Куплю гладкоствольну рушницю

Оголошення про купівлю/продаж, послуги і т. п. Даний розділ для оголошень комерційного і некомерційного характеру які мають пряме відношення до Долини.

Модератори: san, vanya

Правила форуму
Увага! Для того, щоб ваше оголошення не було видаленим потрібно чітко вказати вашу (чи вашого товару/послуги) приналежність до Долини чи регіону. Найкраще - надати номер телефону в Долині або долинську адресу. До публікації приймаються оголошення, в яких йдеться про послугу/товар, яка надається в Долині. Оголошення, які не мають ніякого стосунку до Долини і ніяк не пов'язані з містом - будуть видалятись.
Відповісти
kovboj
Контактна інформація:

Куплю гладкоствольну рушницю

Повідомлення kovboj » 20.04.2007 14:29

:!: :!: Куплю гладкоствольну рушницю 17-18 ст. Германського виробництва 16 калібру. Ваша ціна. :!: :!:

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 21.04.2007 10:36

Справну чи тільки ММГ ?

kovboj
Контактна інформація:

Повідомлення kovboj » 22.04.2007 19:22

san писав:Справну чи тільки ММГ ?
А бог его знает какая ему нужна. Это меня попросили найти, но судя по годам она будит как муляж, а в прочем кто его знает, не я плачю. А что есть в наличии? Если есть будь на проводе, мужик объявится я спрошу, а то даже сведу Вас. Ок?

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 23.04.2007 01:47

Та колись пропонували ММГ, але мене то не цікавило. Взагалі не цікавить зброя, що не стріляє, та і іантикваріат вцілому :)
Але може ще хтось питати буде :)

П.С. тільки тепер порахував роки :oops:
Пропонували 19ст.
17-18 - то ІМХО нереально... потрібно не по форумах шукати (чи в когось від прадіда не лишилось), а по музейних працівниках (за скільки бабок поцуплять) :lol:

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість