22 НЗ Долинщини беруть участь в "Умілих ручках-2011"

Новини міста та регіону.

Модератори: san, vanya

Відповісти
qwart
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Повідомлень: 7
З нами з: 15.04.2009 12:33
Контактна інформація:

22 НЗ Долинщини беруть участь в "Умілих ручках-2011"

Повідомлення qwart » 01.04.2011 12:45

У 2010-2011 навчальному році у конкурсі беруть участь дев’ятнадцять шкіл Долинського району та три спеціалізовані позашкільні заклади – Долинський міжшкільний навчальний комбінат, Долинський Будинок творчості та Долинська станція юного техніка.

Загалом, у школи було розвезено 150 ДВП та понад 200 ДВПо.

Цікаво, що серед кольорових плит переважають коричневий (68 плит) та білий кольори (54 плит), червоних плит школи замовили 49 плит, чорних – 20, по десять плит – світло-коричневого та сірого кольорів, найменше замовили жовтих – 7 – та оранжевих – 4 плит. Інша продукція, яку на замовлення учасників, було доставлено у школи: 116 рейок 25х75х1000 та 124 рейки 25х50х1000, 108 чотирьохміліметрових фанер та 66 – восьмиміліметрових, дошок розміром 25х150х100х1000 – 70 одиниць.

Керівництво «Уніплиту» вважає, що опираючись на девіз підприємства: «Бути лідером – бути найкращим у всьому», не можна обійтися без благодійності. Бо що ж ти вартий без добрих справ? Тому з листопада 2007 року ТЗОВ «Уніплит» запроваджує соціально-навчальний проект «Умілі руки».

Протягом кожного навчального року учні шкіл Долинського району на уроках праці під керівництвом вчителів майструють різноманітні вироби із матеріалів, наданих компанією «Уніплит».

Щорічно наприкінці травня проводяться підсумки проекту у вигляді виставок-конкурсів дитячих робіт та аукціонів серед підприємців району та області.

Виручені від торгів кошти керівництво підприємства направляє на потреби дитячих будинків Долинщини.

Цим проектом підприємство залучає дітей, молодь до ручної праці, адже в Україні, загалом, і на «Уніплиті», зокрема, бракує працівників робочих спеціальностей.

Наш проект дає можливість школярам побачити результати своєї праці: і не тільки у вигляді красивих виробів, але й у вигляді значних заохочень, адже Товариство виділяє щороку для учасників цього мистецько-трудового змагання призовий фонд. Уніплит молоде, амбіційне підприємство, в наших планах стати європейським підприємством. А для цього потрібно вже зараз піклуватися про майбутнє нашого краю.

В рамках проекту «Умілі ручки» також відбуваються тематичні наради директорів шкіл Долинського району, «круглі столи» з проблем забезпечення уроків праці вихідним матеріалом, прес-конференції та прес-тури у школи, котрі беруть участь у конкурсі.

Продукція, яку виробляє “Уніплит”, добре відома не тільки у всій Україні, але й на світовому ринку. Спеціалізацією підприємства є виробництво ДВП (деревно-волокниста плита), ДВПО (деревно-волокниста плита окрашена), фанери, гнуто-клеєних деталей, ламелей та пиломатеріалу.

Прес-служба «Уніплиту»

Усі контакти для засобів масової інформації – 067.74.22.74.9, Говера Оксана

Зображення

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість