М/р - цирк на дроті

Новини міста та регіону.

Модератори: san, vanya

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 30.08.2007 15:13

Обовязок то обовязок, але практика (в верховній, обласній та міській франківських радах) показує що бойкотування доволі дієвий спосіб.
Дієвий спосіб "послати" тих громадян, котрі чекають на рішення сесії.
Реорганізація - це і є приватизація, просто хитро завуальована.
Дурниця! ЖЕК як і був комунальним підприємством так і залишився!
Тобто у власності територіальної громади м.Долина.
Більшість всіх працівників ЖЕКу перевели в нову структуру,
Так! Це і була одна із цілей. Не секрет, що просто так звільнити нероб не дозволяє законодавство.
деректором мер поставив свою людину...
Був конкурс напосаду! Твоя заява на посаду там була? :lol:

Подібно зроблено з великою кількістю комунальних підприємств. Бо то є найпростіший спосіб реорганізації (зміни персоналу, юрисдикції і т.п.)
Наприклад так само було із управлінням капітального будівництва.
Як проходив конкурс - я писав в окремому топіку. До того, я його і не бачив ніколи...
Тепер я теж " своя людина мера"? :lol:
Хоча, зрештою, сильно змінив свою позицію щодо нього :!:
Тепер на черзі псевдоконкурси і створення 4-8 приватних ЖЕКів - за програмую мера по реформуванню ЖКГ. І це не якісь мої здогадки, я особисто ту програму читав своїми очима.
А які ЖЕКи мають бути?

Чому псевдо? Всі конкурси абсолютно відкриті і неупереджені в міру можливості. Готуй документи - приймай в обслуговування мікрорайон :lol:

Також є і інші програми (проекти) котрі діятимуть паралельно, наприклад створення ОСББ (кондомінімумів). Те є топік про то.

Чи може ЖКГ реформувати не потрібно? Хай буде як є?
Якщо реформування не таке - пропонуйте своє. Тільки реальне. З планом на 1, 5, 20 років... З цифрами...
А не ефемерне - от коли буде держава..., от коли буде фюррер...
На разі жодної копійки по субвенсіях на ЖКГ не отримано. А обіцяно було, наскільки пригадую 0,5 млн. грн.
Ким обіцяно було?
По-перше, програма мера передерта з аналогічної в місті Бердянськ чи Южний, просто зараз не пригадую точно. Великого розуму для цього не треба.
:lol:
Насправді треба і дуже багато розуму. А те, що передерта - наіщо вигадувати велосипед?

І більшість серйозних документів доводиться "передирати", оскільки в Долині нема достатньо спеціалістів котрі можуть іх створити з нуля!
От я передер положення про фонд соціально-економічного розвитку з Франківського. Правила забудови передираю з Київських і Чернівецьких. Навіть достосувати їх до умов Долини є надзвичайно складна робота. От правила - це орієнтовно 100-120 сторінок тексту і кілька аркушів графічного матеріалу... Ти хоча-би передрукуєш стільки? В вільний від роботи час...

Я вже питав - де програма "вічних критиків"?
Програма реформи ЖКГ, правила якісь чи ще щось?
Незнаю як - знаю, що не так? :lol:
По-друге, темпи приватизації міської землі вражають. І робиться це дуже цинічно і хитро.
Як хитро? :lol:
До слова, земельна та з питань забудови комісії м/р фактично "опозиційна" меру :lol:
а з іншого - думка мешканців по добудовіві по Грушевського (біля Інтерєру) нікого не цікавить.
1. Та добудова цілого ряду магазинів запланована, ще в 80-х. Основною метою є - зробити затишнішими подвір"я котрі зараз виходять на вулицю. По типу як кафе "Мрія", "Світ техніки" і т.п.

2. Дозвіл мешканців (згідно закону) є. Причому нотаріально посвідчений!
Але вони починають відкликати свої підписи.
Це тепер розповсюджена практика шантажування підприємців. Так мешканці "проти" аптеки по вул.Незалежності, автостоянки поряд...
Так вони будуть проти всього, поки їх не куплять.

А чому, в цьому варіанті має бути демократія, а не так як фюррер сказав? :lol: Подвійні стандарти? :lol:

3. По цьому питанню рішення про дозвіл на будівництво призупинене і будуть проводитись громадські слухання (незважаючи, що дійсно інтересів ІМХО там нічиїх не порушують).
die Große Schlange

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 31.08.2007 00:51

san писав:
Обовязок то обовязок, але практика (в верховній, обласній та міській франківських радах) показує що бойкотування доволі дієвий спосіб.
Дієвий спосіб "послати" тих громадян, котрі чекають на рішення сесії.
Як у нас всі в державі турбуються про громадян... тільки щось шось та "турбота" нагадує мені вислів: "тримайте злодія!".
san писав:
Реорганізація - це і є приватизація, просто хитро завуальована.
Дурниця! ЖЕК як і був комунальним підприємством так і залишився!
Тобто у власності територіальної громади м.Долина.
san писав:
Тепер на черзі псевдоконкурси і створення 4-8 приватних ЖЕКів - за програмую мера по реформуванню ЖКГ. І це не якісь мої здогадки, я особисто ту програму читав своїми очима.
А які ЖЕКи мають бути?

Чому псевдо? Всі конкурси абсолютно відкриті і неупереджені в міру можливості. Готуй документи - приймай в обслуговування мікрорайон :lol:
Ну от бачиш, ти сам підтверджуєш, шо теперішнє знаходження ЖЕКу в комунальній власності - фікція. Насправді все готується до прихватизації. Коли ЖЕК прихватизують квартплату громада сплачуватиме якомусь приватнику а не у казну міста.
До речі, приватний власник борги соціально незахищеному населенню списувати не буде. Вибиватиме все до копійки. Думаю що дойде до того, що й майно будуть за борги забирати.
І ще, наприклад я не хочу приватного власника, навіть в тому випадку, коли він мені дах позолочений поставить на будинку. Як бути в цьому випадку? Хто заставить мене платити кварплату приватному власнику?
san писав:
Більшість всіх працівників ЖЕКу перевели в нову структуру,
Так! Це і була одна із цілей. Не секрет, що просто так звільнити нероб не дозволяє законодавство.
Ой та не сміши. Шо було те і є. Які були майстри та робітники пянички - такі і залишилися.

san писав: Тепер я теж " своя людина мера"? :lol:
Хоча, зрештою, сильно змінив свою позицію щодо нього :!:
Молодий - наївний, на громадських засадах вкалуєш. :))
В нагороду за сумлінну працю, як правило виганяють мітлою. Ну може прилаштуєшся...
san писав:
На разі жодної копійки по субвенсіях на ЖКГ не отримано. А обіцяно було, наскільки пригадую 0,5 млн. грн.
Ким обіцяно було?
Міським головою на сесії міської ради при прийнятті бюджету.
san писав:Я вже питав - де програма "вічних критиків"?
Програма реформи ЖКГ, правила якісь чи ще щось?
Незнаю як - знаю, що не так? :lol:
Одна річ для мене очевидна, обєкти комунальної власності мають і надалі бути у власності громади. Проводіть любі "експеременти", але не розпродуйте за безцінь власність.
І в даному випадку я говорю, як пересічний житель міста.
san писав:
По-друге, темпи приватизації міської землі вражають. І робиться це дуже цинічно і хитро.
Як хитро? :lol:
До слова, земельна та з питань забудови комісії м/р фактично "опозиційна" меру :lol:
Ну копія верховної ради - кааліція і апазіція. Шось типу непримеренні вороги. :))
san писав:
а з іншого - думка мешканців по добудовіві по Грушевського (біля Інтерєру) нікого не цікавить.
А чому, в цьому варіанті має бути демократія, а не так як фюррер сказав? Подвійні стандарти?
Подвійні снадарти в міського голови. В одному випадку громадські слухання проводяться, а в іншому - ні. Саме на це я звертав увагу.
Нічого не маю проти будівництва в тому місці магазинів. І всі вони мають бути приватні, бо дрібний та середній бізнес має бути приватним.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 31.08.2007 08:43

Як у нас всі в державі турбуються про громадян...
Всі, в т.ч. депутати ВО Свободи, зрештою серед них теж не один чиновник :lol:
Ну от бачиш, ти сам підтверджуєш, шо теперішнє знаходження ЖЕКу в комунальній власності - фікція.
Не фікція, а перехідний етап.
Коли ЖЕК прихватизують квартплату громада сплачуватиме якомусь приватнику а не у казну міста.
А вона ніколи в "казну" і не сплачувала. Казна - бюджет. А госпрозрахункова організація, якими завжди були і є комунальні господарства - трохи інше. Поцікався бухгалтерією трохи...
До речі, приватний власник борги соціально незахищеному населенню списувати не буде. Вибиватиме все до копійки.
Що означає "списуватиме" ? Що то за термін такий? Хто платитиме за "списане"?
Хто заставить мене платити кварплату приватному власнику?
Тобто вважаєш, що за експлуатацію будинку платити не потрібно? Що то все, ремонт, прибирання, освітлення під"їздів і т.п. повинні на громадських засадах робити? :shock:
Комунізм якись?
Ой та не сміши. Шо було те і є. Які були майстри та робітники пянички - такі і залишилися.
Тільки тепер їм платять не зарплату, а за виконану роботу згідно договору. А то вже справа підприємця - субпідрядника кого собі наймати. Основне роботу виконати. А які проблеми? Хочеш підряд, але не дають?
Молодий - наївний, на громадських засадах вкалуєш. )
В нагороду за сумлінну працю, як правило виганяють мітлою. Ну може прилаштуєшся...
Так, я працюю частково на громадських засадах! Це моя громадянська позиція! Працюю а не пиш...у. Як за сумлінно - інша справа, живу я не з того. І не бачу в тому нічого смішного.
Мої послуги недешеві і за них м/р не заплатить. Але я собі можу дозволити подарувати їх. То і є моя нагорода - моральне задоволення. Бачиш в тому крамолу?

Громадська частина мої роботи різноманітна, це і маштабні проекти такі як розробка місцевих правил забудови, положення про фонд соціально-економічного розвитку, робота над інвестиційним проектом по міському парку до крихітних речей, як влаштування в"їзду в підїзд коляски дитини-інваліда...
Ти би за то рахунок виставив? :shock:
Одна річ для мене очевидна, обєкти комунальної власності мають і надалі бути у власності громади.
Чому раптом? Де бюджету брати гроші? Як утримувати ці об"єкти?
Проводіть любі "експеременти", але не розпродуйте за безцінь власність.
Все "розпродується" з відкритих торгів. В т.ч. земля. На нових умовах, з новими договорами. Торги дають можливість продати за реальну ринкову ціну.
В одному випадку громадські слухання проводяться, а в іншому - ні.
В якому не проводяться? Вони важливі? Прошу перелік!
Насправді потрібність слухань визначається суб"єктивно. Когось (наприклад якусь партію) це не влаштовує - нехай розробить методику визначення важливості питання і необхідності слухань по ньому. Ця методика думаю теж буде прийнята за основу при розроблення положенння якогось про слухання. Я в свою чергу, що стосується будівництва включу її в місцеві правила забудови.

Наразі я роботи і реальних пропозицій від жодного депутата, від партії, групи якоїсь не бачу. Тільки пустослівство від деяких...
Не знаю як - знаю, що не так! Язиком теліпати не важко... :evil:
die Große Schlange

Amazonka
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Amazonka » 17.12.2007 19:38

гарна назва теми. Але трішки неправильна. ТО не м/р - цирк на дрота, а частина депутатського корпуму міської ради - клоуни. На щастя, як і будь якому цирку, і тут є серйозні люди. Шкода, що "циркачі" заважають їм працювати, вистрибуючи на арену без оголошення їх номеру і не дотримуючись правил виступу у цирку.
Amazonka

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість