Шукаю дизайнера для написання веб-сторінки

Оголошення про купівлю/продаж, послуги і т. п. Даний розділ для оголошень комерційного і некомерційного характеру які мають пряме відношення до Долини.

Модератори: san, vanya

Правила форуму
Увага! Для того, щоб ваше оголошення не було видаленим потрібно чітко вказати вашу (чи вашого товару/послуги) приналежність до Долини чи регіону. Найкраще - надати номер телефону в Долині або долинську адресу. До публікації приймаються оголошення, в яких йдеться про послугу/товар, яка надається в Долині. Оголошення, які не мають ніякого стосунку до Долини і ніяк не пов'язані з містом - будуть видалятись.
Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Re: Шукаю дизайнера для написання веб-сторінки

Повідомлення Nazik » 04.06.2009 18:42

Потрібне чітко завдання знати. Там я побачив реєстрацію і логування, а реєстреватися і вникати у функції того сервісу наразі не хочеться :)
Фак мой мозг!!!

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 04.06.2009 20:32

Я подивився шо то за сайт. По ходу там одні чуваки пишуть про шо вони мріють і скільки то коштує. Інші - тіпа дають їм на то бабло :)

Ну, мабуть там є ше купа всяких рейтингів, карм і іншого добра

Короче, скажу зразу шо проект досить складний в реалізації і треба багато трудомісткості на нього вбахати, зважаючи на те, шо тільки після роботи маю можливість тим займатись - мабуть не братимусь за це. Та й щоб такий проект окупився - в розкрутку треба вгрохати дуже багато бабла, причому одразу. В таких соціалках поступовий розвиток і ріст неможливий

havancuk
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення havancuk » 04.06.2009 20:47

kobi писав:Я подивився шо то за сайт. По ходу там одні чуваки пишуть про шо вони мріють і скільки то коштує. Інші - тіпа дають їм на то бабло :)

Ну, мабуть там є ше купа всяких рейтингів, карм і іншого добра

Короче, скажу зразу шо проект досить складний в реалізації і треба багато трудомісткості на нього вбахати, зважаючи на те, шо тільки після роботи маю можливість тим займатись - мабуть не братимусь за це. Та й щоб такий проект окупився - в розкрутку треба вгрохати дуже багато бабла, причому одразу. В таких соціалках поступовий розвиток і ріст неможливий
Все правильно зрозумів...
Сайт - копілка або сайт мрій.... реєструєшся, добавляєш свою мрію і відкладаєш на неї гроші а ще друзі і родичі чи просто прохожі яким сподобається твоє бажання захочуть допомогти і підкинуть пару копійок... Конкретно завдання в розробці, є в мене вже щось трохи накидане на папері.. але потрібно доопрацювати, варто зразу з веб-дизайнером... Є бажаючі попрацювати? Можемо об"єднатися пару чоловік і зробимо.....

havancuk
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення havancuk » 04.06.2009 23:31

Aiwe писав:Здоров.

За першим правилом фрілансера не берусь за роботу де не платять а обіцяють % "десь потім" =]

Буде шось конкретне прошу писати. Мило є на сайті.
От тому я безпосередньо до тебе не звертався, хоч мав твої координати.... Я готовій працювати над проектом з кимось, навіть вложити свої гроші в це але сума для одного проекту (мого чи чужого) не може перевищувати 100$ (правило бізнесмена, який уже раз був у лайні і ще раз туди не хоче)... Якщо можемо на чомусь договоритися то пиши, готовий до переговорів.... :wink:

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 04.06.2009 23:45

сума для одного проекту (мого чи чужого) не може перевищувати 100$
Ну це смішна сума, якщо чесно..
Фак мой мозг!!!

havancuk
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення havancuk » 05.06.2009 07:40

Nazik писав:Ну це смішна сума, якщо чесно..
Якби в когось хоть настільки бажання було щось зробити чи хотя би попробувати зробити, то вона би і не була такою смішною... Ще раз хочу сказати що потрібен партнер для розвитку проектів а не тільки крутий дизайнер який щось напише, бабло збере а там "моя хата з краю".... Я не збираюся нікого годувати з свого карману, тим більше що зараз уже годую троє дітей... Пропоную співпрацю а вам рішати, чи Ви круті бо написати можете але за гроші чи круті бо написали і маєте з того гроші (приймаєте участь і заробляєте)...

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 05.06.2009 12:15

havancuk, справа не в тому шо хтось хоче тупо заробити гроші чи ше шось. Не слід сприймати так людей.

Навіть якшо б я сів і зробив той проект тупо нахаляву, за, припустимо, якісь відсотки з прибутку, то всеодно за свої сто баксів ви би нічого не досягли. Саме ця ідея потребує ВЕЛИКИХ грошей. Вам необхідно залучити велику кількість "мрійників", причому одразу, щоб сайт ожив. Для того звичайною SEO не обійтись. Потрібно влатити за рекламу.

Зі ста доларів 30 віднімаєм на мінімальний хостинг і домен. Залишається 70. Припустим, тратим їх на AdWords від гугла - шоб народ цільовий прийшов. Якшо не помиляюсь, там мінімальна плата зі клік гуглу становить десь в районі 10 центів. Тобто 70 баксів вистачить лише на 700 унікальних відвідувачів. Це мізер, нонсенс і абсурд :)

Так шо моя порада: або придумайте менш затратну бізнес-ідею для інтернет-проекту, або купіть краще на 100 баксів сємочок, пожарте і продайте десь перед футболом, тоді хоч якась користь з того буде :)

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 05.06.2009 14:00

Напишіть детальне технічне завдання - що є, що потрібно, на яких умовах і т. д. Розмістіть на якомусь з українських чи російських фрілансерських сайтів - може хтось і візьметься. Хоча я власне сумніваюсь, хіба би якийсь студент, який таким чином міг би попрактикуватись в веб-програмуванні...

havancuk
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення havancuk » 05.06.2009 17:44

vanya писав:Напишіть детальне технічне завдання - що є, що потрібно, на яких умовах і т. д. Розмістіть на якомусь з українських чи російських фрілансерських сайтів - може хтось і візьметься. Хоча я власне сумніваюсь, хіба би якийсь студент, який таким чином міг би попрактикуватись в веб-програмуванні...
Дякую за пораду... Напевно так і зроблю або буду шукати мрійників...

havancuk
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення havancuk » 05.06.2009 17:47

kobi писав:havancuk, справа не в тому шо хтось хоче тупо заробити гроші чи ше шось. Не слід сприймати так людей.
Так шо моя порада: або придумайте менш затратну бізнес-ідею для інтернет-проекту, або купіть краще на 100 баксів сємочок, пожарте і продайте десь перед футболом, тоді хоч якась користь з того буде :)
Я нормально до людей ставлюся а за пораду дякую, якщо не получиться з мрійниками обовязково куплю насіння для продажу...

havancuk
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення havancuk » 09.06.2009 01:15

vanya писав:Напишіть детальне технічне завдання - що є, що потрібно, на яких умовах і т. д. Розмістіть на якомусь з українських чи російських фрілансерських сайтів - може хтось і візьметься. Хоча я власне сумніваюсь, хіба би якийсь студент, який таким чином міг би попрактикуватись в веб-програмуванні...
Ще раз привіт... дуже довго шукав того хто зможе сайт мені написати та ніяк не виходило.. нема в нас ініціативних та активних людей...ми перестали думати і шукати варіанти для вирішення своїх бажань... переважно всі думають щоб робити гроші - потрібні гроші.. в деякій мірі Ви всі праві.... але для мене зупинитися на півдороги - це програти... Вирішив запустити проект (тестову версію) на соціальних мережах: http://blogs.mail.ru/community/dream_bank - тестова версія. Зараз починаю працювати над його роскруткою, якщо є якісь ідеї як це зробити дешево, пиши. Якщо би хтось виявив бажання попрацювати над його вдосконаленням, буду радий співпраці...
Дякую Всім за увагу до мого оголошення на форумі і поради... :)

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 09.06.2009 11:51

нема в нас ініціативних та активних людей...ми перестали думати і шукати варіанти для вирішення своїх бажань... переважно всі думають щоб робити гроші - потрібні гроші.. в деякій мірі Ви всі праві.... але для мене зупинитися на півдороги - це програти...
Блін, я вже починаю нервуватись

1. Скомуніздив в буржуїв ідею - тобто нічого оригінального нема
2. Хоче, шоб 90% роботи хтось зробив за нього, без жодних гарантій
3. Немає бабла навіть на розкрутку проекту
4. Очевидно, що не буде успішною та затія
5. Типовий українець. Придумав собі шось, ліг на воза з сіном і чекає коли прийдуть лохи і всьо зроблять

Та не буває такого! Ініціативні і цікаві люди є. Навіть думають і шукають варіанти. Але ж блін, ті люди не лохи!

havancuk
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення havancuk » 10.06.2009 10:59

kobi писав: Та не буває такого! Ініціативні і цікаві люди є. Навіть думають і шукають варіанти. Але ж блін, ті люди не лохи!
Вибачай але лохів я тут не шукав... Шукав розумних і амбіційних людей... Розумних найшов а ось з амбіціями напевно проблеми, як і у всіх українців...

Кажеш що я щось в буржуїв змавпував... Подивись на цей розділ, я про оголошення, так і кричить "Зроблено за допомогою "Добра справа"(ми готові тобі помогти любий мере)" - це є якраз ті амбіції, невже дальше уява не пускає?

Хочу, шоб 90% роботи хтось зробив за нього, без жодних гарантій... Чи багато гарантій ти мені можеш дати якщо я в тебе замовлю зробити цей проект за 1000$... ти мені гарантуєш що я на ньому зароблю більше або хоч відіб"ю вкладене?

(Немає бабла навіть на розкрутку проекту...) Мислиш стандартами, може воно і добре але моя діяльність в РА "Львівські оголошення" як керівника рекламного відділу навчила мене, що треба мислити креативно.... Бабло завжди можна знайти якщо варіанти оптимальні....

Чи буде проект успішний? Залежить від багатьох складників.. за 2 дні проект відвідало 120 чоловік з них 46 виявили бажання зареєструватися... Чекаємо на оплату...

(Типовий українець. Придумав собі шось, ліг на воза з сіном і чекає коли прийдуть лохи і всьо зроблять) В мене були хороші вчителя, які з нічого зробили себе так що Вам і не снилося... І нікуди я не лягав - пробую своїми силами і знаннями розкрутити прект... Якщо маєш якісь пропозиції по розкрутці, можем обговорити.... а більшість, як ти кажеш, лохів готові свої гроші вкладати будь-куди в МЛМ, в піраміди, в продуктові магазини але не в проекти в інтернеті - тому думаю що саме тут їх тяжко знайти....

А нервуватися нема чого, життя і без того коротке, хоча я думаю що ти ще молодий, якщо маєш можливість нервуватися....

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 10.06.2009 14:03

Зроблено за допомогою "Добра справа"(ми готові тобі помогти любий мере)
Найстаріше оголошення, що ще збереглося тут - 04.10.2005 20:39
Не впевнений чи тоді вже існувала ДС, а от мер точно був інший :lol:

А сам форум існує з 2002р viewtopic.php?f=36&t=1233
смію допустити, що тоді Гаразд, ще не був широко відомий як політичний діяч.

Треба лікувати параною! :lol:
die Große Schlange

havancuk
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення havancuk » 10.06.2009 14:17

san писав: Треба лікувати параною! :lol:
Я не параноїк здебільшого... просто мав на увазі що багато оголошень передруковано з газети на форум або можливо навпаки, незнаю....

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей