Правила форуму Долина.net

Оголошення про купівлю/продаж, послуги і т. п. Даний розділ для оголошень комерційного і некомерційного характеру які мають пряме відношення до Долини.

Модератори: san, vanya

Правила форуму
Увага! Для того, щоб ваше оголошення не було видаленим потрібно чітко вказати вашу (чи вашого товару/послуги) приналежність до Долини чи регіону. Найкраще - надати номер телефону в Долині або долинську адресу. До публікації приймаються оголошення, в яких йдеться про послугу/товар, яка надається в Долині. Оголошення, які не мають ніякого стосунку до Долини і ніяк не пов'язані з містом - будуть видалятись.
Відповісти
Аватар користувача
vanya
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 1659
З нами з: 12.10.2003 10:08
Звідки: Львів/Долина
Контактна інформація:

Нові правила форуму.

Повідомлення vanya » 13.01.2008 20:17

Правила форуму

1.Вкладайте зміст у ваш допис.
Допис повинен містити в собі смислове навантаження. Намагайтесь не розміщувати дописи, повний текст яких зводиться до “ОК”, “так”, “ні”, “згідний”, “+1”, “LOL” і тому подібне. Такі дописи не несуть ніякого смислового навантаження і найчастіше дискусія нічого не втратить при їхній відсутності. Якщо ви підтримуєте чи не підтримуєте автора — краще написати чому саме.

2.Поважайте співрозмовників, авторів дописів, статей.
Кожна людина має право на свою думку. Обговорюється перш за все не автор, а його допис. Ставтесь з повагою до автора, навіть якщо вам зовсім не подобається те, що він написав. Образи і провокаційні висловлювання, які зачіпають гідність людини не допустимі. Якщо вам дуже кортить з'ясувати особисті стосунки з автором — робіть це особисто, а не в публічний спосіб — це нікому не цікаво.

3.Дописувач повинен чітко формулювати тему дискусії, статті.
Тема повинна говорити відвідувачам про суть дискусії або статті. Якщо суть дискусії, статті змінилась з початку обговорення її потрібно розділити та/або змінити її тему. Якщо ви не можете цього зробити — попросіть про це модератора чи адміністратора.

4.Учаснику дискусії заборонено розміщувати пропаганду політичних чи релігійних організацій, течій, ідеологій, рекламу чи антирекламу, інформацію комерційного характеру, окрім тих розділів, де це конкретно дозволено.

5.Не допускається розпалювати міжнаціональну, міжрелігійну та інші “міжсоціальні” ворожнечі.
Всі люди рівні. Належати до тієї чи іншої національності, релігії, соціальної групи саме по собі не є злочином чи “неправильним”, якщо мета діяльності соціальної групи не є протизаконною чи антисоціальною по своїй суті.

6.Дописувач повинен дотримуватись теми в дискусії.
Якщо допис виник на ґрунті допису з цієї теми, але не стосується конкретно її, то, можливо, він заслуговує на окрему дискусію, статтю, в якій буде процитовано оригінальний допис чи дискусію, статтю.

7.Дотримуйтесь Закону.
Заборонено створювати дописи, які суперечать законодавству таких країн:
- країни, в якій розміщено ресурс (США)
- країни, під юрисдикцією якої є власник ресурсу (Україна)
- країни, в якій перебуває дописувач

8.Старайтесь по можливості аргументувати свою думку в дописі.
Якщо думка є особистою, суб'єктивною, то варто про це попередити інших відвідувачів.

9.Не використовуйте лайки, не зловживайте сленгом та жаргонізмами.
Пам'ятайте: лайка — це останній аргумент, якщо ви опускаєтесь до цього рівня, значить вам більше нічого сказати. Сленг та жаргонізми ускладнюють розуміння тексту відвідувачами.

10.Не розміщуйте у форумі статті, великі матеріали, що передруковані з інших сайтів, новини, прес-релізи, нормативні акти у повному обсязі.
Краще розмістити посилання на відповідний матеріал і його назву. При бажанні можна додати короткий опис чи зміст матеріалу та/або цитату, яка стосується даного обговорення.

11.Пишіть грамотно.
Намагайтесь писати правильно. Розставляйте розділові знаки. Не дублюйте знаки інтонації в великій кількості. Не пишіть весь текст великими буквами. Нові речення пишіть з великої літери. Розділяйте текст на абзаци. Якщо ваша освіта чи знання мови не дозволяють вам писати правильно, то, принаймні, намагайтесь писати правильно.

12.Не допускається використовувати у повідомленнях чи підписі шрифти великих розмірів та яскраві кольори без необхідності, надмірну кількість смайлів.
Текст має бути приємним для ока та зливатися з іншими повідомленнями, що забезпечить зручне читання цілої дискусії. Якщо ви хочете наголосити на якомусь реченні, слові чи фразі — використайте для цього виділення жирним чи курсивом.

Правила форуму обов'язкові для виконання всіма учасниками форуму, в тому числі адміністраторами та модераторами форуму. Адміністратори та модератори форуму можуть порушувати правила в разі крайньої на те потреби. Якщо ви не згідін з правилами і не хочете їх дотримуватись - негайно покиньте форум.

Правила можуть змінюватись. У випадку зміни правил користувачів буде повідомлено про ці зміни в службовому розділі форуму присвяченому правилам.

Аватар користувача
vanya
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 1659
З нами з: 12.10.2003 10:08
Звідки: Львів/Долина
Контактна інформація:

Re: Нові правила форуму.

Повідомлення vanya » 13.01.2008 20:29

Юридична інформація

Цей форум організовано з метою реалізації прав та свобод людини гарантованих статтею 19 Загальної декларації прав людини від 10 грудня 1948 року (Док.ООН/PES/217 А)), статтею 10 Конвенції про захист прав і основних свобод людини (Рим, 04.11.1950 року), статтею 34 Конституції України, статтею 302 Цивільного кодексу України щодо права на свободу виявлення поглядів. Це право включає свободу дотримуватися своїх поглядів, одержувати та поширювати інформацію та ідеї без втручання держави і незалежно від кордонів.

Беручи участь у цьому форумі кожна особа погоджується з тим, що:
  • її інформовано про те, що здійснення цих свобод, оскільки вони пов’язані з обов’язками і відповідальністю, може бути предметом таких формальностей, умов, обмежень або покарання, які встановлені законом і є необхідними в демократичному суспільстві в інтересах національної безпеки, територіальної цілісності або громадського порядку, з метою запобігання заворушенням або злочинам, для захисту здоров’я і моралі, для захисту репутації або прав інших людей, для запобігання розголошенню інформації, одержаної конфіденційно, або для підтримання авторитету та неупередженості правосуддя.
  • її інформовано про те, що інформація не може бути використана для закликів до повалення конституційного ладу, порушення територіальної цілісності, пропаганди війни, насильства, жорстокості, розпалювання расової, національної, релігійної ворожнечі, вчинення терористичних актів, вчинення будь-яких правопорушень, посягання на права і свободи людини. Не підлягають розголошенню відомості, що становлять державну або іншу передбачену законодавством таємницю. Не підлягають розголошенню відомості, що стосуються лікарської таємниці, грошових вкладів, прибутків від підприємницької діяльності, усиновлення (удочеріння), листування, телефонних розмов і телеграфних повідомлень, крім випадків, передбачених законом.
  • її інформовано про те, що особа яка поширює інформацію, зобов’язана переконатися в її достовірності.
  • її інформовано про те, що інформація, розміщена нею на сторінках цього форуму, може бути видалена та/або її участь у форумі може бути припинено за порушення вищезазначених правил.

Аватар користувача
vanya
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 1659
З нами з: 12.10.2003 10:08
Звідки: Львів/Долина
Контактна інформація:

Re: Нові правила форуму.

Повідомлення vanya » 13.01.2008 20:44

Покарання та заохочення

Учасника форуму може бути покарано за недотримання правил форуму та законів країн, що зазначені в правилах. Залежно від серйозності порушення, загальної репутації користувача, схильності до повторних порушень правил, можуть бути застосованими такі види покарань:
  1. Приватне (усне) попередження користувача
  2. Публічне (письмове) попередження користувача
  3. Видалення чи коригування допису, що порушує правила
  4. Тимчасова зміна прав користувача з виключенням можливості розміщення ним дописів на форумі строком на 1 добу, 10 діб, 1 місяць, 1 рік
  5. Позбавлення користувача можливості створювати нові дописи на постійній основі
Рішення щодо покарань приймають адміністратори та/або модератори форуму. Рішення обговоренню не підлягають. Якщо вам хочеться відреагувати на покарання зробіть це в спеціалізованому розділі форуму або використовуючи приватні повідомлення.

Аватар користувача
vanya
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 1659
З нами з: 12.10.2003 10:08
Звідки: Львів/Долина
Контактна інформація:

Нові Правила форуму Долина.net

Повідомлення vanya » 14.01.2008 12:48

Всім привіт!

До вашої уваги розміщено нові правила форуму Долина.net (попередні три пости).

Правила вступили в силу 19.01.2008 р. і є обов'язковими до виконання всіма учасниками форуму.

Якщо у вас є якісь побажання, заперечення, пропозиції щодо - прошу висловлювати в цій темі. Будь-яка пропозиція стосовно правил повинна бути аргументованою, в інакшому разі вона розглядатись не буде. Адміністрація залишає за собою право не приймати запропоновані дописувачами зміни.

Oliysia
Повідомлень: 2
З нами з: 14.01.2008 12:12
Контактна інформація:

Re: Правила форуму Долина.net

Повідомлення Oliysia » 14.01.2008 12:50

Привіт!
Дуже вражена тим, що у Долини такий сайт і форум!
Супер!
Правила дуже жорсткі.

Аватар користувача
vanya
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 1659
З нами з: 12.10.2003 10:08
Звідки: Львів/Долина
Контактна інформація:

Re: Правила форуму Долина.net

Повідомлення vanya » 14.01.2008 17:54

Отож правила доступні для обговорення до кінця дня 18.01.2008 р. (п'ятниці). Нові правила вступлять в силу скоріше за все на вихідні.

Аватар користувача
kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Повідомлень: 728
З нами з: 21.07.2005 17:55
Звідки: Болехів - Львів
Контактна інформація:

Re: Нові правила форуму.

Повідомлення kobi » 14.01.2008 18:20

vanya писав:Залежно від серйозності порушення, загальної репутації користувача, схильності до повторних порушень правил....
Є питання: яким чином визначатиметься загальна репутація користувача? Може буде щось на зразок карми/рейтингу, чи це суб"єктивне ставлення адміністрації форуму?

Аватар користувача
vanya
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 1659
З нами з: 12.10.2003 10:08
Звідки: Львів/Долина
Контактна інформація:

Re: Правила форуму Долина.net

Повідомлення vanya » 14.01.2008 19:09

Суб'єктивно-об'єктивна оцінка адміністрації.

Аватар користувача
kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Повідомлень: 728
З нами з: 21.07.2005 17:55
Звідки: Болехів - Львів
Контактна інформація:

Re: Правила форуму Долина.net

Повідомлення kobi » 18.01.2008 09:56

Ура, сьогодні 18 число і вже від завтра форум більше не буде чатіком!!!

Сьогодні вловив себе на тому, що в розділ музика навіть не заходжу, всеодно там лише розмови типу - мусі прийшли на репетицію - сюсі не прийшли :(
І насправді це дуже сумно, бо про музику є що поговорити, але не останнім часом. Сподіваюсь, нові правила виправлять ситуацію

Аватар користувача
vanya
Адміністратор
Адміністратор
Повідомлень: 1659
З нами з: 12.10.2003 10:08
Звідки: Львів/Долина
Контактна інформація:

Re: Правила форуму Долина.net

Повідомлення vanya » 18.01.2008 22:23

Отже, нові правила вступили в силу 19.01.2008 в 8:00.
Раджу всім, хто ще цього не зробив, ознайомитись з новими правилами, адже, нагадую, вони обов'язкові до виконання всіма учасниками.
Незнання правил не звільняє від відповідальності. :)
Сподіваюсь нові правила покращать якість дописів на форумі.

Аватар користувача
sam
Модератор
Модератор
Повідомлень: 501
З нами з: 08.01.2005 15:53
Звідки: Львів - Долина
Контактна інформація:

Re: Правила форуму Долина.net

Повідомлення sam » 05.03.2008 09:56

Чомусь не бачу пукнкту про МОВУ СПІЛКУВАННЯ на форумі...
Краще гір є тільки... ПИВО !!! :)
---
Інтернет-торгівля. Практичні поради.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість