує (електорат) а той хто ті голоси рахує.
Яку модель пропонує ВО Свобода?
Перший національний потрібен державі, а не "Свободі".
А щодо компнютерів, то твоє чергове пустослівство.
Тобто? Що необхідно, щоб зняти сучасний 3D мультик?
Нехай, хоч 2D...
Ну наприклад "Молитва за гетьмана Мазепу" заборонена в Росії і в Україні.
Покорюйте світовий кіноекран!
Чому українські гурти мають їздити ( вони це і роблять), а в новорічний вечір по всіх телеканал звучить москальська попса?
Щоб подолати ту попсу! Як вони приїдуть (а вони не хочуть), я вимкну ящик - піду на стадіон, заплачу 10-ку, поспіваю разом з ними.
За нацять таких разів, власники каналів викинуть диски Білана з Вітасом і підуть шукати телефон "Спалаху гринджол"...
Наша пісня гарна й нова... якби не сплачені тобою податки, то Україна припинила б своє існування. Правда ше є варіант шо Ахмєтов і Ко.
Чому я маю платити податки, як і Ахмєтов, а московський батрак і чеський "клієнт" ні?
Є в Києві, є в Львові, є в Франківську... дойде черга і до Долини.
Ну Київ далеко... Давай якийсь приклад Франківських "монополій".
А з чого ти взяв, що в будівельної компанії рентабельність 20%??? Чи ти просто нолик забув дописати?
Ні, не забув... Але не така велика. Відкрию секрет - чим більш капіталоємка галузь, тим менша рентабельність.
І так, чи інакше, але 20% "благодійності" закладеться, або в вищу ціну житла, або в нижчу зарплату працівників...
Чи де конкретно мають взятися ті гроші? Я не розумію...
Отож бо куме і воно.
Ключове речення - "я не претендую на владу"!
Добто я си можу говорити і ніц не робити, а хто претендує курувати державою і мною зокрема (тобто мати більші повноваження ніж я), повинен щось зробити, хоча-би для демонстрації здатності до праці... ІМХО
die Große Schlange

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Повідомлень: 1199
З нами з: 15.10.2004 12:43
Звідки: Долина
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 05.01.2007 23:19

san писав: Яку модель пропонує ВО Свобода?
Жорстке, централізоване, президентське правління. З скасуванням кримської автономії. :)
Тобто - авторитарине правління...
san писав: Тобто? Що необхідно, щоб зняти сучасний 3D мультик?
Нехай, хоч 2D...
З таким самим успіхом ти в мене міг спитати, що треба зробити, щоб политіти в космос. Я в тому не розбираюсь.
san писав: Покорюйте світовий кіноекран!
Аргумент називається - приїхали, станція "Космічна".
san писав: Щоб подолати ту попсу! Як вони приїдуть (а вони не хочуть), я вимкну ящик - піду на стадіон, заплачу 10-ку, поспіваю разом з ними.
За нацять таких разів, власники каналів викинуть диски Білана з Вітасом і підуть шукати телефон "Спалаху гринджол"...
Я ж про шо і кажу. Україна для всіх кого завгодно, тільки не для українців. Українці ви хочете бачити по телебаченню українську пісню? Неможна, бо це не толерантно по відношенню до нацменшин та іншомовних громадян.
А ось і підтвердження моїх слів:
Російський «разгуляй» на українському телебаченні...
Не відкрию Америки, коли скажу, що наш телеефір і взагалі національний інформаційний простір уже давно тотально русифіковані (причому як у мовному, так і в духовному аспектах). Однак, здається, такої безпардонної русифікації, як цьогоріч, у нашому телеефірі ще не було. Думаю, що тут у новорічну ніч ми досягли абсолютного максимуму. І якщо порівняти російський телеефір цієї ночі й український, то різниця буде хіба що в рекламних паузах, які на наших каналах все ще залишаються україномовними.
Коли йдеться про так звані комерційні телеканали, господарями абсолютної більшості яких є відомі олігархи Пінчук, Ахметов, Деркач, Порошенко, Медведчук, Суркіс, Рабінович та інші, то ніхто вже з цього не дивується. Але от здивував мене так званий Перший національний, який поки що залишається державним. Ще недавно українці відверто тішилися з того, що цей канал, як і належить, почав дублювати українською синхрони українських російськомовних чиновників, а передноворічного вечора він немов холодним душем «почастував» нас «Новорічним разгуляєм», який став головним номером новорічної програми на цьому телеканалі...
Наступ на українство ведеться тотальний і всебічний. Напрями головного удару: національний інформаційний простір, національне телебачення, національна преса, національний шоу-бізнес, національний кінематограф, національна культура, національна освіта, а в кінцевому підсумку — національна держава, національна ідея.
http://www.galychyna.if.ua/?culture/2007/1/5/271866/
san писав: Чому я маю платити податки, як і Ахмєтов, а московський батрак і чеський "клієнт" ні?
Ти вже 5 раз питаєш, а я 5 раз відповідаю:бо держава не створила для цього громадянина сприятливих умов для його працевлаштування!
san писав: Ну Київ далеко... Давай якийсь приклад Франківських "монополій".
Для мене і монополії в Долині "далеко".
Ти звернув увагу на пункт програми, я тобі в загальному його розтлумачив. Конкретно цим займатиметься, той кому це доручать.
Той же АКМУ тільки не на чолі з українофобом костусівим.
san писав: Ні, не забув... Але не така велика. Відкрию секрет - чим більш капіталоємка галузь, тим менша рентабельність.
Ги-ги-ги. То ти сам таке вигадав?
san писав: Ключове речення - "я не претендую на владу"!
Вовк в овечій шкурі... знаєм ми таких. :)
Влада має створити УМОВИ для тих хто хоче щось робити.
Чиновник не мусить встановлювати алімпійські рекорди, але він мусить збудувати десятки олімпійських баз.

Аватар користувача
san
Модератор
Модератор
Повідомлень: 3303
З нами з: 07.01.2005 16:10
Звідки: Долина
Контактна інформація:

Повідомлення san » 06.01.2007 00:03

Жорстке, централізоване, президентське правління. З скасуванням кримської автономії.
Тобто - авторитарине правління...
Тобто диктатуру, культ особи і т.д?
А обирати диктатора, хто і яким чином буде?
На який термін? Чи довічно? А може одразу монарха?
Аргумент називається - приїхали, станція "Космічна".
Звичайний аргумент... Світ великий... Заборонили тут - можна показувати там... Не дивляться? Бо то не є конкурентноздатне кіно!!!
А примусити дивитись, заборонивши конкурентів - то ен конкуренція :lol: То як грати в футбол за "українськими національними правилами"... Типу пенальті Мілану (і решті "противників") бється воротарю в пах :lol:
Українці ви хочете бачити по телебаченню українську пісню? Неможна, бо це не толерантно по відношенню до нацменшин та іншомовних громадян.
Хочуть бачити те що хочуть! Те що має попит! Попит має те що має певні споживчі характеристики... "Українське" в більшості, наразі їх немає...
І не збирається заробляти...
Ти вже 5 раз питаєш, а я 5 раз відповідаю:бо держава не створила для цього громадянина сприятливих умов для його працевлаштування!
Питаю шостий раз... :lol:
Чим умови створені для мене відрізняються від умов створених для того "громадянина"?
І взагалі ВО Свобода задумувалась, що вона таким чином намірена зробити працю в Україні неконкурентноздатною. Тобто не батрак повернеться, а я поїду батрачити?

І насправді, програма ВО Свободи є антинародною, злочинною по відношенню до населення України і "етнічних" українців зокрема.
Вона пропагує узурпацію влади, репресії, геноцид.
Має намір поставити державу в економічну, політичну, інформаційну та соціальну ізоляцію. Керується застарілими принципами (середньовічними) котрі давно є неприйнятними в сучасному світі.
Не має ніякого фактичного підгрунтя. Тобто нема ні розрахунку, цифр,
звичайні голі слова - набір лозунгів. Як в принципі і в їх кумира - Гітлера.

Хоча з іншого боку програма є просто утопічною і нереальною до виконання. Про що буду надіятись і я, і думаю більшість електрорату зі здоровим глуздом.

Наразі я зрозумів одно - потрібно йти на вибори, бо потрібно проголосувати проти ВО Свободи... Хоч за Кучму!
die Große Schlange

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей