У долині буде пам"тник Степанові Бандері

Новини міста та регіону.

Модератори: san, vanya

Відповісти
was
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

У долині буде пам"тник Степанові Бандері

Повідомлення was » 12.10.2013 22:34

У Долині створено оргкомітет для встановлення пам'ятника Степанові Бандері
Голова Долинської районної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Руслан Франків увійшов до складу оргкомітету, скликаного з метою обговорення питання будівництва пам'ятника провіднику ОУН-УПА Степанові Бандері в місті Долина на Прикарпатті.
З проханням про доцільність встановлення пам'ятника національному герою Степанові Бандері націоналісти звернулися до міського голови Долини Володимира Гаразда ще напередодні.
Відтак, на першому засіданні оргкомітету його члени обговорили питання орієнтовного місця розташування пам'ятника, особи скульптора, відкриття рахунку та можливих джерел надходжень коштів на будівництво.
"У місті Долина, де неодноразово перетиналися шляхи повстанських загонів із різних куточків карпатського краю, пам'ятник провідникові Степану Бандері мусить бути, просто таки обов'язково, встановлений. Степан Бандера – символ, цвіт і гордість української нації. Пам'ять про найвидатнішого українця ХХ століття уже в найближчому майбутньому, як я щиро сподіваюсь, буде увіковічнена й постане перед долинянами у величному монументі", – наголосив під час засідання оргкомітету Руслан Франків.

Прес-служба Долинської районної організації ВО "Свобода"

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Re: У долині буде пам"тник Степанові Бандері

Повідомлення kobi » 15.10.2013 01:28

Ліпше би кружок авіамоделювання відкрили дітям, чи там програмування. Жесть якась...

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 15.10.2013 08:38

was писав:У Долині створено оргкомітет для встановлення пам'ятника Степанові Бандері...
Прес-служба Долинської районної організації ВО "Свобода"
По перше, щиро радію, що наш місцевий осередок Свободи вийшов з інформаційного підпілля і розпочав бодай якусь інформаційну політику.
Сподіваюсь, що тепер такі методи як щедре заліплювання всього що можна в місті заліпити (причому в 2-3 шари) агітлистівками підуть в небуття. Тим більше, що не личить такій патріотичній політичній силі бути в Долині одним з найзлісніших порушників правил благоустрою. :D
kobi писав:Ліпше би кружок авіамоделювання відкрили дітям, чи там програмування. Жесть якась...
Абсолютно згоден. Але подивимось на скільки вистачить в ініціаторів встановлення монумента ентузіазму для такої дрібнички як мобілізація громадського фінансування проекту пам'ятника. :D Для тих хто не в курсі, просто хочеться зауважити що мінімальна фігура метрової висоти, постамент і благоустрій навколо дешевше ніж тисяч 200 гривень не обійдеться (це так - з досвіду). І то, це за умов якщо скульптор віддасть свій гонорар "на боже". Тобто це не мало не багато, а як мінімум по 10 грн. з кожного долинянина, не залежно від віку, треба зібрати. А якщо викинути звідси дітей, малозабезпечених, і тих хто ідею встановлення не підтримує, чи просто тих хто не звик на що би то не було віддавати свої кровно зароблені... Очевидно буде зовсім сумно...
З іншого боку, ентузіазм щодо громадського фінансування я не поділяю, бо вже бачив як "жваво" збирались гроші на скульптуру Божої Матері... За 3 роки їх загалом навалило аж максимум тисяч на 6. І це в місті де релігійні громади м'яко кажучи не малі і не бідні.
Боюсь, що коли наші ініціатори встановлення пам'ятника зіткнуться з жорстокими реаліями фандрейзингу :mrgreen: , вони відразу поспішать зіпхати всіх псів на владу, і сказати що це вона з самого початку мала дати гроші. Але поживемо - побачимо, може я і помиляюсь. Але в будь якому разі, бажаю ініціативній групі успіхів, які б перекреслили мій небезпідставний песимізм. :D
Silentium est aurum... ;)

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 16.10.2013 11:42

Шкода, але так і буде. Також розділяю песимізм. Хоча, може й бабло знайдеться, як не як вибори скоро.
ОФФ:А що, гуртків вже немає? СЮТ почив у Бозі? Тоді бідна наша молодь, якій не залишається альтернатив, окрім двору і вкантактє.

smetvlad
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення smetvlad » 16.10.2013 16:00

Чому ж, в Долині є доволі багато гуртків. Самих танцювальних мабуть зо 5. При бажанні дитину є куди намістити.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 08.11.2013 21:50

Самих танцювальних мабуть зо 5. При бажанні дитину є куди намістити.
Широкий вибір... В будь-який з танцювальних гуртків! :lol:

Я відвідував: фотогурток, авіа/ракетото/автомоделювальний, радіогурток, картинг... Тобто всі гуртки т.з. Станції Юних ТЕХНІКІВ.
По скільки штук таких гуртків є зараз?

Це так звана дитяча технічна творчість. Вона виховує інженерів, конструкторів і просто добрих механіків.
Танці, макраме, вишивання і все що зараз є на СЮТ це теж гуд... Але вишивати я навчився за тиждень самостійно від нудьги підчас тижня якогось там дитячого грипу... Від того чи вміє молодь вальсувати фокстроти сильно економіка на зміниться.
А от для того, щоб виховатище якогось Корольова чи Ціолковського то треба спочатку все дитинство планери запускати.
відразу поспішать зіпхати всіх псів на владу, і сказати що це вона з самого початку мала дати гроші.
А я з досвіду думаю що це 80% мети... Решту 19% - піар, політична пропаганда під час відкриття.
Степан Бандера – символ, цвіт і гордість української нації. Пам'ять про найвидатнішого українця ХХ століття уже в найближчому майбутньому,
Ну це ж я так розумію не якись факт, а просто чиєсь приватне переконання? :)
Я, наприклад вважаю (хоч не сильно переймався тими речами), що Євген Коновалець найбільш знакова фігура національного руху в контексті власне військового протистояння. А шановні Бандера і Мельник, по смерті Коновальця зробили досить багато, щоб той рух роздробити, дестабілізувати і зрештою зруйнувати. Важко сказати чи Коновалець реально би щось зробив, але принаймні міг! Тому його і ліквідували, а Мельника з Бандерою залишили ділити повноваження... До пори до часу... Історія українських "змагань за владу" носить приблизно одинаковий характер. Принаймні останні тисячу років :)
die Große Schlange

smetvlad
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення smetvlad » 15.11.2013 10:53

san писав: Самих танцювальних мабуть зо 5. При бажанні дитину є куди намістити.

Широкий вибір... В будь-який з танцювальних гуртків! :lol:
Хоча це відхилення від теми, але відповім.
Мій малий в першому класі. Відвідує з охотою плавання, шахи, танці. Вважаю, поки що достатньо. Було би бажання у дитини і в батьків, а гурток чи секція знайдеться. Гірша ситуація в селах.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість