Швейна фабрика: бути чи не бути?.. (Оголошення)

Новини міста та регіону.

Модератори: san, vanya

Відповісти
Аватар користувача
Добра справа
Мас-медіа
Повідомлень: 108
З нами з: 04.11.2005 18:52
Звідки: м. Долина
Контактна інформація:

Швейна фабрика: бути чи не бути?.. (Оголошення)

Повідомлення Добра справа » 23.02.2007 16:30

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

ШВЕЙНА ФАБРИКА: БУТИ ЧИ НЕ БУТИ?..

Ваше майбутнє і рівень вашого життя залежить від вас!
Слухання відбудуться
26 лютого 2007 року о 17.00 год. в приміщенні адміністративного будинку районної ради (проспект Незалежності, 5, зал засідань).


Шановні долиняни, жителі навколишніх сіл! Потужна польська фірма "Інтер Гроклін Авто" – виробник верхів автомобільних сидінь для європейських автокомпаній – зацікавилася Долиною і планує будівництво тут швейної фабрики із великою кількістю нових робочих місць та досить високою заробітною платою працюючих.
Перед тим як прийняти остаточне рішення по згаданому питанню, Долинська міська рада вирішила порадитися з громадою про доцільність будівництва в місті нового потужного виробництва, – почути альтернативні думки.
На слухання запрошуються депутати обласної, районної та міської рад, керівники районної ради та райдержадміністрації, керівники підприємств та організацій району, представники політичних партій та громадських організацій, жителі міста Долина та Долинського району.
Виконавчий комітет міської ради

Якщо ви, шановні долиняни, виявляєте цікавість щодо спорудження в Долині нового швейного виробництва, прийдіть і висловіть свою думку. Особливо хочеться почути слова людей, зокрема дівчат і жінок, які сьогодні без роботи і без гарантованої зарплати, які при різних погодних умовах туляться на площах ринків з надією продати товар і мати від цього якусь копійчину, які одержують заробітню плату в конвертах і не мають гарантій свого соціального захисту, які, тяжко працюючи вісім або й більше годин, отримують за місяць 400-500 грн. зарплати…
Ваше майбутнє і рівень вашого життя вибирати вам!

(Розповідь про ужгородську швейну фабрику, аналог якої планується будувати в нашому місті, читайте в сьогоднішньому номері газети в публікації під заголовком "Чи відчинять у Долині двері тому, хто стукає?")
Цей матеріал любязно наданий редакцією часопису "Добра справа"

Аватар користувача
san
Модератор
Модератор
Повідомлень: 3303
З нами з: 07.01.2005 16:10
Звідки: Долина
Контактна інформація:

Повідомлення san » 23.02.2007 16:56

Нагадую, що проголосувати і висловити своє ставлення по цьому питанню можна в топіку viewtopic.php?t=4965 :wink:

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей