Сторінка 1 з 1

Благодійний фонд Кредісова у Долині

Додано: 04.04.2012 13:18
Фонд Кредісова
Благодійна фундація Кредісова продовжує працювати у населених пунктах Долинщини, Рожнятівщини, Богородчанщини та Болехівщини у рамках програми «Моє рідне село». 1 квітня програма успішно стартувала у селі Кальна Долинського району.
Розроблена фундацією Кредісова програма «Моє рідне село» спрямована на розбудову інфраструктури краю. Сільські громади, які прагнуть спільно впроваджувати соціальні проекти, отримують підтримку від фундації. Вячеслав Кредісов презентував програму чи не у кожному населеному пункті Долинщини, Рожнятівщини, Богородчанщини та Болехівщини. 1 квітня програма «Моє рідне село» успішно стартувала у с. Кальна Долинського району. Цього дня тут відбувся схід села. Громада обговорювала підготовку до Великодніх свят, земельні питання, стан місцевих доріг та інші проблеми.
За словами сільського голови Віктора Равлюка, на потреби соціально-економічного розвитку Кальної кошти у районному бюджеті не передбачені. Їх вистачає лише на «захищені» статті. Та коли люди активні, щось таки можна зробити. Зокрема, місяць тому було досягнуто домовленості з Благодійної фундацією Кредісова щодо спорудження у селі автобусної зупинки. І ось 1 квітня нова споруда у народному стилі, зі свіжовитесаного дерева, постала неподалік школи.
— Відкриттям авто зупинки співпраця із селом не обмежиться, — переконаний Вячеслав Кредісов. — Я побував у багатьох селах району. Ознайомився з їх потребами й проблемами. І , власне, село Кальна стало першим, де починаю реалізовувати проект «Моє рідне село», який розрахований на 160 населених пунктів. Хочу сказати, що живу я за девізом: «Віддай людині крихітку себе, за це душа наповнюється світлом». Це слова Ліни Костенко. І вірите, це дуже приємно робити людям добро.
З нагоди успішного старту програми «Моє рідне село» Вячеслав Кредісов подарував місцевій школі ноутбук, мультимедійну дошку і проектор.
Соціальна програма «Моє рідне село», яку реалізовує Благодійна фундація Кредісова, має на меті охопити 156 населених пунктів чотирьох районів Прикарпаття.

Re: Благодійний фонд Кредісова у Долині

Додано: 04.04.2012 20:49
san
Чув від свідомих людей котрі теж болотуватись планують, що станом на тепер. основним засобом є щоб люди просто чули прізвище... Не важливо яким чином.

Один з кандидатів в м/р просто ходив по хатах і казав "Ось люди, дивіться, я - Петро!" Ніц не обіцяв просто казав "Запам'ятайте, я - Петро!" (імена і прізвища - змінено :) )
І його обрали! :lol: Хоч ніц не обіцяв і ніколи раніше не був на тих вулицях, хіба випадково.

Так і ІМХо тут...

В мене питання є. Можна? :)
Як фонд витрачає гроші більш-менш зрозуміло... На благодійність...
Ну ще трохи на банери містом і т/п...
1. Де фонд бере гроші?
2. Чому не благодіє мовчки? Певно кудись болотуватись будемо? :wink:
3. Як будемо "відбивати" проблагодієні гроші? :lol:

Нічого особистого... Дістають просто "іменні" партії і блоки. ІМХо це хіба в наших задрипаних краях може таке існувати. Коли "демократично" обирають не ідеологію, програму і партію, "пахана", "князя", "царя" і т.п. І так вже принаймні 1000 років. Може час щось змінювати? :)

Re: Благодійний фонд Кредісова у Долині

Додано: 05.04.2012 15:45
smetvlad
Цей поважний пан у вишиванці висить тепер на багатьох бігмордах. Вибори скоро, пора роздавати гречку.

Re: Благодійний фонд Кредісова у Долині

Додано: 05.04.2012 23:00
Dobrodij
Наші "гречкодавці" та "локшинонавішувачі" - http://kandydat2012.livetoday.org.ua/okruh-88/

Re: Благодійний фонд Кредісова у Долині

Додано: 06.04.2012 00:55
san
Зрештою то правильно.
Навіщо людей дурити якимись політичними ідеями? Так нібито вони є!
Просто голосуйте за "мене"!
Голосуйте за "Виборчий блок Єгора Лупана!" І все! І все буде добре! У Єгора... :lol:

Re: Благодійний фонд Кредісова у Долині

Додано: 06.04.2012 10:05
Ymka
Бачу, що за ті 10 років, що я не цікавився політикою, нічого не помінялось...
Певно треба нею не цікавитись ще років 50.
Але на вибори йти треба всім.
Хоча з усього гів..а що там є виліпити щось толкове навряд чи вдасться, отримаємо ще парочку
"прихлєбаїв", які дорвалися до коритця і крадуть направо і наліво і гребуть все під себе шо німецькі окупант.

Re: Благодійний фонд Кредісова у Долині

Додано: 06.04.2012 11:01
vanya
Політика справа брудна, але благодійників не так і багато. Подякуйте фонду хоч за те, що зробив. А підтримувати кандидата за "ноутбук, мультимедійну дошку і проектор" розумна людина не буде. Аналіз треба глибше робити. Думаю аудиторія сайту не ведеться на такі обіцянки.

Re: Благодійний фонд Кредісова у Долині

Додано: 06.04.2012 19:49
san
Тому думаю скоро її, ту аудиторію полишать :D

Re: Благодійний фонд Кредісова у Долині

Додано: 09.04.2012 09:47
san
Подякуйте фонду хоч за те, що зробив.
Та як в тому анекдоті про третє бажання для золотої рибки: "Ну скажи де кидаєш!?"

Re: Благодійний фонд Кредісова у Долині

Додано: 09.04.2012 13:59
Ymka
До речі, проїхався на вихідних з Долини до Богородчан - купу бігмордів з паном Кредісовим у гуцульському однострої з кептариком і вишиванці. Небідний благодійний фонд однако - оренда борду коштує від 2 до 4 тис грн на місяць. От якби ті грошики реально віддати нужденним без піару, було б діло. А так - тоска...

Re: Благодійний фонд Кредісова у Долині

Додано: 10.04.2012 22:28
smetvlad
Очевидно цей пан з добрим обличчям і в киптарику іде в депутати для того, щоб мати в цьому статусі ще більше можливостей чинити добро людям :D

Re: Благодійний фонд Кредісова у Долині

Додано: 14.04.2012 22:04
san
Я навіть знаю прізвище тих людей :lol:

Re: Благодійний фонд Кредісова у Долині

Додано: 14.08.2012 12:36
rus
такой та, як виджу тоту велику дошку обабіч дороги ,з тим файним паном Кредісовим, так аж файно на душі стає.який файний в нас благодійник.в нас то в в Долинському ,Рожнятівському,Богородчанському районах та Болехівської міської ради.та так би хтілося щоб той пан ще допомагав Калушу чи Стрию, всеж таки також бойки і галичани тай земляки .Але чому саме пан Кредісов допомагає саме цим вище перелічиним,"нашим",районам та населеним пунктам... Е, та шо то я ,гальмую ,та тож, тойво,, один виборчий округ.То шо той привітний пан, з білборта чи бігморда, відав хоче в народні депатати,туди в столицю...Але то в нього ,відав, шось сі не зросло з КиЇвом бо не він іде до зРАДИ від "наших" районів.але слухайте чоловік вітративсі на подарунки селам та їхним владам і не втрафив в раду верховедзну .та дамаю чоловік не пропаде ну принаймі до наступних, якихось ,тамка виборів ...

Re: Благодійний фонд Кредісова у Долині

Додано: 24.08.2012 22:39
rus
слухайте та шо там той файний чоловік Кредісов тепер буде бідака робити як по нашенському виборчому окрузі балотується 26!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! кандидатів в народні обранці.та тоті благодійники розірвут на шматки наші села,то стіко виборців не ма,відав бадут завозити переселенців зі сходу.але то вже нас усіх відблагодіють

Re: Благодійний фонд Кредісова у Долині

Додано: 08.11.2013 21:56
san
То як на рахунок списку заходів проведених за цей квартал року? :)
Чи скис фонд по виборах?
Бо інакше тре перейменувати з Благодійного і Передвиборчий і не фонд, а агітпункт :lol: