долинський суд

Новини міста та регіону.

Модератори: san, vanya

Відповісти
лілія
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

долинський суд

Повідомлення лілія » 18.01.2011 15:43

Хтось знає точно чи працює зараз суд в Долині? Чи приймають справи до розгляду? Суд переносять в інше приміщення? Куди саме?

insp
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Re: долинський суд

Повідомлення insp » 19.01.2011 19:40

Є інформація що в суді в підвальному приміщення є витік невідомої речовини (пари хлору перевищують норму в 10 разів) і ніхто неможе знайти причину звідки іде невідома речовина

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 20.01.2011 10:03

В газеті писали що то хлорпікрин.
А може його просто прибиральниця раніше дезинфікувала за моцно? :)
І яка норма в приміщеннях? Наскільки розумію це мало би бути бути вирішальним...
die Große Schlange

insp
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення insp » 21.01.2011 20:08

про прибиральницю думаю що ні. є інформація що та речовина з під підвалу просочується. напевно вояки як ішли з частини щось по підвалах залишили щоб невивозити .

Molotov
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Molotov » 07.02.2011 13:28

лілія писав:Хтось знає точно чи працює зараз суд в Долині? Чи приймають справи до розгляду? Суд переносять в інше приміщення? Куди саме?
вул. О. Пушкіна 14
Пн-Пт - з 8 до 17,15
Don't Tase Me, Bro!

smetvlad
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення smetvlad » 07.02.2011 16:57

В останній ДС є стаття про наш суд. Як один з варіантів куди намістити бідних суддів фігурує приміщення Прикарпатського у-ту, яке називається власністю громади міста. Раніше чув від Гаразда, що попередній мер віддав це приміщення університету на все, за "просто так". То це приміщення у власності міста чи універа?

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 07.02.2011 22:38

Певно все залежить кому його віддавати.
die Große Schlange

smetvlad
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення smetvlad » 08.02.2011 17:50

Може і так. Перший раз говорили про можливість (точніше про неможливість) передати приміщення універу під дит. садок, другий - під суд.

rus
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення rus » 24.08.2012 23:43

та шось вже затихло все .трохи часу пройшло .шум вгамувався довкога того страховенного хіміката в Старій Долині ,приміщенні суду,а в саме підвальному приміщенні,проце наголошують самі працівники суду .ну але якась та отрута дуже специфічна ,росповсюдилась лишень по австрійському ,ошатному ,,реставрованому ,величезному приміщенню,приміщенню. Хто цікавитьсяз наї ЩО воно знаходиться на території чи то майбутнього житлого чи елітного мікрорайону ,чи то олімпійського містечка.дивні речі відбуваються ,ворота на теритерію суду, відколи суд забрали, не закриваються ,ніхто тебе не зупиняє ,коли ти собі вештаєшся біля приміщення суду.можливо голова долинського суду Пулик та всі його підлеглі чутливіші люди, до тих хімікатів ,ніж прості смертні,чутливіші ніж завгосп суду, прибигальниця які більше всіх з працівників суду перебували в підвальних приміщеннях ,ніж ті арештанти яких тримали перед судовими засиданнями в підвальних приміщеннях,ніж ті працівники міліції які арештованих охороняли там кожного дня,доречі були завжди одні і тіж міліціянти,деякі зних пропрацювали в цій "зоні еко катастрофи" по 2 роки ,всі ці люди живі здорові.міліціянти не поробили собі групи ,не повтікали на пенсію. Зуби точат серйозно, на територію коллишнюго військового містечка ,вже йдуть презинтації Долини ,як частини олімпійського комплексу ,на олімпіаду 2024 .де вище зазначена територія має бути трасою для бобслею.І це при тому ,що в колишніх казармах(приміщення суду) де проживали, протягом декількох десятків років солдати "знайшли"отруту.Але вже на складах в гаражах,де сто процентів мала би бути складуйована та сама буцімто отрута,ну звіткись її мусіли взяти (по логіці зі складу) ніхто нічого не знайде.Не знаю що там зроблять на тій теріторії,але я більше ніж упевнений що зважаючи якими методами прибирається до рук приміщення суду ,в реставрацію якого було вкладено твої і мої гроші,нам з тобою ніц доброго не урветься ...

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 25.08.2012 11:28

rus писав:та шось вже затихло все .трохи часу пройшло .шум вгамувався довкога того страховенного хіміката в Старій Долині ,приміщенні суду,а в саме підвальному приміщенні,проце наголошують самі працівники суду .
Розділйте текст на якісь абзаци, прбіли ставляться після розділових знаків, до - не ставляться. Нові речення бажано з великої букви. А то якась несерйозна політ-агітація виходить :)

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 26.08.2012 00:13

san писав:Певно все залежить кому його віддавати.
свій сарказм я можу (причому завше) пояснити :)
скільки я знаю з навчальних курсів:
1. ДПЮ в школі
2. ЦО в інституті
3. хімзахисту в військовому інституті
можу стверджувати, що
працівником МНС чи військовим підрозділів хімзахисту
думаю за 15-20хв можливо встановити що за речовина і в якій концентрації.
А якщо це військова речовина (хімічна зброя) то ще за 10хв можна прийняти рішення про заходи дегазації і дезактивації.
Якщо цього не відбулось - постає багато запитань... :)
die Große Schlange

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей