Ловися, рибко!

Новини міста та регіону.

Модератори: san, vanya

Відповісти
Свіча
Мас-медіа
Повідомлень: 277
З нами з: 02.08.2005 12:12
Контактна інформація:

Ловися, рибко!

Повідомлення Свіча » 23.06.2006 15:53

Ловися, рибко!
ВАГОЮ ПОНАД ВІСІМ КІЛОГРАМІВ

Кожного ранку до міського озера поспішають десятки любителів порибалити. Сучасні вудочки, конструкції яких постійно вдосконалюються, є надійним засобом спіймати якщо не золоту, то таку жадану рибину. А ловиться в цій водоймі рибка велика і мала, досить лише трохи почепіти на березі. У цьому, зокрема переконує випадок, який кілька днів тому тут стався.

Долинянин Богдан Б. впіймав на вудочку коропа вагою понад вісім кілограмів! Хитрий і досвідчений підводний мешканець, очевидно й повірити не міг, що й на нього прийде черга. Бо він майже півгодини дрейфував із гачком в зубах то вправо, то вліво. А рибалка, для якого така здобич була уже не першою вдачею, спокійно робив своє – підтягав коропа все ближче до берега. Подивитися, як це відбувається, збіглося дуже багато цікавих. Дехто грішним ділом подумав, що на озері трапилася якась біда. Але на цей раз, яка кажуть, милувало.

Розхвильований до краю п. Богдан, приніс додому оте коропище, найшов шафличище, знайшов ножище і взявся готувати ючище. Ой багатенько сусідів, друзів та знайомих посьорбало тоді цього смачного трунку, а ще більше пошкодувало, що не ходять, не ловлять і не готують. На цей раз їм залишилося витерти губи об рукав, бо за них це зробили інші.

К. СІВКА.
цей матеріал любязно наданий редакцією часопису "Свіча"

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей