англійська мова для дорослих та дітей

Оголошення про купівлю/продаж, послуги і т. п. Даний розділ для оголошень комерційного і некомерційного характеру які мають пряме відношення до Долини.

Модератори: san, vanya

Правила форуму
Увага! Для того, щоб ваше оголошення не було видаленим потрібно чітко вказати вашу (чи вашого товару/послуги) приналежність до Долини чи регіону. Найкраще - надати номер телефону в Долині або долинську адресу. До публікації приймаються оголошення, в яких йдеться про послугу/товар, яка надається в Долині. Оголошення, які не мають ніякого стосунку до Долини і ніяк не пов'язані з містом - будуть видалятись.

Спеціалізований ресурс для розміщення оголошень в регіоні - Проспект
Відповісти
oly84604529
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

англійська мова для дорослих та дітей

Повідомлення oly84604529 » 21.07.2013 11:21

Запрошуємо у цікавий, веселий та захоплюючий світ англійської мови дітей віком 3-6 років, школярів 1-11 класів, студентів та дорослих. Заняття проводяться в міні групах та індивідуально.
Перше заняття - безкоштовне.
Тел.066 639 02 11, 096 721 36 93

MaryL
Контактна інформація:

Re: англійська мова для дорослих та дітей

Повідомлення MaryL » 27.07.2017 22:32

як на мене, то найліпше самостійно вчити. ми живемо в таку епоху, коли все під боком, в інтернеті - і правила, і книги англійські, і фільми в оригіналі...
я от дивлюсь "Гру престолів" англійською з субтитрами і реально отримую кайф. 8-)

інша справа - граматика, тут потрібно потрудитись, бо то трохи нудна штука.
я спочатку її студіюю на якихось ресурсах, а потім проходжу тести. останні проходила тут: http://repetitor.org.ua/test-past-simple-2
а ви де проходите? поділіться лінками, буду вдячна ;-)

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 3 гостей