Встановлюю операційну систему Windows хр+потрібні програми

Оголошення про купівлю/продаж, послуги і т. п. Даний розділ для оголошень комерційного і некомерційного характеру які мають пряме відношення до Долини.

Модератори: san, vanya

Правила форуму
Увага! Для того, щоб ваше оголошення не було видаленим потрібно чітко вказати вашу (чи вашого товару/послуги) приналежність до Долини чи регіону. Найкраще - надати номер телефону в Долині або долинську адресу. До публікації приймаються оголошення, в яких йдеться про послугу/товар, яка надається в Долині. Оголошення, які не мають ніякого стосунку до Долини і ніяк не пов'язані з містом - будуть видалятись.
Відповісти
VaRvaReLLo
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Встановлюю операційну систему Windows хр+потрібні програми

Повідомлення VaRvaReLLo » 19.07.2009 19:06

Встановлюю операційну систему Windows хр+потрібне програмне забезпечення(антивірусна програма з постійними ключами бновлення включно).Швидко,надійно. Тел:80682348586 (Володимир)
Ми завжди одною ногою в минуломі, другою в майбутньому, а між ногами у нас сувора реальність.

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Re: Встановлюю операційну систему Windows хр+потрібні програми

Повідомлення kobi » 20.07.2009 14:07

176-а стаття Кримінального кодексу: кримінальна відповідальність у вигляді штрафу, обмеження свободи або позбавлення волі строком до 6 років :mrgreen:

VaRvaReLLo
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Re: Встановлюю операційну систему Windows хр+потрібні програ

Повідомлення VaRvaReLLo » 24.11.2011 17:46

Ні піратам!) все тільки ліцензійне!)

Крім ХР ставлю Windows 7/Vista, Linux.
Ми завжди одною ногою в минуломі, другою в майбутньому, а між ногами у нас сувора реальність.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей