Благодійний концерт в підтримку Долинської гімназії-інтернат

Новини міста та регіону.

Модератори: san, vanya

Відповісти
qwart
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Благодійний концерт в підтримку Долинської гімназії-інтернат

Повідомлення qwart » 15.04.2009 12:35

Як повідомили в оргкомітеті Івано-Франківського обласного марафону "Краплинка серця - дітям",
благодійний концерт на підтримку Долинської гімназії-інтернату
відбудеться в Долинському будинку техніки 3 травня о 16:00.

Долинський етап марафону відбувається під патронатом Долинської районної ради (голова - Романюк Василь Іванович).

На сьогодні допомогу у проведенні Акції зголосилися надати:

Обласне телебачення «Галичина»;

Газета «Добра справа»;

Газета «Свіча»;

Долинський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (директор - Перевізник Михайло Васильович);

Долинський районний відділ освіти (начальник - Сподар Володимир Степанович);

Долинське районне управління культури;

Долинське УЕГГ (начальник - Мирон Володимир Богданович);

ВАТ «Укрнафта»;

ТзОВ «Уніплит» (директор – Колос Андрій Леонідович).

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Re: Благодійний концерт в підтримку Долинської гімназії-інтернат

Повідомлення vanya » 05.05.2009 12:46

Як там пройшов концерт? Я, на жаль, не міг бути присутнім.

qwart
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення qwart » 06.05.2009 09:02

Зібрали коштами 5 500 грн. - благодійні внески за квиток та кошти, зібрані під час аукціону. Але не ще не завершення, оскільки є ряд підприємств і представників влади, котрі мені особисто пообіцяли в подальшому сприяти і допомагати матеріально цьому інтернату. Думаю, що принаймні туалети і спальні класи протягом цього року будуть зроблені.

Дякую вашому порталу за підтримку!!! Шкода, що Вас не було, - ви б почули як ми Вам гарно зі сцени дякували:))

Про концерт і загалом про акцію, детальніше, мабуть, хай розкажуть ті, хто був:) бо мені загалом здається, що було дуже-дуже гарно, але якось саму себе хвалити....:)) Зрештою журналістка Галя Плугатор написала статтю для Коломия веб-портал, я її розмістила вже і в себе на БРІЗ. Стаття так і називається "Краплинка серця по бойківськи".

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 06.05.2009 11:49

qwart писав:Зібрали коштами 5 500 грн. - благодійні внески за квиток та кошти, зібрані під час аукціону. Але не ще не завершення, оскільки є ряд підприємств і представників влади, котрі мені особисто пообіцяли в подальшому сприяти і допомагати матеріально цьому інтернату. Думаю, що принаймні туалети і спальні класи протягом цього року будуть зроблені.

Дякую вашому порталу за підтримку!!! Шкода, що Вас не було, - ви б почули як ми Вам гарно зі сцени дякували:))
Вітаю! Непоганий результат! Хоча, звичайно, коштів не так і багато. Але думаю і така сума згодиться. Тим більше якщо будуть люди, які будуть допомагати.
qwart писав:Про концерт і загалом про акцію, детальніше, мабуть, хай розкажуть ті, хто був:) бо мені загалом здається, що було дуже-дуже гарно, але якось саму себе хвалити....:)) Зрештою журналістка Галя Плугатор написала статтю для Коломия веб-портал, я її розмістила вже і в себе на БРІЗ. Стаття так і називається "Краплинка серця по бойківськи".
Стаття, я так розумію, тут: http://www.briz.if.ua/index.php?nid=8404

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість