Звернення УЕГГ

Новини міста та регіону.

Модератори: san, vanya

Відповісти
Свіча
Мас-медіа
Повідомлень: 277
З нами з: 02.08.2005 12:12
Контактна інформація:

Звернення УЕГГ

Повідомлення Свіча » 11.02.2006 14:00

ЗВЕРНЕННЯ ДОЛИНСЬКОГО УЕГГ ДО ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ В ЗВ'ЯЗКУ З РІЗКИМ ПОХОЛОДАННЯМ

Територію нашого регіону, як і всю державу, вже вдруге накрила хвиля надзвичайно низької температури, в результаті чого пройшло промерзання грунту до глибини прокладання газопроводів. Це призводить до деформації, розривів та витоків газу на газопроводах, фланцевих і різьбових з'єднаннях газових мереж.

Так, 2. 02. 06 о 10 год. 15 хв. у м. Луганську в результаті розриву підземного газопроводу та витоку природного газу стався вибух у двоповерховій будівлі спеціалізованого управління.

3. 02. 06 о 00 год. 38 хв. на відстані 25 м від пошкодженої будівлі цього ж спеціалізованого управління у приватному житловому будинку стався другий вибух природного газу, який повністю зруйнував цей будинок.

Внаслідок двох вибухів загинуло 8 чоловік, 17 – отримали травми та опіки.

В результаті промерзання грунтів на глибину прокладання газопроводів через деформацію труб мали місце розриви зварних стиків газопроводів, витоки газу на фланцевих і різьбових з'єднаннях газових мереж і на території нашого району.

Тому Долинське УЕГГ настійно просить всіх мешканців району звернути підвищену увагу при виявленні витоку газу та виконувати наступні вимоги:

при виявленні запаху газу в будь-якому приміщенні негайно припинити користування газовим обладнанням, перекрити всі газові крани, відкрити вікна і кватирки для проведення інтенсивного провітрювання приміщення, не запалювати вогню, не вмикати і не вимикати електроприлади і електроосвітлення, не користуватись електродзвінком, вивести людей з приміщення, організувати чергування по не допущенню людей в загазовану зону, за тел. 04 викликати аварійну службу газового господарства;

перед входом в підвальні приміщення до включення освітлення, або запалювання вогню (куріння, гасове освітлення тощо) необхідно переконатися про відсутність запаху газу.
При виявленні запаху газу в підвалі, необхідно негайно повідомити аварійну газову службу за тел. 04, вивести і недопускати людей в загазовану зону, проводити інтенсивне провітрювання приміщень;

при виявленні запаху газу на вулиці, необхідно негайно повідомити аварійну газову службу за тел. 04, при можливості огородити місце витоку газу, не допускати перехожих, автотранспорт, виключити можливість користування відкритим вогнем.

Завчасно дякуємо жителям Долинського району за розуміння і допомогу у виявленні і ліквідації небезпечних ситуацій та запобіганню аварій і нещасних випадків.

Адміністрація Долинського управління по експлуатації газового господарства.
цей матеріал любязно наданий редакцією часопису "Свіча"

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей