диско-клуб "Європа"

Все що стосується туризму і відпочинку в Долинському районі та на Прикарпатті - обговорююємо тут.

Модератори: san, vanya

Molotov
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Re: диско-клуб "Європа"

Повідомлення Molotov » 05.04.2008 00:30

Olli писав:ну і охорону посолідніше поставити на випадок зашкалювання борзометра.
На мій погляд якраз от охорона там нормальна
Olli писав:А для тих кому це всьо діло не подобається - ласкаво просимо в Форсаж! Там завжди їм раді.

А от Форсаж вже 2 місяці непрацює.
Don't Tase Me, Bro!

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 05.04.2008 12:04

Загалом про заклади відпочинку також тут:
Проблеми закладів відпочинку

Molotov
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Molotov » 05.04.2008 13:23

Єдине, що цікавить то чи вірно витрачаються бюджетні гроші, тобто як кажуть в гАмериці - гроші платників податків...
Тобто мої :)

Так грошима там завідує відділ культури. Вони свої гроші відбивають. Бо вклуб гроші вони вклали. От тікльки ініціаторами був Вася (діджей) ну і раніше Денис. Вони почали добиватися щоб їм дали приміщення після того як посвинськи поступила з ними наша влада
Don't Tase Me, Bro!

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 05.04.2008 15:02

Я не маю звички безпідставно обкакувати. Тим більше не бачачи проблем на власні очі! Бачив і неодноразово.
Просто коли мав можливість бачити як організовується робота подібних закладів на більш серйозному рівні, і як вона робиться в нас - логічне бажання бачити шось подібне і в "Європі"! Хоча не можу не погодитись з тим що в порівнянні з "Форсажом" прогрес проглядається!
Вся проблема у відсутності конкуренції. Molotov, казав про то шо в свій час контингент розділився між "Форсажом" і "Європою". Це вже можна назвати конкуренцією. А коли перший закрили, куди по-твоєму повалив контингент названий тобою "бикота"? Проста логіка... І з неї більшість проблем...
Silentium est aurum... ;)

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 05.04.2008 22:30

Так грошима там завідує відділ культури. Вони свої гроші відбивають.
А от мені щось здається, що вкладали вони державні гроші !
А відбивають - "свої" !

Не говорячи про сам принцип фінансування управлінням КУЛЬТУРИ такого закладу :shock:
Сьогодні вони організували продаж алкогольних напоїв неповнолітнім, завтра фінансуватимуть бордель з неповнолітніми повіями, післязавтра в бібліотеці продаватимуть ширку? :shock:

Чи я помиляюсь, в тому, що в "Європі" можна придбати ящик пива, навіть якщо тобі 13-те минає? :)
die Große Schlange

Molotov
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Molotov » 13.04.2008 17:42

Народ заходьте в галерею я там фотки з європи закинув. Поки що тільки 5 потім ще підкину
Don't Tase Me, Bro!

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 19.09.2008 21:26

Перший раз відвідав той клюб...
Жалюгідне видовище...

Поряд обладнують приміщення, теж розумію під щось таке...

Певно і кінотеатр чекає доля БТ... Генделики, азіатичний базар, конторки... І бездомний дитячий театр...
die Große Schlange

Molotov
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Molotov » 20.09.2008 00:41

san писав:Поряд обладнують приміщення, теж розумію під щось таке...
Там має бути драгий зал, з іншим стилем музики!
Одже думаю скоро там стане просторніше!

san писав:Перший раз відвідав той клюб...
Жалюгідне видовище...
А що там а таке жалюгідне?...
Don't Tase Me, Bro!

tarantino
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення tarantino » 20.09.2008 12:13

:mrgreen:
san писав:Перший раз відвідав той клюб...
Жалюгідне видовище...
повністю погоджуюсь
Molotov писав:Там має бути драгий зал, з іншим стилем музики!Одже думаю скоро там стане просторніше!
нічого такого не буде, будують канторку для того щоб здавати в оренду для всяких заходів :mrgreen: "бізнес" :mrgreen:
Relax :-)

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 20.09.2008 15:15

Там має бути драгий зал, з іншим стилем музики
Ага... І ще там смугляві хлопаки готуватимуть шаурму і люля-кебаб під ту музику :lol:
А що там а таке жалюгідне?...
Та все...

І взагалі цікаво як розподіляються грошики виторгувані в тому закладі :wink:
die Große Schlange

Molotov
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Molotov » 22.09.2008 09:46

san писав:
І взагалі цікаво як розподіляються грошики виторгувані в тому закладі :wink:
Ну донедавна гроші від проданих білетів йшли в у відділ культури, а гроші з бару і бронювань столиків Dj-ю з яких він давав зарплату охороні та барменші...
Don't Tase Me, Bro!

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 24.09.2008 03:22

Був в "європі" минулої суботи. Звісно, що не з своєї волі.:)
Основна маса відвідувачів - малолєткі.
Більшість столиків вільна, але всі вони замовлені. Звичайно, що при купівлі квитків про це "забули" попередити. Через 15 хвилин, може і швидше пішов звідти. Висновок - лайно рідкісне цей диско-клуб.

tarantino
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення tarantino » 24.09.2008 17:01

Misha K писав:Більшість столиків вільна, але всі вони замовлені. Звичайно, що при купівлі квитків про це "забули" попередити. Висновок - лайно рідкісне цей диско-клуб.
Цілком підтримую!!! Я також якось туда зайшов, то ще лишень був початок дискотеки, майже на всіх столиках стояли писульки "замовлено". Озирнувся, нема куда сісти... Сів за "замовлений" столик, до мене зразу підбігла барменша і потребувала додаткових 50 грн за столик :shock:
НЕ КЛУБ А ЛАЙНО :twisted:
P.S. Якось заходив на http://topdj.ua, сподобалось як там описали "Європу" і перевертача дисків :mrgreen: ДJ МЮЗІКа :mrgreen:
Relax :-)

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 24.09.2008 17:06

А може там "менеджмент" той же, що і в колишньому "Форсажі"? :D Не так давно там була точно така ж ситуація - КУПА вільних столиків і на ВСІХ таблички "замовлено" (при чому за кілька годин яких я там був (до години 11-ої) зайняли хіба два-три столики і то як розумію самовільно, решта так і пустували). Дибилізм по-долинськи?... :?

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 24.09.2008 18:53

Не варто думаю сильно гнати на сам клуб впринципі... Ну не може він бути якимось серйозним навіть теоретично. Середній рівень, як для провінційної дискотеки. Вище своєї голови ми скочити не можемо. Хто бачив щось посерйозніше навіть спорити тут зі мною не стане. Взагалі, при бажанні і в хорошій компанії, там відпочити впринципі можна.
Проблема гопніки чи хто ще туда ходить впринципі тоже не повністю залежить від клубу. Нема в нас ніякої дійсно клубної культури в чистому розумінні цього слова. Такий вже контингент в нашому місті в досить великому співвідношенні до загальної маси народу. Проблема малолєток рішається елементарно. Но! Тут треба щоб заклад міг собі дозволити таку розкіш. Малолєтка, чи нє, але гроші платить. І якшо гроші основна ціль - то сорі... Слова "імідж" і "статус" тут навіть нема чого згадувати...
"Замовлені столики" то вже елементи корупції... :) Дзвониться зранку кенту який там працює і кажеться "Забий нам столик на вечір, а ми може підтянемся..." :) так вот слово "може" і пояснює чого на частині столиків замовники появляються, а на частині нє. н маєш кента - не маєш стола... :)
Той же самий рівень музики тоже поняття відносне. Тут спостерігається хоч не діджейство в дійсно повному розумінні цього слова, але хоч кос під нього. В тому ж Форсажі навіть такого не було - dj Winamp і поняття "клуб" несумісні.
Думаю, розв'зання тих всіх проблем нам в найближчий час не світить. Тут тісно замішане слово "менталітет" (причому всіх - від власників до відвідувачів), а проти нього не попреш... :D В кінці кінців, багатьом подобається то шо є на даний час...
Silentium est aurum... ;)

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей