Фестиваль нетрадиційних видів спорту "Мізунська Zвигода

Все що стосується туризму і відпочинку в Долинському районі та на Прикарпатті - обговорююємо тут.

Модератори: san, vanya

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 08.07.2006 20:38

Був! - Огидно!
Організація на рівні дикого пляжу. Кругом сміття.
Змагання проходять без оголошення, нема ні схем руху ні вказівників.
Продають горілку на вулиці на розлив!
Сік знайшов з великими труднощами за 7.75грн (Господарочка)
Тобто просто спекулянти, відповідно з протекцією організаторів.
Міліцейський патруль 6 чол, ходять разом - щоб не побили, певно :D
Застав якраз йшли за річку, чи то на правопорушника засідку робити, чи то перевірити якість горілки (бо йшли від "кіоску" з закускою.
І т.д.. слів нема

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 09.07.2006 03:51

Я от щойно в третій ночі приїхав і враження нормальні (ну якби не один ведучий москаль, то взагалі б класно було).
Хоч мали і з мєнтами ше в обід деякі проблеми, при чому тверезі ми були, а мєнти п'яні. :) Байкери з прапорами "Свободи" взагалі супер!
Зустрів багато знайомих "свободівців" з ше більше познайомився. Коломиї привіт!!!
На рахунок організації: сміття - то свинство глядачів, а не організаторів; спиртного в день не бачив, вечером було; напитки і харчі треба було з собою вести, а шпекулянти до організаторів відношення не мали.

Так що щира подяка члену ВО "Свобода", одночасно франківського екстрім-клубу, і за сумісництвом голові правління ВАТ "Вигодський лісокомбінат" Сергію Федорціву за організацію.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 09.07.2006 12:29

Хоч мали і з мєнтами ше в обід деякі проблеми, при чому тверезі ми були, а мєнти п'яні.
Тобто це "нормально" ?!?! :lol:
Байкери з прапорами "Свободи" взагалі супер!
Зустрів багато знайомих "свободівців" з ше більше познайомився. Коломиї привіт!!!
Ну не думам що задоволення глядачі мали отримувати від політагітації а не від спортивних виступів :lol:
На рахунок організації: сміття - то свинство глядачів, а не організаторів;
Урни, причому переповнені були виключно в місцях розпивання "зігріваючого". Туалет запримітив лише один біля стоянки "поляків" :shock:
спиртного в день не бачив, вечером було; напитки і харчі треба було з собою вести, а шпекулянти до організаторів відношення не мали.
Я там був орієнтовно з 12.00 по 16.00 ІМХО це день.
Як харчі свої везти? А де ж та "організація" "дозвілля"?
а шпекулянти до організаторів відношення не мали.
Ну не повірю, що ті ларьки просто стихійні, без "криші". І що організатори немогли припинити торгівлю спиртним? Тим же пяним міліціонерам порекомендувати не купувати горілку а "вилучити" :lol:

Графік заходів не продуманий. Вказівників нема. Пересування глядачів скажімо від тріальної траси до пейнтбольного поля не продумано.
Тобто шоу (видовища) не було! Була звична попойка на природі. Звичайно добре що учасники (спортсмени) більш-менш нормально повеселились. А суспільна користь? Скільки скажімо дітваків зацікавилося тим чи іншим спортом?
Взагалі скільки є людей що умудрилися побачити всі змагання (за винятком ВІПів)?
Дорога на Н.МІзунь перекрита. А була організована стоянка?
І т.д.

Тобто до туризму нам далеко. В головах населення, туризм - попойка, кидання плашками і сра...я в корчах. От і організація була відповідна. Сервісу - 0, видовища - 0, комфорту - 0, і підозрюю, безпеки - 0!!!

Одне добре, що українські водії вже через одного сигналили і заганяли мене в фосу - думали що інозємний гость :twisted: В звичні дні всі заганяють, бо впевнені що то свій велосипедист!

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 09.07.2006 13:45

Ми особисто віддихнули файно! Поставили палатку подальше від того всього дійства. В нас за костром хто тіки не сидів! Поляки, москалі, байкери, панки і всім було файно.
Доречі хто був - як вам ті 2 дівчини шо на сценіпідтанцьовували? :wink:
Зара ше наш адмін підтягнеться. :D Він там тоже гиби з палаткою був. :lol:
Silentium est aurum... ;)

anbiker
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення anbiker » 09.07.2006 17:32

Я там був щойно приїхав, бачив я і Ваню, і ше якісь там люди були з ним. мені все дуже сподобалось, за винятком того що в нас з двох палаток було вкрадено: 2 мобільних телефони, 50 грн., сумка, одяг. Особисто в мене ніц не стирили а от в інших так, але винні в тім ми самі бо за останню ніч в нас у палатках побувало чоловік 50 ну може троха менше. Та загалом усе супер.

Доречі я вам похвалюсь я отримав 4-те місце по ДАУНХІЛУ серед юніорів.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 09.07.2006 18:10

Частина моїх фото

на Фотогалерея

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 09.07.2006 18:41

san, багато в чому може ти і правий, але не в усьому точно.
Не зважаючи на деякі недоліки (а їх нема тільки в тих, що взагалі нічого не роблять) мені Zвигода сподобалась.

А суспільна користь? Скільки скажімо дітваків зацікавилося тим чи іншим спортом?
Я б дітвакам екстремальними видами спорту не радив займатись...

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 10.07.2006 08:57

Звичайно! Краще горілку в корчах хай вчаться :lol:
Не зважаючи на деякі недоліки
Сервісу - 0, видовища - 0, комфорту - 0, і підозрюю, безпеки - 0!!!

Це деякі недоліки? :shock:

Для чого ж ото все придумано було? І чи досягнута мета?

ІМХО: примітивно і без смаку. Як і більшість заходів що тут проводяться. Хто помітив, в голосуванні в сусідньому пості є пункт Психологічна неготовність населення до роботи в туристичному бізнесі. От це я і маю на увазі.
Альп тут що довго не буде. А може і ніколи :(

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 10.07.2006 14:06

Не парся San! :D Тре було до нас підрулювати! В нас всьо було культурно! :lol:
Silentium est aurum... ;)

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Взаження від Звигоди

Повідомлення vanya » 10.07.2006 14:23

Їздив я на фестиваль, був там майже дві доби з п"ятниці до неділі і можу досить об"єктивно оцінити все дійство ;)
san писав:
Вова писав:Одна проблема-на машині не пропускають ГАЇ. Потрібні якісь запрошення. А от де їх узяти?
Наскільки мені відомо вже ніде.
Запрошення отримали в основному організатори і учасники, а також люди з пропискою в Мізуні. А в чому проблема? Машину можна було поставити перед мостом, там же ж і наші даїшники і стояли, ніхто "тупо" ваш транспортний засіб би не вкрав :) Подумайте, що б було, якби всі бажаючі машини в"їхали в Мізунь?.. Хоча з іншго боку таки не дуже приємно залишати машину там.
Але, по-перше. Зверніть увагу, що на територію Мізуня впускали людей із мізунською пропискою. :) Тому автопарк Мізуня під час проведення фестивалю зріс мабуть в кілька разів :D Далі, ДАІ щезло з моста близько 11 години вечора і весь транспорт ринув в Мізунь.
san писав:Наскільки мені відомо є "запрошення" (скоріше перепустки) не лише на вїзд, а і на деякі "пішохідні" заходи... Концерти, церемонії, тощо.
Брєд!! З чого ти то взяв??? На "пішохідні" заходи пускали всіх. І на концерти і на церемонії і на Тощо.
san писав:Також достеменно відомо, що місцеві жителі по "проханню" демократичної влади повинні в "вільний час" з великим "задоволенням" безоплатно співати, танцювати і всяко розважати шановне панство. Совок в нашій душі не вмер - Ура! Ура! Ура!
Знову ж таки - звідки така інформація???? Із місцевого населення публіку розважав хіба так званий Калюня :D Який, наскільки я розумію, вивчав ази брейк-дансу, а також навчався такій професії як консультант і всім охочим і неохочим роздавав свої поради :) В тому числі і спортсменам-екстремалам :)
Більше розважальних заходів від місцевого населення не бачив.
Хоча, коли ми приїхали на перший (по програмі) день фестивалю ведучий з сцени вітав нас із другим днем цього заходу, бо, виявляється, ще були святкування в ніч на Івана-Купала. Можливо там і розважало публіку місцеве населення, так як білшість учасників на дійство ще не приїхали.
san писав:Я в шоці :shock:
У нас фестиваль видів спорту, а спорттовари в Гермесі другий день вихідні!
Переживають що все розкуплять? :evil:
Найсмішніше те, то Торговий Центр "Гермес" був одним з основних спонсорів! :D Мабуть гермесовці закрили свої спорттовари і дружно виїхали на фестиваль завчасно :)
san писав:Був! - Огидно!
Організація на рівні дикого пляжу. Кругом сміття.
Ну, по-перше, жоден фестиваль не обходиться без гір сміття! По-друге більшість гостей проявляли високий рівень культури на рахунок цього. Практично все сміття збирали в пакети, викидали до сміттєвих баків. Єдиний недолік мабуть той, що це сміття під час проведення фестивалю так жодного разу і не вивозилось...
san писав:Змагання проходять без оголошення, нема ні схем руху ні вказівників.
Погоджуюсь. Як на мене - це основний недолік в організації фестивалю. На білшість змагань ми не потрапили тому, що не знали де і коли вони проводяться.... :( Час старту деяких подій часто змінювався, про зміни ніхто не повідомляв...
san писав:Продають горілку на вулиці на розлив!
Сік знайшов з великими труднощами за 7.75грн (Господарочка)
Тобто просто спекулянти, відповідно з протекцією організаторів.
Суть не в спекулянтах. Суть в тому, що наші бізнесмени, скажімо з Долини чи з Вигоди, не проявили достатнього інтересу до фестивалю і не виїхали на місце його проведення. От і вийшло, що на цьому дійстві було лише кілька палаток із продуктами та напоями... А ціни мабуть деякі з них почали піднімати по ходу, коли побачили, що твар в них скуплять так чи інакше....
Організатори не врахували, що даний регіон таки трохи відсталий у плані інфраструктури...
san писав:Міліцейський патруль 6 чол, ходять разом - щоб не побили, певно :D
До міліції багато питань... По-перше 6 чоловік для такого дійства - то явно замало... Якби були якісь проблеми, то вони б ніяк з ними не впорались, а підкріплення з Долини приїхало б не раніше як за годину...
За громандським порядком слідкували погано.
san писав:
На рахунок організації: сміття - то свинство глядачів, а не організаторів;
Урни, причому переповнені були виключно в місцях розпивання "зігріваючого". Туалет запримітив лише один біля стоянки "поляків" :shock:
Насправді туалетів було більше, але небагато це раз. А друге - ніяких розмізнавальних знаків, щоб їх знайти. Більшість людей ходили "в корчі", а з настанням темної пори доби - не відходячи далеко від сцени :D Хоча з іншого боку то звичайно не смішно.. Це мінус для організаторів.
san писав:
спиртного в день не бачив, вечером було; напитки і харчі треба було з собою вести, а шпекулянти до організаторів відношення не мали.
Я там був орієнтовно з 12.00 по 16.00 ІМХО це день.
Як харчі свої везти? А де ж та "організація" "дозвілля"?
Мабуть тому в другий день, основний день (!), фестивалю в суботу людей було менше як в п"ятницю... Проблеми з туалетами, з харчами і транспортом... Думаю організатори задумаються над цим і наступного разу ці проблеми буде вирішено...
san писав:
а шпекулянти до організаторів відношення не мали.
Ну не повірю, що ті ларьки просто стихійні, без "криші". І що організатори немогли припинити торгівлю спиртним? Тим же пяним міліціонерам порекомендувати не купувати горілку а "вилучити" :lol:
Виглядало так, що ті палатки таки були стихійними і організатори не займались організацією торгівлі. Мабуть вони не чинили перешкод бажаючим торгувати на території проведення фестивалю.
На рахунок горілки - на мою думку забороняти її продаж не мало ніякого змісту. Так чи інакше більшість гостей фестивалю (особливо ті, що приїхали з палатками) вживали цей напій і часто у великих кількостях :)
san писав:Графік заходів не продуманий. Вказівників нема. Пересування глядачів скажімо від тріальної траси до пейнтбольного поля не продумано.
Підтримую... Як я вже писав - на більшість змагань ми не потрапили тому, що не знали де і коли вони проводяться... :( "Пересування" можна було б робити і на своїх двох, лиш би знати де, що і коли.
san писав:Тобто шоу (видовища) не було! Була звична попойка на природі. Звичайно добре що учасники (спортсмени) більш-менш нормально повеселились. А суспільна користь? Скільки скажімо дітваків зацікавилося тим чи іншим спортом?
Зразу видно, що ти не застав концерту гуртів і DJ'ів. Все було досить сильно організовано. Там же ж були показові виступи DMX (я правильно кажу? :) ). І, наприклад, змагання із Нор-Шар були організовані видовищно, але почались з великою затримкою, через що я самих змагань не побачив, бо мали йти на автобус, щоб їхати додому. :(
san писав:Взагалі скільки є людей що умудрилися побачити всі змагання (за винятком ВІПів)?
Дорога на Н.МІзунь перекрита. А була організована стоянка?
І т.д.
Тобто до туризму нам далеко. В головах населення, туризм - попойка, кидання плашками і сра...я в корчах. От і організація була відповідна. Сервісу - 0, видовища - 0, комфорту - 0, і підозрюю, безпеки - 0!!!
Я б не був таким категоричним. На час проведення вестивалю Мізунь нарешті став Курортом, хоч і не дуже охайним і яскравим, але все ж Курортом! І, думаю, місцеві бізнесмени мусили почати розуміти, що в Мізуні можна непогано заробляти і під час проведення таких заходів і без них. Можна сказати, що цей фестиваль став епохальною подією якраз в ракурсі розвитку гірського туризму в нашому регіоні!
Як би там не було, не зважаючи на всі мінуси в організації, фестиваль приніс чимало користі. Багато людей дізнались про цю чудову місцину, а наші (і не тільки наші?) бізнесмени мабуть все ж таки задумались про туризм загалом і Новий Мізунь зокрема.
Тому користі проведення даного фестивалю заперечувати не можна ні в якому разі!
Olli писав:Ми особисто віддихнули файно! Поставили палатку подальше від того всього дійства. В нас за костром хто тіки не сидів! Поляки, москалі, байкери, панки і всім було файно.
Доречі хто був - як вам ті 2 дівчини шо на сценіпідтанцьовували? :wink:
Зара ше наш адмін підтягнеться. :D Він там тоже гиби з палаткою був. :lol:
Гиби був :) Ми так само відпочили непогано! Могло б бути в деяких аспектах краще, але я отримав море позитивної енергії! Взагалі таке поєднання активного і пасивного відпочинку - просто супер!
Теж зустрів багато друзів на фестивалі. В тому числі і зі Львова :)
А поселились ми таким чином, що на другий день нашу палатку оточило наметове містецко байкерів :D
anbiker писав:Я там був щойно приїхав, бачив я і Ваню, і ше якісь там люди були з ним. мені все дуже сподобалось, за винятком того що в нас з двох палаток було вкрадено: 2 мобільних телефони, 50 грн., сумка, одяг. Особисто в мене ніц не стирили а от в інших так, але винні в тім ми самі бо за останню ніч в нас у палатках побувало чоловік 50 ну може троха менше. Та загалом усе супер.
То були мої друзі :)
А в нас вкрали... шомпур... :shock: Із картоплею з салом :)
Мабуть думали, що то шашлик :)
Взагалі-то організаторам слід подумати на тему наметового містечка і його охорони...
anbiker писав:Доречі я вам похвалюсь я отримав 4-те місце по ДАУНХІЛУ серед юніорів.
Вітаю! А Даунхіл це те саме що Нор-Шор? :) Бо я заплутався у всіх тих назвах...
san писав:
Звичайно! Краще горілку в корчах хай вчаться :lol:
У футбол можуть грати, теоретично, всі. А екстремальні види спорту абсолютно не для всіх! Так шо радити всім "дітвакам" цим займатись - то значить відправляти велику частину з них на спорт, який може принести їм серйозні травми. Хоча займатись цим звичайно варто :) І звичайно, що краще, ніж пити горілку :D
san писав:Для чого ж ото все придумано було? І чи досягнута мета?

ІМХО: примітивно і без смаку. Як і більшість заходів що тут проводяться. Хто помітив, в голосуванні в сусідньому пості є пункт Психологічна неготовність населення до роботи в туристичномуі бізнесі. От це я і маю на увазі.
Альп тут що довго не буде. А може і ніколи :(
Мета була досягнута. Хоч і не повністю. Спортсмени-екстремали, люди, які слухають досить різну музику, зустрілись на фестивалі і мали змогу спілкуватись між собою, виконавцями, діджеями і особисто і за допомогою музики чи різних відчуттів, насолоджуватись прекрасною природою Наших гір, чудовою погодою.
Як на мене це дуже хороше поєднання - природа, музика, екстрім, хороша компанія!

Закінчив відповідати на всі пости :) Довгий же в мене вийшов пост :)
Тепер спробую це все резюмувати.
Загальна оцінка фестивалю від мене - ВІДМІННО. Але при цьому є досить багато негативних моментів, на які організаторам треба обов"язково звернути увагу!
Я отримав багато позитивних емоцій і чудово відпочив, не зважаючи на дрібні проблеми і розчарування. Думаю так було і з більшістю гостей Мізунської Звигоди.
На рахунок результатів і значення проведення фестивалю естремальних видів спорту - то я ввжаю, що це перш за все "розкрутка" даного регіону для потенційних відпочивальників, бізнесменів, які вкладають гроші в туризм. Якщо фестиваль буде проводитись і в наступні роки, то з часом Новий Мізунь стане популярним курортом і може перевершити такі курорти як, скажімо, Трускавець ;)
Разом з тим долинщина може отримати в рік ще одне свято в додаток до Дня молоді, Дня конституції та Дня міста.
Іншою важливим результатом проведення фестивалю є пропагування розвитку естремальних видів спорту, а особливо тих, які пов"язані з горами і природою, яка є в нашому регіоні. Може молодь проявить більше цікавості до здорового спортивного способу життя, побачивши, що вони мають практично ВСІ можливості займатися такими видами спорту...

Ще хочу додати на рахунок байкерів (мото-байкерів). Дивний вони народ, що не сказати більше... :(
Це ж треба мати таку неповагу до такої маси народу і почати показувати "цирки" під час виступу "Фактично самі", в потім діджеїв? І разом з тим створювати небезпеку на майданчику поряд з сценою?? Дурдом! Я б на місці організаторів їх ні на крок не підпускав на такі фестивалі! Крім того вони порушували громандський спокій і після проведення всіх заходів аж до 4-ої години ночі. Ганьба!

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 10.07.2006 15:24

Загальна оцінка фестивалю від мене - ВІДМІННО :shock:
Перечитай хочаби свій пост :lol: :lol:
Чи получиться відмінно...
Що без жертв обійшлося, це вже добре.
Брєд!! З чого ти то взяв??? На "пішохідні" заходи пускали всіх. І на концерти і на церемонії і на Тощо.
От відповідь:
Можливо там і розважало публіку місцеве населення, так як білшість учасників на дійство ще не приїхали
Звідки взяв? В мене в фірмі 2 живуть в Мізуні, крім того напередодні був в Новошині і спілкувався з "добровольцями" що мали співати.
Мабуть гермесовці закрили свої спорттовари і дружно виїхали на фестиваль завчасно
Сам Гермес працював... Просто власник спорттоварів - недалекий :?
Не парся San! Тре було до нас підрулювати! В нас всьо було культурно!
Власне я добре відпочив! Накрутив 50 км педалами, був на деяких заходах, поплавав в ріці. Тільки ці задоволення до заслуг організаторів відношення не мають!
Організація була ганебна!

Також, прошу зрозуміти, що під "організаторами" не маю на увазі людей що будували траси, майданчики, співали, танцювали і т.д.
Маю на увазі всі комітети і службовців в справах культури, сімї, молоді, спорту, спирту, і т.д.
Котрим просто даремно платять зарплату :!:

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 10.07.2006 15:42

san писав:Загальна оцінка фестивалю від мене - ВІДМІННО :shock:
Перечитай хочаби свій пост :lol: :lol:
Чи получиться відмінно...
Я зробив поправку на місцевість і врахував, що заходів такого масштабу у нас раніше не було :) Якщо це не враховувати, то оцінка вийде чуть нижча ;)

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 10.07.2006 16:21

Мало не забув! Ще один значний недолік!.. Серед інформацйних партнерів дійства забули вказати forum.dolyna.net ! ;)

anbiker
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Re: Взаження від Звигоди

Повідомлення anbiker » 10.07.2006 19:30

vanya писав:Вітаю! А Даунхіл це те саме що Нор-Шор? :) Бо я заплутався у всіх тих назвах...
Нє Даунхіл це (швидкісний спуск).
vanya писав:Взагалі-то організаторам слід подумати на тему наметового містечка і його охорони...
Мені один і райдерів порадив одному із наших зламати ногу і лишити його біля палаток :D ось так жорстоко :cry: але ефективно.

Загалом фестиваль мені дуже сподобався.

КАЛЮНЯ ващє РЕСПЕКТ :wink: (хто знає, той знає), Доречі він як активний вболівальник отримав дорогі, фірмові окуляри і футболку.

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Re: Взаження від Звигоди

Повідомлення vanya » 10.07.2006 20:57

anbiker писав:
vanya писав:Вітаю! А Даунхіл це те саме що Нор-Шор? :) Бо я заплутався у всіх тих назвах...
Нє Даунхіл це (швидкісний спуск).
Мабуть я таки був на трасі Даунхілу, а не Нор-Шор :)
А що таке Нор-Шор?..
Пропоную коротко описати види екстремального спорту тут:
Екстремальні види спорту
А всі решта по тому лінку можуть ознайомитись із тою інфою.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 22 гостей