Долинська Весняна толока

Новини міста та регіону.

Модератори: san, vanya

Відповісти
qwart
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Повідомлень: 7
З нами з: 15.04.2009 12:33
Контактна інформація:

Долинська Весняна толока

Повідомлення qwart » 16.04.2009 09:13

В ході Весняної толоки та підготовки до Великодня в Долинському районі приведено в належний санітарний стан території установ, підприємств, організацій та індивідуальних дворів, ліквідовано 67 стихійних сміттєзвалищ, прочищено кювети у 41 селі, у Вигоді та Долині, впорядковано 48 кладовищ, 3 парки та 2 сквери, 46 пам’ятників у всіх населених пунктах району, посаджено 621 дерево та 356 кущів, очищено 21 кілометр прибережних смуг річок.

Значний об’єм робіт виконано в місті Долина. Зокрема, проведено побілку дерев і бордюрів на центральних вулицях, впорядковано міський парк та 7 скверів, зрізано 18 старих дерев по вул. Міцкевича та 36 на кладовищі по вул. Південній, встановлено 12 дорожніх знаків на вулицях міста та 17 контейнерів для побутових відходів на сміттєвих площадках, вивезено 245 м3 вуличного змету, висаджено 100 саджанців дерев на території міського парку, ліквідовано 11 стихійних сміттєзвалищ по вулицях Яворівській, Нафтовиків, Степана Бандери та Грушевського, встановлено 24 світлоточки нового вуличного освітлення на території міського парку, майдані Січових Стрільців та вул. Данила Галицького, розчищено містки по вулицях Міцкевича, Шептицького, Оболонській, Південній, Франка.

Стан благоустрою населених пунктів району до Великодня, відповідно до Положення про рейтингову оцінку населених пунктів з питань благоустрою, розвитку інфраструктури та підтримки громадського порядку, яке затверджене головою райдержадміністрації минулого року, цього тижня оцінює комісія з числа всіх заступників голови райдержадміністрації, галузевих керівників освіти, культури та медицини за участю бажаючих сільських голів. «Все робиться для того, щоб населені пункти Долинського району виглядали як найкращі писанки у великодньому кошику,» - похвалилась нашому кореспонденту Начальник відділу з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації Катерина Олійник.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість