Роксана Авдєєва - призер фестивалю у Польщі

Новини міста та регіону.

Модератори: san, vanya

Відповісти
Свіча
Мас-медіа
Повідомлень: 277
З нами з: 02.08.2005 12:12
Контактна інформація:

Роксана Авдєєва - призер фестивалю у Польщі

Повідомлення Свіча » 18.04.2006 21:18

РОКСАНА АВДЄЄВА – ПРИЗЕР ФЕСТИВАЛЮ У ПОЛЬЩІ

З 27 по 30 березня цього року польське місто Нова Руда зустрічало учасників VI міжнародного дитячого фестивалю вокального та танцювального жанрів „Весняний Зорепад-2006”, де була унікальна можливість показати свій талант. Протягом цих днів юні вокалісти, танцюристи та актори демонстрували свою майстерність. А під час заключного гала-концерту всі учасники отримали дипломи та пам’ятні призи від організаторів. Крім виступів, фестиваль мав широку розважальну та екскурсійну програми, нові знайомства, спілкування та відпочинок.

У фестивалі брали участь дитячі колективи та юні виконавці від 6 до 17 років з Польщі, Чехії, Німеччини, Росії, Білорусі, України, Молдови, Литви і Латвії, всього 500 учасників. З нашого району у фестивалі брала участь юна яворівчанка Роксана Авдєєва, яка виступала у двох номінаціях, завоювавши в одній з них (вокал, народна пісня) перше місце, отримавши в нагороду кубок. А у номінації сучасна естрадна пісня була нагороджена дипломом лауреата.

Це не перші успіхи Роксани у фестивалях такого рівня, хоча спеціальної підготовки та навчання у неї немає. Першим вчителем та порадником, помічником, а по-сучасному можна назвати, продюсером є бабуся Роксани Авдєєвої Ганна Бойків. Вокал готувала Олена Ільницька-Кукол, а хореографію – подружжя Судол, допомагаючи юному таланту знайти гідне місце під сонцем.

Святослав ТИХИЙ.
цей матеріал любязно наданий редакцією часопису "Свіча"

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей