Долина долучається до страйку

Новини міста та регіону.

Модератори: san, vanya

Відповісти
was
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Долина долучається до страйку

Повідомлення was » 01.12.2013 22:06

2 грудня 2013 року розпочинається загальноукраїнський страйк!!!!!!!!!!!!

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Re: Долина долучається до страйку

Повідомлення san » 02.12.2013 16:22

Чомусь дуже мляво в Долині.
Люди! Не втрачайте шанс - іншого може не бути!
die Große Schlange

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 03.12.2013 00:29

В Кийові всі...

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 03.12.2013 09:19

Більше схоже, що страйк мало кому потрібний. Торгаші торгують, держслужбовців й так система влаштовує. Тих хто щось робить (виробляє) й так нема. Влада (донецька, "опозиційна" і місцева) полегки зливає "революцію" в унітаз. Якщо сьогодні-завтра нічого принципово не зміниться, не пробьються нові обличчя чи гасла, то Майдан, ще померзне зо тиждень і розсмокчеться.
ІМХО...
die Große Schlange

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 03.12.2013 11:03

Хочу помилятись, але вроді так і є... але я можу помилятись

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 03.12.2013 13:33

Довго писати.
Увесь вечір пробував запостити на УП свою мазанину, так і не зміг.
Наразі ситуація:
влада - Яник, Азіров, Тягнибик, Кролик і всі сери, пери, мери і міліціонери.
опозиція - народ, навіть не народ а населення - фатальна більшість.
З того, що побачив останніми днями - цинізм, навіть не то слово... Чотири самця гомо еректуса б'ють палицями і чоботями дівчат котрі лежать на землі. Голодомор? НКВД? Принципово ніц не змінилось. Сотні років на цій землі копошаться люди за котрими наглядає така собі "система" людожерів...
Навіть ті що позиціонуться "лідерами опору" по суті і є тітушками. Заради власних інтересів продались і йдуть на якісь примарні домовленості зі злом. Мій особистий прогноз, якщо сьогодні майдан "не повстане" (а там вже все під контролем):
1. Яника відводять з-під удару і готуються до нових виборів 2015, мабуть з більш "презентабельним" кандидатом
2. Кабмін - зливають. Азірова на пенсію (йому незабаром 65). Пару міністрів "репресують" теж. Решту - перевлаштовується в депутати різних рівнів, керівників "неполітичних" фондів держмайна і т.п.
3. Беркут "розформовують" в Фазан/Буревісник/Страус
4. "Опозиція" з підтримки влади на місцях (е забуваємо що в "повсталих" областях вона при владі) за фінансової підтримки ПР бере під свій контроль ситуацію в ЗМІ. За інформаційної підтримки спецслужб :)
5. На зовнішній політичній арені робляться ще пару цікавих прийомів. Наприклад "митний союз" + "база НАТО в Ужгороді" чи щось таке. Ну щоб всім було добре.
І далі дружно миємо мізки в передвиборчих баталіях. Згадуючи як "защитили правопорядок от атак фашистских гомосексуалистов", а "інші" як "протидіяли провокаціям і показали всьому світу свою позицію, щодо питання реструктуризації відносин у сфері питань виконання угод... бла-бла-бла :lol:

В залежності як інтенсивно і як ретельно придушать "інакомислення" стільки часу ще погниємо в тій самій руїні. Далі різкий чи плавний дефолт і т.п. А революція може й колись буде (якщо тут ще залишаться українці), але вона вже вмиється кров'ю...
die Große Schlange

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 03.12.2013 14:51

Шкода, але на 90% з тобою згоден. Хоча вплив ці події мають і матимуть серйозний, рубильник в мізках "сірої маси"" вже включений.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість