Поки не пізно пити Боржомі...

Новини міста та регіону.

Модератори: san, vanya

Відповісти
Аватар користувача
san
Модератор
Модератор
Повідомлень: 3303
З нами з: 07.01.2005 16:10
Звідки: Долина
Контактна інформація:

Поки не пізно пити Боржомі...

Повідомлення san » 30.06.2005 18:13

Вперше запропоновано використовувити природну, фасовану (пляшковану) негазовану :? питну воду
"Горянка" як еталон високоякісної питної води для здоров'я людини...
На сьогодні питна вода "Горянка", як природна, без консервантів, без якихось техногенних впливів на властивості питна вода має найближщі параметри до внутрішньоклітинної води,
і може розглядатися як еталон питної води із яким можна порівнювати будь-які питні води.
Пропонується пляшковану воду вважати еталоном питної води України.
Український інститут екології людини

В с. Новий Мізунь завершується будівництво заводу по розливу мінеральних вод.
На даний момент завод забезпечує "пробний" розлив лікувально-столової мінводи води "Горянка"(про яку йшлося вище) з свердловини №8г.
Крім того є декілька "законсервованих" свердловин мінеральних вод, котрі в майбутньому забезпечать видобування декількох типів лікувально-столових вод та кількох лікувальних(зовнішнього застосування), з принципово різними властивостями.

Що свідчить про унікальність Мізуньських джерел...
Отож у нас "під боком" виявлено фактично "Клондайк" з великими перспективами розвитку бальнеологічних курортів 8)

Аватар користувача
sam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 501
З нами з: 08.01.2005 15:53
Звідки: Львів - Долина
Контактна інформація:

Повідомлення sam » 01.07.2005 07:32

Треба їх ще добре дослідити... НЕ знаю, чи з того щось толкове буде, думаю що там буде просто завод з розливу води і все...
Краще гір є тільки... ПИВО !!! :)
---
Інтернет-торгівля. Практичні поради.

Аватар користувача
san
Модератор
Модератор
Повідомлень: 3303
З нами з: 07.01.2005 16:10
Звідки: Долина
Контактна інформація:

Повідомлення san » 01.07.2005 12:18

Треба їх ще добре дослідити...
Якщо на рахунок води - я бачив результати гідрогеологічних вишукувань, і результати досліджень
Українського інституту екології людини (резюме якого цитувала "Свіча" і я в шапці). Там все в порядку.
НЕ знаю, чи з того щось толкове буде, думаю що там буде просто завод з розливу води і все...
Ги-ги...Завод і все... А що ще?!?!

Буде (вже майже є) потужний завод котрий видобуватиме і фасуватиме мінеральну воду.

А решта...Бери палатку, шклянку, розкладайся біля мізуньки, засмагай, смаж м'ясо, пий воду...

А хочеш - "купуй" ділянку будуй готель/мотель/бордель і заробляй купу грошей :)

Правда зле, що вода зорінтована на східний ринок і з неї забрали звичний нам нафтовий запах. Від чого вона стала трохи дивною...
Але можливо зроблять і "місцеву версію"

Свіча
Мас-медіа
Повідомлень: 277
З нами з: 02.08.2005 12:12
Контактна інформація:

Повідомлення Свіча » 10.08.2005 11:36

"ГОРЯНКА" + КАРПАТИ – ТУРИЗМУ ПРОЦВІТАТИ

Розмаїття природи, чисте карпатське повітря, унікальне родовище мінеральних вод, особливістю яких є своєрідний хімічний склад (води низької мінералізації з підвищеним вмістом органічних сполук, типу "Нафтуся", води слабкої мінералізації та води високої мінералізації (призначені тільки для ванни) – ідеальне місце для створення довершеної інфраструктури та туристичних комплексів.

Докладніше зупинимося на промисловій експлуатації Новомізунського родовища мінеральних вод. Існує тут 6 свердловин: № 1, 2, 3, 4, 5, 8-Г, з яких, як зазначалося вище, беруть воду з різним хімічним складом.
Ділянка родовища знаходиться на південно-західній околиці с. Новий Мізунь. Запаси води – 420 метрів кубічних за добу. Глибина свердловин – від 50 до 194 метрів.

Враховуючи великий промисловий потенціал, в липні минулого року, на окраїні Н. Мізуня почав рости об'єкт невідомого призначення. Як виявилося згодом, у споруді розташувалося відоме товариство "Мізунь". Спеціальним дозволом на користування надрами було закладено основу геологічного вивчення родовища в т. ч. і дослідно-промислову розробку з затвердженням запасів мінеральних лікувально-столових вод ДКЗ України.

За декілька місяців роботи ТОВ "Мізунь" досягло високих результатів, а мізунська "Горянка" встигла завоювати симпатію багатьох споживачів. На професійному дегустаційному конкурсі мінеральних вод ІХ спеціалізованої виставки напоїв "ALKO + SOFT'2004" вода з мальовничого куточка Карпат зайняла І місце, здобувши цим самим золоту медаль за відмінну якість.
Та у її активі не лише це. Крім золотої "Мізунська" поповнила свою колекцію ще й срібною та бронзовою медалями, відповідно це ІІ та ІІІ місця на різних конкурсах.

Давайте заглянемо туди, де розливають цілющу воду. Отже, виробничий цех – велике просторе приміщення; незліченна кількість пляшок з фірмовою етикеткою "Горянка" свідчить про працьовитість людей. На конвеєрі їх усього десятеро: двоє займаються видуванням пляшок, двоє стежать за розливним апаратом, наповнені пляшки закорковують і відправляють далі по конвеєром для оформлення етикеткою. Та перед цим наповнені пляшки б'ють одна до одної, щоб затвердли. Справа в тому, що пляшки потрапляють на конвеєр відразу після видування. Вони ще м'які, холодна ж вода пом'якшує ще більше, а для того, щоб етикетка добре приклеїлась, пляшка повинна бути твердою.
Готову продукцію кладуть у спеціальний апарат для обгортання поліетиленовою плівкою. Весь процес контролює пильне око головного інженера.
За зміну в середньому виготовляють 5000 – 5300 пляшок.
Завод запрограмований на 2 млн. пляшок на місяць.
Проте функціонує він зовсім недавно і теперішнє устаткування дозволяє випускати 1 млн. пляшок готової продукції.

Вода екологічно чиста, хімічних добавок при виробництві не використовують. Великий її плюс у тому, що вода потрапляє із свердловини через стодвадцятиметровий трубопровід безпосередньо до фільтрів, а потім до розливного апарату.

Розрахована вона на середнього споживача. Про рівень преміум-класу поки що говорити зарано.

Керівництво заводу ставить перед собою мету створити якомога більше робочих місць. Тепер їх 30, а планується збільшити до 150.
Але існує й інший бік медалі, який не дає реалізувати всіх ідей.

Починаючи з 1965 року в с. Новий Мізунь діють два санаторії-профілакторії: "Джерело Прикарпаття" та "Мізунь". Лікувальну воду із свердловини № 3 постачали для лікувальних процедур. Тепер, на жаль, туризм у нашому краї занепав; санаторії поволі припиняють своє функціонування, а це ще мінус 400 робочих місць.

Якби знайшлися інвестори, які б змогли побачити перспективну справу, відродити унікальне місце, створити потужну промислову та туристичну інфраструктуру, ціни їм не було б. Адже у нас єдине місце в Україні, де збереглося майже 40 км вузькоколійної залізниці. Яка тягнеться на 35 км вглиб карпатських гір.
Вже декілька років чую про "Карпатський трамвай", але спостерігати його курс "Вигода-Карпати" почала тільки недавно. Колись такі "трамваї" існували і для пасажирських перевезень, а тепер є один і той для "галочки".

Завод мінеральної води – це лише початок, який міг би стати міцною підвалиною для нової справи. Функціонуючи 5 місяців, ТОВ "Мізунь" постачає свою продукцію у Чернівецьку, Івано-Франківську, Львівську, Тернопільську області. Вже з'явилися замовники з Київської, Черкаської та Одеської. Керівники товариства поставили перед собою завдання – вийти на всеукраїнський ринок.

Мені вдалося поспілкуватися з директором ТОВ "Мізунь" Ігорем Михайловичем Маликом. Він розповів мені про всі тонкощі цієї нелегкої справи. Може виявитися дивним, але офіційного відкриття заводу ще не було. Це пов'язано із постановою Кабінету Міністрів № 1243 від 22. 09. 2004р. "Про порядок приймання в експлуатацію та будівництво закінченого об'єкту". Річ у тім, що перш ніж запустити в дію об'єкт, потрібне рішення робочої комісії, яка має затвердити спеціальний акт. Потім подається запит до державної комісії, яка повинна зробити ідентичну процедуру. Та попри все, отримавши спеціальний дозвіл на користування надрами від 20 липня 2004 року, завод функціонує і виправдовує сподівання керівництва.

Крім промислової розробки свердловин проводяться дослідження Одеським НДІ медичної реабілітації і курортології та інститутом геологічних наук АН України. Як бачимо, чути про нас далеко, багато і навіть добре. Залишається тільки вміло це використати.

Мар'яна ЛОВИЧ
студентка ЛНУ ім. І. Франка
цей матеріал любязно наданий редакцією часопису "Свіча"

Свіча
Мас-медіа
Повідомлень: 277
З нами з: 02.08.2005 12:12
Контактна інформація:

Повідомлення Свіча » 23.09.2005 22:38

До ладу діючих!

Є ЗАВОД МІНЕРАЛЬНИХ ВОД

Такі події сьогодні відбуваються не часто. Та все ж таки Товариство з обмеженою відповідальністю (ТзОВ) "Мізунька" спромоглося піднести нашим краянам гарний подарунок. Минулої п'ятниці до ладу діючих став завод з виробництва мінеральних вод. Це – сучасне підприємство, де практично всі виробничі процеси автоматизовані, оснащені вітчизняним, італійським, канадським і американським обладнанням. Проектна потужність заводу 2 млн. пляшок мінеральної води на рік. Вона розфасовується у пів, півтора і п'ятилітрові посудини. Поки що на заводі працює одна технологічна лінія, де працює 38 чоловік, але перегодом у дію буде пущено іще три. Отже, з'являться й нові робочі місця.
Фінансував спорудження об'єкта ТзОВ "Астрея" з м. Біла Церква, яка виступає генеральним дистиб'ютором мінеральної води "Горянка".

Наша газета уже писала про її чудодійні властивості.

Тепер, придбавши його продукцію, ми зможемо у цьому переконатися. А, щоб не виникало ніяких сумнівів, повторимо й те, що мінеральна вода "Горянка" на всеукраїнських дегустаційних конкурсах завоювала 1 золоту і 3 срібні медалі. А почалося все далекого 1965 року, коли тут в урочищі Дубовий Кут було пробурено першу розвідувальну свердловину "8-Г"
…На території підприємства святкова атмосфера. Бути свідками офіційного відкриття заводу прийшли не тільки його трудівники, але й жителі с. Новий Мізунь, на окраїні якого він споруджений, гості з Долини, Вигоди, Івано-Франківська.
Бажаючи підприємству процвітання, його освятив отець-декан Ярослав Лашків. А голова районної державної адміністрації Володимир Січко із словами привітання від районної влади під оплески присутніх вручив директору ТзОВ "Мізунька" Ігорю Малику державний акт прийому заводу в експлуатацію.

Можна зрозуміти піднесений настрій сільського голови із Старого Мізуня Василя Марусяка. Адже, як він сказав, основа колективу підприємства – жителі цього села.

Про перспективи розвитку заводу говорили директор ТзОВ "Астрея" Андрій Шремко, один із інвесторів Олександр Кузьменко, колишній головний лікар санаторію-профілакторію "Джерело Прикарпаття" Тарас Гавриш, Ігор Малик.
Завідуюча відділом районного центру зайнятості Галина Максименко вручила кращим працівникам заводу грамоти від цієї установи.

А перспектива справді заманлива. Розвиток туристичної галузі, повернення до "життя" закладів відпочинку, що тут розташовані, дозволять підприємству збувати продукцію безпосередньо за прохідною.
…Святкову стрічку перерізано. Перше знайомство із заводом справляє на всіх добре враження. А з конвеєра сходить "Горянка" – мінеральна вода, яку чекають у Києві, Львові, Тернополі, Білій Церкві, Івано-Франківську, Калуші та інших містах України.

Віктор ЗЛАГОДА
цей матеріал любязно наданий редакцією часопису "Свіча"

Свіча
Мас-медіа
Повідомлень: 277
З нами з: 02.08.2005 12:12
Контактна інформація:

Повідомлення Свіча » 07.04.2006 15:31

Виробництво

ВИСОКОПРОДУКТИВНІ ЛІНІЇ "МІЗУНЬКИ"

На заводі мінеральних вод, що на окраїні Нового Мізуня, до ладу діючих стали дві сучасні технологічні ліції німецького виробництва ВF-40. Перша лінія спроможна заповнити цілющою "Горянкою" 5 тисяч пляшок за годину (дотепер зі старої лінії сходило лише 700). Друга, призначена для розливу негазованої води у 5-6-літрові каністри. Протягом цього часу вона здатна заповнити 1000 посудин такої вмістимості.

Відзначається високопродуктивністю ще одна лінія – по видуву ПЕТФ-пляшок. Знову ж таки, за годину їх буде виготовлено 3 тисяч штук.
Змінився й дизайн пляшки. Тепер при допомозі лазерного принтера на етикетці вказується дата випуску продукції, зміна, яка її виготовляла, термін використання.

Цю автоматизовану лінію обслуговує лише п'ять робітників. Продукцію підприємства у великому обсязі беруть супермаркети "Велика кишеня", "Фуршет", "Фаворит", які знаходяться у Києві, Львові, Івано-Франківську, Трускавці та інших містах.

В. ВАСИЛЬОВИЧ.
цей матеріал любязно наданий редакцією часопису "Свіча"

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість