Airgunhobby. Тема для любителів пневматичної зброї

Все що стосується туризму і відпочинку в Долинському районі та на Прикарпатті - обговорююємо тут.

Модератори: san, vanya

Моє ставлення до пневматичної зброї

Маю, цікавлюсь
7
35%
Поки не маю, цікавлюсь
9
45%
Важко уявляю, що то таке
1
5%
Нецікавить
3
15%

Всього голосів: 20

Mishamech
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Re: Airgunhobby. Тема для любителів пневматичної зброї

Повідомлення Mishamech » 25.02.2010 16:59

А документів ніяких на носіння пневматичного пістолета не треба? А газовий балончик, як підсилювач для пневматики чи ви маєте на увазі газовий пістолет? І чи можна мені купити газовий пістолет? :?

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 25.02.2010 17:31

Насправді я б радив добре подумати перед тим, як використовувати зброю для самозахисту, а, тим більше, малоефективну зброю :) Насправді може бути тільки гірше :)
Взагалі є багато інших засобів самозахисту. Про це можна відкрити окрему тему, от san, напевно, зможе багато розказати. А я можу додати, що інколи найкращий захист - тактичний. Наприклад не ходити там, де можна наштовхнутись на проблеми або використати ноги для захисту - втікати від кривдників :)

Mishamech
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Mishamech » 25.02.2010 18:54

Мені він більше потрібен для того аби бо банках стріляти( по мішеням), :) Ну коли вже десять якихось п'яних гопніків будуть нападати, то запугаю :) :!:

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 26.02.2010 00:50

А документів ніяких на носіння пневматичного пістолета не треба?
Згідно закону - не потрібно... Хоча при бажані доколупатись можуть :)
А газовий балончик, як підсилювач для пневматики чи ви маєте на увазі газовий пістолет?
Навіщо банки труїти газом? :lol: Пневматичний пістолет абсолютно НЕПРИДАТНИЙ до самооборони.
І чи можна мені купити газовий пістолет?
Ні... І балончик не можна. Але балончик можна когось попросити придбати.
Ну коли вже десять якихось п'яних гопніків будуть нападати, то запугаю
Хіба роззлостиш або розвеселиш в кращому випадку.
Не кажучи що я би навіть справжнім пістолетом нікого не став лякати. Дістав пістолета - стріляй! Це одне з правил самооборони :)

ПО суті питання:
1. Куля ПП (пневматичний пістолет) не має т.з зупиняючої дії. Тобто не викликає ушкоджень котрі перешкоджають активним діям противника (нападника)
2. Важкі тілесні ушкодження (напр. - вибите око) нападника тягнуть за собою кримінальну відповідальність "самооборонця" і будуть скоріш за все вважатись умисними.
3. ПП не важко відрізнити від бойового і це може викликати додаткову агресію нападника.
4. ПП буде важко стріляти прицільно в "бойових умовах". Хто не вірить - може спробувати виконати якусь вправу. Наприклад за спиною на відстані 4-5 товариш вішає 2 аркуші паперу на різній віддалі і висоті. Стрілець розвертається витягує пістолет з заначки (де собі уявляєте його носити :) ) і стріляє по три постріли в кожен аркуш. І вкластись наприклад в 4-5 секунд. Порахуєте дірочки скільки попали і уявите шкоду завдану гопникам за час за котрий вони вспіють досягти кулаками...
Реальне застосування зброї, навіть вогнепальної чи травматичної дуже сильно відрізняється від тирових умов...

Тому краще балончик :) І то потрібно потренуватись...
die Große Schlange

Ствол
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Ствол » 11.12.2011 18:53

Маю на продаж пневматичний пістолет Умарекс HPP це модель з блоу-бег, але я цю функцію відключив, чим значно збільшив потужність пістолета. Ціна 850грн стан нового, повністтю металічний решта характеристики не важко знайти в інтернеті. Ще маю револьвер системи флобер ekol viper 2.5" (любимчик молоді) тоже доведений до норм. стану. Я прибрав зазор між стволом і барабаном, і підкажу в покупцю як збільшити потужність в рази без криміналу (всяких досипань пороху в патрон) ціна 800грн.+ приблизно 30 патронів в подарок.Кому цікаво пишіть.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей