У нас хочуть будувати міні-гес.

Новини міста та регіону.

Модератори: san, vanya

parazit
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

У нас хочуть будувати міні-гес.

Повідомлення parazit » 12.03.2012 12:48

У "Свічі" з’явилась інформація, що була проведена нарада щодо будівництва міні-гес на р. Свіча. Керівництво району підтримало пропозицію щодо спорудження цього об’єкта.
Скоро і нашій головній річці району настане труба.

Зображення

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Re: У нас хочуть будувати міні-гес.

Повідомлення Ymka » 13.03.2012 20:18

Вже й сюди під..си добрались. Є якась конкретна інфа, проекти, обговорення абощо?
То що наша влада не проти то само собою ясно, тільки користі від того мінімум, а шкоди маса.
В Україні проти цього неподобства громадськість вже піднялась
http://travel.org.ua/forums/viewtopic.php?t=77413
http://www.facebook.com/groups/318608194818363/
http://travel.org.ua/forums/viewtopic.php?t=74904

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 14.03.2012 20:34

Хлопці і дівчата, моя порада всім - бути скептичними до всяких новин типу "влада висловила зацікавлення і підтримку...". Наскільки мені відомо, все що є в напрацюваннях по міні-ГЕС в Долинської РДА - це одна єдина зустріч-посиденьки з якимось типу "інвестором", в якого ше хз чи взагалі якісь кошти і технологія за душою є.
Як правило 99% таких починань на цій стадії і вмирають.
До того ж елемент передачі інвестору в користування земельки під міні-ГЕС досить копіткий і довготривалий процес. Якщо земля в межах якогось населеного пункту - потрібна згода сесії місцевої ради, громадські слухання, ітд. Якщо ж не дай Боже щось дійсно б починалось рухатись - то тут "втіхаря" не вийде однозначно - справа буде тільки за громадою і її бажанням та здатністю захистити свої інтереси.

Якщо ж річка поза межами населеного пункту (а в нас це означає статус земель держлісфонду) то тут взагалі треба йти через найвищі урядові кабінети. Власне фактор належності землі до держлісфонду сьогодні вже кілька останніх років блокує інвестпроект гірськолижного комплексу в Мислівці для далеко не найбіднішої і сильної в лобізмі структури "Укркапітал".
Silentium est aurum... ;)

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 15.03.2012 00:34

Дай Бог щоб це були дійсно балачки.
А про проект в Мислівці вже трублять пару років і більше нічого не робиться. Хоча практика показує, що слух про майбутній гірськолижний комплекс зазвичай піднімає ціну на землю в рази. Хоча в Мислівці медведчук з Укркапіталом вже давно все повикупляв а "воз и ныне там" - далі балачок діло не йде.

zdyr
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення zdyr » 18.03.2012 19:55

_http://zik.ua/ua/news/2012/03/16/339209

На Прикарпатті заборонять будівництво ГЕС на річках Карпат
Голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Михайло Вишиванюк прийняв рішення призупинити будівництво гідроелектростанцій на -AAA+
річках у Карпатах. -AAA+

Після детального вивчення ситуації, Вишиванюк дійшов висновку, що ГЕС повинні бути закриті, – передеє «Кореспондент».

«Учора, з урахуванням звернень багатьох громадських організацій, я, начальник обласного управління екології та начальник екологічної інспекції виїжджали у Верховинський район, щоб вивчити ситуацію на місці. В результаті побаченого ми прийняли колегіальне рішення, і сьогодні я підписав відповідне розпорядження про те, що ми припиняємо будівництво цих гідроелектростанцій», – сказав голова ОДА сьогодні на прес-конференції.

«Думаю, що остаточну крапку поставимо найближчим часом, і ніякі гідроелектростанції в горах Карпатах будуватися не будуть», – сказав чиновник.

«Ми побачили те, що в результаті будівництва ГЕС може загинути ціла низка цінних риб, які занесені до Червоної книги. Кількість електроенергії, яка вироблятиметься на цих ГЕС, абсолютно незначна в порівнянні зі шкодою, якої може бути завдано екології наших Карпат, а шкода буде дуже великою, тому що вся вода з річки йде в трубу і все живе, що є у воді, – гине», – додав голова ОДА.

Нагадаємо, що 14 березня відразу в декількох містах відбулися акції протесту проти будівництва 550 малих гідроелектростанцій в Карпатах. Повідомлялося, що, згідно з проектами, майже всю річку Черемош планувалося загнати в трубу і помістити на ній близько 60 станцій.

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 20.03.2012 12:37

Черемош і Фр область вроді відстояли. Є інші річки. Кому не байдуже - підписуйтесь:
http://necu.org.ua/petition/karpaty-petytsiya-2012/

parazit
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення parazit » 17.05.2012 16:59

Щось обговорювали на засіданні райради
5 квітня 2012 року відбулося друге пленарне засідання ХІІ сесії районної ради, на якому розглянуто та прийнято рішення з чотирьох питань, зокрема, щодо впровадження Концепції реформування місцевих бюджетів.

Депутати відклали розгляд питань про прийняття статуту та призначення керівника комунального підприємства планувально-архітектурного бюро Долинської районної ради та обговорили інформацію про інвестиційні пропозиції, що надійшли до райдержадміністрації щодо будівництва на території району гідроелектростанцій.

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 17.05.2012 20:10

Ось я виглядає "гідротехнічне диво Карпат" в Грамотному:
https://picasaweb.google.com/1015983364 ... 2232325970
https://picasaweb.google.com/1015983364 ... 5865609010
https://picasaweb.google.com/1015983364 ... 7650424514
Уроди мля.

parazit
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення parazit » 20.06.2012 21:05

Ну трохи всі заспокоїлись, а тим часом все це неподобство збираються остаточно легалізувати.

http://youtu.be/S5rfMymEtV0

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 21.06.2012 03:24

В ролику щось про Гошів замовили
то я так розумію, крута будівельнатехніка біля мосту будує міні-ГЕС ?
Бо щось мені казали водозабір... водозабір...

Я ще от подумав, длянафіга водозабір у Гошеві? Та й труби гігантичні... :)

П.С. Не турбуйтесь... Чуваки порішають... Від ваших протестів тільки хтось більший хабар заробить :lol:
die Große Schlange

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 21.06.2012 13:30

мені здається, свучало слово Голошина а не Гошів

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 23.06.2012 11:30

san писав:В ролику щось про Гошів замовили
то я так розумію, крута будівельнатехніка біля мосту будує міні-ГЕС ?
Бо щось мені казали водозабір... водозабір...

Я ще от подумав, длянафіга водозабір у Гошеві? Та й труби гігантичні... :)
В Гошеві будують таки водозабір. Причому, далеко не для потреб Долини чи навколишніх сіл, а нашого НГВУ. Діло в тому, що їм тарифи водоканалу зависокі, а потреби в технічній воді для підтримки пластового тиску шалені - десь приблизно 3000 кубометрів в добу. От і порахували наші доблесні нафтовики, що їм дешевше свій власний водозабір збудувати і забити на водоканал.
Так що під тарифи на воду в Долині закладена серйозна бомба. Якщо вона рване і НГВУ відмовиться від послуг водоканалу, останньому настане повний фертик. Відповідно якщо не буде НГВУ, яке сьогодні платить за воду в 4 рази більшу ціну за населення, не стане основного джерела доходів підприємства. Не буде вже навіть за що тесати колики, якими сьогодні водоканал успішно латає дірки в гнилих трубах...

Можемо вже за такий подарунок потихеньку починати дякувати керівництву і депутатам районної ради минулого скликання, які і голосували дати дозвіл НГВУ на будівництво власного водозабору.
Silentium est aurum... ;)

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 24.06.2012 14:17

А які то %% від загального "виробництва" води водоканалом?
die Große Schlange

parazit
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення parazit » 24.06.2012 21:30

san писав:
П.С. Не турбуйтесь... Чуваки порішають... Від ваших протестів тільки хтось більший хабар заробить :lol:
Порішають чи не порішають - то подивимось. Але нашим місцевим депутатам, які за це проголосують можна буде трохи життя "веселішим" зробити.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 24.06.2012 23:33

які за це проголосують можна буде трохи життя "веселішим" зробити.
Цікаво яким чином? :)
die Große Schlange

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей