Всеукраїнське Об'єднання "Свобода"

Дискусії на політичні теми стосовно Долини і не тільки.

Модератор: sam

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 06.01.2007 00:43

san писав: Тобто диктатуру, культ особи і т.д?
А обирати диктатора, хто і яким чином буде?
На який термін? Чи довічно? А може одразу монарха?
А ти виявляється свободолюбивий... :) тільки спутав авторитаризм з тоталітаризмом.

san писав: Звичайний аргумент... Світ великий... Заборонили тут - можна показувати там... Не дивляться? Бо то не є конкурентноздатне кіно!!!
Ну так поясни, чому український фільм про Мазепу знятий одним з найвідоміших українських режисерів заборонений в Україні?
san писав: Хочуть бачити те що хочуть! Те що має попит! Попит має те що має певні споживчі характеристики... "Українське" в більшості, наразі їх немає...
Я ж тобі дав посилання на статтю в "Галичині", що саме хочуть бачити українці.
san писав: Питаю шостий раз... :lol:
Без коментарів.
san писав: І насправді, програма ВО Свободи є антинародною, злочинною по відношенню до населення України і "етнічних" українців зокрема.
ЦВК відмовив "Свободі" з реєстрацією, але Мінюст дав добре.
Одже з юридичної точки зору вона цілком законна.

san писав: Вона пропагує узурпацію влади, репресії, геноцид.
Узурпація в лади в руках українців, репресії проти ворогів... а геноцид - це ти про шо?

san писав: Має намір поставити державу в економічну, політичну, інформаційну та соціальну ізоляцію. Керується застарілими принципами (середньовічними) котрі давно є неприйнятними в сучасному світі.
Чому в ізоляцію? Європа також незабаром визволиться від американського доляра, який дійсно поставив всіх в ізоляцію.
san писав: Як в принципі і в їх кумира - Гітлера.
Давай так, кожен сам буде говорити про своїх кумирів.
Отож, мої кумири: Хмельницький, Мазепа, Міхновський, Донцов, Коновалець, Шухевич, Бандера... А твої?
san писав:Наразі я зрозумів одно - потрібно йти на вибори, бо потрібно проголосувати проти ВО Свободи... Хоч за Кучму!
Я давно так не сміявся. :D Дякую.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 06.01.2007 00:56

ЦВК відмовив "Свободі" з реєстрацією, але Мінюст дав добре.
Одже з юридичної точки зору вона цілком законна.
"Направильна" "неукраїнська" влада вважає "Свободу" законною? :lol:

В нашій країні наразі багато "бруду" є цілком законним

Повторюю дуже важливі для мене (і надіюсь не тільки) питання:

1. Обирати диктатора (чи то тоталізатора :) ), хто і яким чином буде?
На який термін?

2. А хотілося би коментарі. Що держава зробили для мене більше ніж для заробітчанина, а особливо для злочинця за кордоном (того що експлуатує і грабує заробітчан), що я повинен платити податки а він ні ?

3. Хто, на підставі чого буде визначати "ворогів", яким чином будуть виконуватись репресії? Чи буде стерилізація, чи тільки "остаточне вирішення"?

4. На основі чого буде вноситись запис про національність в паспорт?
Для чистоти експерименту уявимо сироту котрого знайшли в пеленках у парку. Або скажімо українця з російським прізвищем (тобто російськими коренями), припустимо Богданов, Богачов, Пирогов?
Як ідентифікувати їх дітей, якщо припустимо вони жинились на єврейках (циганках, єгиптянках)? Тобто % "української" крові прирівнявся до 25%.
Чи буде вестися "родовід", як в собак, для точної ідентифікації "кровної частини" національності?
die Große Schlange

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 11.01.2007 12:11

san
"Направильна" "неукраїнська" влада вважає "Свободу" законною?
Трохи акценти не правильно розставлені, навіть така влада... і далі по тексту.
1. Обирати диктатора (чи то тоталізатора ), хто і яким чином буде? На який термін?
Це буде не диктатор, а президент в якого одночасно будуть і сьогоднішні повноваження премєра. Термін правління залежатиме від ефективності вирішення національних та соціально-економічних питань. Для початку доцільно обмежити цей термін 1-2 роками.
2. А хотілося би коментарі. Що держава зробили для мене більше ніж для заробітчанина...?
Питай з влади.
Просто зрозумій, є факт шо велика кількість українців працює за кордоном (до 7 млн. осіб). Ці українці не винні в тому, що були змушені виїхати. А основна маса виїхала ще років 5-10 тому.
Держава має створити умови для повернення їх на Батьківщину.
3. Хто, на підставі чого буде визначати "ворогів", яким чином будуть виконуватись репресії? Чи буде стерилізація, чи тільки "остаточне вирішення"?
Ше є таке стандартне запитання антихвашистів, "чи будемо міряти черепи?". Чого не спитав?

На основі чого буде вноситись запис про національність в паспорт?
Повторюю в друге і в останнє, бо вже надоїло на одні і ті самі запитання відповідати.
1. На основі самоідентифікації (простий приклад перепис 2001 року).
2. На основі свідоцтва про народження. Національність в метрику не вписується тільки з недавнього часу.
Для чистоти експерименту уявимо сироту котрого знайшли в пеленках у парку.
Такий приклад в національній державі майже виключений, бо вона особливо дбатиме про материнство та дитинство. Якщо і будуть траплятися такі поодинокі випадки, то:
1. Правоохоронні органи розшукають т.зв. батьків і покарають.
2. В кожному кокретному випадку буде свій підхід, шаблону бути не може.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 11.01.2007 19:38

Це буде не диктатор, а президент в якого одночасно будуть і сьогоднішні повноваження премєра. Термін правління залежатиме від ефективності вирішення національних та соціально-економічних питань. Для початку доцільно обмежити цей термін 1-2 роками.
Ключові моменти знову за кадром - хто і яким чином здобуватиме ту посаду?

Питай з влади.
Просто зрозумій, є факт шо велика кількість українців працює за кордоном (до 7 млн. осіб). Ці українці не винні в тому, що були змушені виїхати. А основна маса виїхала ще років 5-10 тому.
Держава має створити умови для повернення їх на Батьківщину.
Ні! Я питаю з тих. хто пропонує їх поставити в превілегійоване становище перед мною (і такими ж, що не були змушені)
А може держава винна і в тому що я залишився? В тому що не створила умов поїхати, заробити інвестиції! :lol:
Ше є таке стандартне запитання антихвашистів, "чи будемо міряти черепи?". Чого не спитав
?
Питав раніше... :) То часткове питання - конкретне в насупному:

Повторюю в друге і в останнє, бо вже надоїло на одні і ті самі запитання відповідати.
1. На основі самоідентифікації (простий приклад перепис 2001 року).
1. В скільки років буде визначатись національність і вписуватись в метри...куди-куди вписуватись?? Якщо одразу, то коли переглядатись на основі даних про "самоідентифікацію"?
2. На основі свідоцтва про народження. Національність в метрику не вписується тільки з недавнього часу.
2. Приклад:
Іван Петренко(укр) + Сара Рабінович (євр) = Рахіль Петренко (укр)
Василь Крутихвіст (укр) + Марія Іванова(рос) = Петро Крутихвіст (укр)
-----
Рахіль Петренко + Петро Крутихвіст = Василь Петрович Крутихвіст
-----
Порахуйте на скільки %% Крутихвіст В.П. "українець :lol:
Такий приклад в національній державі майже виключений, бо вона особливо дбатиме про материнство та дитинство
На словах чи ділом? :lol: :lol:
die Große Schlange

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 03.04.2007 21:51

То що робить (робитиме) "Свобода" в теперішній ситуації (перспективі)?

Бо мо буду за них голосувати :lol:
Якщо звичайно не пристануть до спілки з БЮТ чи НУ

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 17.09.2007 00:01

Коли будуть відповіді "Свободи" на численні питання і пропозиції на форумі? Вибори на носі!
Тре ж бо мені визначитись з дієздатною партією :lol:
die Große Schlange

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 17.09.2007 00:53

san писав:Коли будуть відповіді "Свободи" на численні питання і пропозиції на форумі? Вибори на носі!
Тре ж бо мені визначитись з дієздатною партією :lol:
Я ж не даром тобі в темі про сердючку натякав на "Партію Регіонів". То сама дієздатна партія, тут навіть визначатись нема з чим.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 17.09.2007 07:33

Авжеш! Хоча би не стрілочники :lol:
Нам, люмпенам, тільки і подавай, що політтехнології... Хоч щось пообіцяй!

А очевидно деякі партії надіяться на мале - залізти хоча би двома депутатами, а там казати - "Нас мало! Що ми можемо?"
Зате інших ох як обгадити: збрехали, не виконали і т.п.
Найлегше виконати коли ніц не обіцяв - бо ніц навіть починати не потрібно :lol:

Поки обіцянки чув одні - "неукраїнці" мусять "зникнути" з України. Надіюсь, що хоч дозволять емігрувати, ну хоча би першій хвилі :lol:

П.С. На ці вибори я точно не піду. Бо вони не змінять абсолютно ніц - "система" себе вичерпала... Маленька перетасовка тузів в колоді...
Щоправда за мої гроші... Далі будуть натупні... Або вибори або референдум і т.п.
die Große Schlange

Rona
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Rona » 17.09.2007 22:10

Якщо звичайно не пристануть до спілки з БЮТ чи НУ
Обіцяли, що не пристануть ні до однієї групи. Правда не думаю , що вони взагалі подолають прохідний бар*єр.

Jevgen
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Jevgen » 24.09.2007 12:33

Поменше треба слухати по зомбовізорі заклинанння БЮТів, НУ-НСів, ПРів , що хтось там не прохідний, а голосувати своєю головою і серцем. Хто хоче при владі олігархів - злодіїв, котрі обікрали народ, - то нехай голосує за БЮТи, НУ-НСи, ПРи і їм подібні партії. А є море людей, котрим у любому випадку надоїло голосувати за мафіозно-олігархічні партії та блоки. На цей електорат також орієнтується ВО "Свобода".

Позбудьтеся барєрів в свідомості - і все, на нинішній день, "неможливе" СТАНЕ РЕАЛЬНІСТЮ! :-)

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 24.09.2007 13:16

to Jevgen: ну для чого цей популізм. Давно ходять чутки, що за Свободою стоїть Димінський. Якщо вже він не олігарх, хоч і місцевого польоту - то я піду і вб'ю себе об стіну

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 24.09.2007 20:57

kobi писав:to Jevgen: ну для чого цей популізм. Давно ходять чутки, що за Свободою стоїть Димінський. Якщо вже він не олігарх, хоч і місцевого польоту - то я піду і вб'ю себе об стіну
От жеж... а я вчора взяв газетку НУНС а там пише шо за "Свободою" стоїть Ахмєтов. І кому вірити?
Чутки про те, що Димінський фінансує "Свободу" виникають з одного простого факту, Тягнибок є палким футбольним вболівальником "Карпат", і дуже рідко пропускає їх домашні матчі, переважно сидить у віп-ложі, оце єдине що повязує "Свободу" і Димінського. Ну може ше серед львівських фанатів "Карпат" є члени партії та активні прихильники. Неодноразово виставляли банери "Свободи" на матчах. Це по-перше.
По-друге, ти живеш в Львові, повинен памятати зелено-білу "революцію", за рахунок якої Димінський хотів добитись від міськради прихватизації стадіону "Україна", та тереторій поблизу. "Свобода" якраз була категорично проти ініціатив Димінського.
По-третє, читай такий львівський ресурс "Обсерватор", якийналежить Димінському, і де регулярно на "Свободу" пишуть якісь пасквілі.

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 24.09.2007 21:05

А з Євгеном погоджуюсь в тому плані, що голосувати справді треба по переконаннях. Я націоналіст - підтримую "Свободу". Був би комуністом, голосував би за КПУ чи СПУ. Був би лібералом - за НУНС чи БЮТ. А якщо хтось голосує за тих, хто найбільше пообіцяє покращити майбутнє - то безумовно за ПР.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 25.09.2007 01:14

А мені, безпартійному, за кого голосувати? :oops:
die Große Schlange

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 25.09.2007 08:04

san писав:А мені, безпартійному, за кого голосувати? :oops:
А тут партійність нідочого, я про переконання говорив.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей