Урядова делегація відвідала Долинщину

Новини міста та регіону.

Модератори: san, vanya

Відповісти
Свіча
Мас-медіа
Повідомлень: 277
З нами з: 02.08.2005 12:12
Контактна інформація:

Урядова делегація відвідала Долинщину

Повідомлення Свіча » 14.02.2006 21:00

УРЯДОВА ДЕЛЕГАЦІЯ ВІДВІДАЛА ДОЛИНЩИНУ

Минулого тижня на Іванофранківщині перебувала урядова делегація на чолі з прем’єр-міністром України Юрієм Єхануровим. Хоча сам прем’єр-міністр у рамках свого візиту не був на Долинщині, проте представницька делегація з головою державної служби туризму і курортів Міністерства культури і туризму Анатолієм Паклею відвідала наш край. Супроводжувала делегацію начальник управління туризму Івано-Франківської облдержадміністрації Ольга Соколова.

Оскільки Долинський район славиться не тільки „чорним золотом”, а й рекреаційними зонами, то й візит такої делегації закономірний.

Ознайомившись з туристичною привабливістю Долинщини, серед туристичної бази Вишкова „Високий перевал”, Долинського готельного комплексу „Князь Олег” та інших об’єктів, найбільше делегацію зацікавив „Карпатський трамвай”.

Майбутнє для розвитку туристичної інфраструктури, – сказав Анатолій Пакля – тут є, особливо, гірськолижного туризму. Для цього Анатолій Іванович пообіцяв посприяти у залученні інвестицій та розробці інвестиційних проектів.

Зі свого боку засновники та організатори „Карпатського трамваю” висловили прохання у сприянні відкриття залізничного маршруту „Київ-Вигода”, який проляже через Львів, Моршин і Долину, що значно пришвидшить ознайомлення, а відтак, розвиток туристичного Бойківського краю.

Я. ЛЮБКО.
цей матеріал любязно наданий редакцією часопису "Свіча"

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей