ДОЛЯР!!!

Новини міста та регіону.

Модератори: san, vanya

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Re: ДОЛЯР!!!

Повідомлення kobi » 31.10.2008 15:29

vanya писав:(геть офтоп, зроби аналіз :) )
я так багато не годен прочитати :)

Rona
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Rona » 01.11.2008 02:37

15 мільярдів доларів кредиту від МВФ - це очевидна гіперінфляція гривні найближчим часом. МВФ не лише буде щасливий надати нам цей кредит взагалі без відсотків, а ще й доплатив би, аби лише наша економіка через прийняття цього кредиту перетягнула гіперінфляцію зі США, що потерпають від економічної кризи, до України. Долари на жаль ми друкувати спроможності не маємо :(
Правда кредит надаватимуть з наступного року по частинам. Багато що зміниться до цього часу.

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 01.11.2008 12:46

Rona писав:15 мільярдів доларів кредиту від МВФ - це очевидна гіперінфляція гривні найближчим часом. МВФ не лише буде щасливий надати нам цей кредит взагалі без відсотків, а ще й доплатив би, аби лише наша економіка через прийняття цього кредиту перетягнула гіперінфляцію зі США, що потерпають від економічної кризи, до України. Долари на жаль ми друкувати спроможності не маємо
Правда кредит надаватимуть з наступного року по частинам. Багато що зміниться до цього часу.
бугага :D :D :D шановний(на) хоч розуміє суть кризи? при чім тут інфляція???
Silentium est aurum... ;)

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 01.11.2008 13:02

15 мільярдів доларів кредиту від МВФ - це очевидна гіперінфляція гривні найближчим часом. МВФ не лише буде щасливий надати нам цей кредит взагалі без відсотків, а ще й доплатив би, аби лише наша економіка через прийняття цього кредиту перетягнула гіперінфляцію зі США, що потерпають від економічної кризи, до України. Долари на жаль ми друкувати спроможності не маємо :(
Ржав пацталом хвилин зо 5 :mrgreen:

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 01.11.2008 15:09

Rona писав: ...МВФ не лише буде щасливий надати нам цей кредит взагалі без відсотків, а ще й доплатив би, аби лише наша економіка через прийняття цього кредиту перетягнула гіперінфляцію зі США, що потерпають від економічної кризи, до України. Долари на жаль ми друкувати спроможності не маємо :(
Цілком погоджуюсь. +1
vanya писав:Давайте схрестимо всі пальці і будем дякувати МВФ шо не дав нам впасти в дефолт.
Зовнішній борг України вже складає фантастичну суму - 100 млд. долярів. Збільшимо його ще на 10-15 мільярдів?
Звідси риторичне запитання: хто буде повертати борги????

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 01.11.2008 15:50

З чим ти погоджуєшся, з тим, що в США гіперінфляція? Чи з тим, що 17 млрд дійсно хоч якось можуть вплинути на економіку Америки? Це ж абсурд, ті гроші - то капля в морі. Та і ЯКИМ чином ці речі пов'язані? :shock:

Ну і борг в розрахунку на душу населення - менше 3000 доларів. Не так уже й страшно, шоб нити шо наші внуки, правнуки і прапраправнуки будуть віддавати :)

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 01.11.2008 16:03

kobi писав:З чим ти погоджуєшся, з тим, що в США гіперінфляція? Чи з тим, що 17 млрд дійсно хоч якось можуть вплинути на економіку Америки? Це ж абсурд, ті гроші - то капля в морі. Та і ЯКИМ чином ці речі пов'язані? :shock:
Згоден з основною думкою, кредити МВФ - кабала для держави. І чим більше вдасться закабалити держав та перетворити їх на "бананові республіки" - тим краще для США.

kobi писав:Ну і борг в розрахунку на душу населення - менше 3000 доларів. Не так уже й страшно, шоб нити шо наші внуки, правнуки і прапраправнуки будуть віддавати :)
Я відповіді не отримав. Хто і чим буде розраховуватись?

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 01.11.2008 16:05

А яку ти очікуєш відповідь. Віддавати буде держава. Звісно, за рахунок зарплат і пенсій. Але ж сума не така вже й велика!

Rona
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Rona » 01.11.2008 22:46

А ми вже платимо Ціни підвищилися і зростають кожного дня.
Зовнішній борг України вже складає фантастичну суму - 100 млд. долярів
А в Америки 13 трильонів. Обявить собі дефолт одного дня, якщо будуть дуже наїзджати і роби собі що хочеш. Не поїдеш в Америку міняти.

Rona
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Rona » 01.11.2008 22:49

Ну і звичайно платять ті , хто брав кредити в доларах. Зарплата все-таки в гривнях(в основному)

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 02.11.2008 12:02

Виглядає, що шановне панство не дуже сильне в економіці. Якби нам цього кредиту не надали б, то тоді і буде гіперінфляція! Якби в нас був феодальний лад, як 100 років тому, то, звичайно, світова економіка нам би була по боку, а так - розхльобують всі. Відколи це вливання кредитних грошей в економіку при низьких відсотках здатне зруйнувати економіку???? :shock:

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 02.11.2008 16:52

Згоден з основною думкою, кредити МВФ - кабала для держави. І чим більше вдасться закабалити держав та перетворити їх на "бананові республіки" - тим краще для США.
І я згідний...
Я думаю, ми їх кинемо... Наберемо кредитів і вимрем! :lol:
die Große Schlange

Rona
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Rona » 02.11.2008 21:04

Dergava postavutj na depozit i zarobutj groshi na tsjomy :lol:

Femida
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Femida » 23.02.2009 10:49

То ви незнаєте чим будем розраховуватисьпо кредитах? А я вам скажу!
На планету насуває продовольча криза. Харчів буде обмаль. (У Вас правильна думка ))).
Дійсно, харчі ростуть на землі, а в України є сила силенна найкращих в світі чорноземів.
Головне аби прийняли закон про продаж землі і торба! Небачити нам наших чорноземів як своїх вух.
Підуть вони в руки дядька Сема чи там якогось Боба в рахунок погашення кредитів.
Все ясно як в білий день.
Згадаєте колись мої слова))) :idea:

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 23.02.2009 11:56

Небачити нам наших чорноземів як своїх вух.
Їх і зараз не сильно видно. При сучасних технологіях можна вирощувати злаки хоч в пустині Сахарі, а то й взагалі без грунту. Тому я думаю, що казочка про чорноземи - то для підручників за 3й клас.
Підуть вони в руки дядька Сема чи там якогось Боба в рахунок погашення кредитів.
дядько Сем думаю краще раду дасть, ніж наші "господарі". :lol:
Фак мой мозг!!!

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей