Мізунська Zвигода 2008

Все що стосується туризму і відпочинку в Долинському районі та на Прикарпатті - обговорююємо тут.

Модератори: san, vanya

ТИ їдеш на Мізунську Zвигоду?

Опитування закінчилось 04.07.2008 15:35

Так, не пропущу цю подію!
11
61%
Так, думаю що буду
4
22%
Ще не знаю
2
11%
Ні, я не зможу :(
0
Немає голосів
Ні, не для мене такі фестивалі!
1
6%

Всього голосів: 18

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Re: Мізунська Zвигода 2008

Повідомлення san » 04.07.2008 23:22

ОБЕРЕЖНО - ШАХРАЇ !!!

Перед мостом на в'їзді в с.Новий Мізунь, стоять два хлопи напідпитку в формі з бейджиками "служба охорони" і перешкоджаючи проїзду вимагають придбати перепустку за 40 грн!
На перепустках печатки якоїсь велосипедної асоціації :shock:
На мої вимоги показати документи - нецензурно лаялись.

При подібних випадках вимагайте показати посвідчення особи, а також документ котрий підтверджує право перешкоджити проїзду/проходу.

Пост міліції знаходиться там де й минулого разу - навпроти санаторію, поряд з пішохідним підвісним мостом. При потребі - звертайтесь туди. Я просто нікого з офіцерів не помітив та й часу не мав.
die Große Schlange

хитрий вуйко
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення хитрий вуйко » 06.07.2008 00:12

коли приїхав"їм,то тих бахурців що продавали перепустки вже небуло.зато меліції фист було :shock: .їхав чемно,бо приймив на груди перед тим 200коньячку і три черешні :lol:

Molotov
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Molotov » 06.07.2008 18:00

Ми їхали мизунським автобусом, доїзали до мосту а там нас всіх хто на Звигоду вигрузили...певно хотіли шось з нас взяти :D Та ми їм показали, поломились вперед і всьо і троха перекинулись хорошими словечками:)
Don't Tase Me, Bro!

tarantino
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення tarantino » 07.07.2008 10:43

Свято гарне, але поступово то свято перетворилось на велику п"янку. На мості пяні мєнти не пропускали нікого (хоча кожна друга машина проїжджала), напевно хотіли на лапу. Один дядько на Ленд Крузаку біля ментовсько посту обігнав нашу машину, зачепивши і поцарапавши бік. Мєнти постискали плечима, сказали що то один з організаторів свята. Безпредел повний. Пяні пожарніки шукали десь один одного поза палатками, на сцені хтось собі співав про щось, навіть нікому не було інтересно про що. Свято на мою думку вдалося :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Relax :-)

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 07.07.2008 14:05

Цього року, вперше побачив змагання учасників фестивалю - даунхіл в виконанні професіоналів. Я в захваті від тих хлопаків, купа поваги і захоплення від того, що вони роблять!! Але, як завжди - інформації про час та місце проведення змагань не було, просто пощастило - знайомий знайомого звідкись там знав де і коли відбуваються змагання. Мене цей промах в організації фестивалю трохи вже піднервовує :)

До мінусів також відніс би вже згаданих вище чуваків на мості - то повне хамство, а також автомобілі з бухим бидлом, яке періодично їздило по території фестивалю (не розумію, куди дивилась міліція і для чого там той пост був). Склад виконавців на концерті також бажав би бути кращим

Зате, цьогоріч помітив зміни на краще: біотуалети, машини дров, які привозили гостям фестивалю (правда деякі недоумки умудрялись всеодно лізти і ламати людям паркани), виглядало, що було більше охоронців порядку, навіть патрульна машина їздила туди-сюди (це, безперечно, додавало впевненості в безпеці) і взагалі, якось все виглядало чистіше і охайніше ніж у попередні 2 роки).

Ну і, зважаючи на компанію чудових людей (ще раз всім (майже всім) дякую!), вважаю для себе свято таким, яке вдалося гарно :)

Прощай Звигода 2008, чекаємо на ще кращу Звигоду 2009 :)

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 07.07.2008 17:11

Пару слів на рахунок "опришків" які збивали по 40 грн на так званому КПП. Навідріз відмовився давати гроші без будь яких офіційних постанов. На це дали мені якусь писульку з печаткою федерації велосипедного спорту України. Я відповів що цього недостатньо і сказав щоб мене пропустили. Мені пригрозили ДАІ - шниками які всеодно зіб"ють з мене 40 грн на пару метрів далі. Після моєї вимоги показати документи прикусили язики і стали говорити на Ви і через перепрошую. "Пусть родина знает своих героев в лицо" - представились як Фітьо Дмитро Ярославович та Михайловський Павло Володимирович. Правда, документів ніяких не надали

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 07.07.2008 17:57

Ymka писав:Пару слів на рахунок "опришків" які збивали по 40 грн на так званому КПП. Навідріз відмовився давати гроші без будь яких офіційних постанов. На це дали мені якусь писульку з печаткою федерації велосипедного спорту України. Я відповів що цього недостатньо і сказав щоб мене пропустили. Мені пригрозили ДАІ - шниками які всеодно зіб"ють з мене 40 грн на пару метрів далі. Після моєї вимоги показати документи прикусили язики і стали говорити на Ви і через перепрошую. "Пусть родина знает своих героев в лицо" - представились як Фітьо Дмитро Ярославович та Михайловський Павло Володимирович. Правда, документів ніяких не надали
Бичиною якоюсь в цьому всьому аж смерділо... Пацики там ті стояли всі 3 дня. Значить хтось на то всьо діло резолюцію таки дав... Тіки інше діло в тому шо підтертися всі ми хотіли тою резолюцією. По-моєму ніхто не вправі обмежити право на пересування... Не той ше рівень організації і культури шоб за то всьо діло немалі бабоси платити...

Доречі, Діма, то ваша робота була - споїти нашого гітаріста, того шо Вова К...? :lol: ;)
Silentium est aurum... ;)

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 07.07.2008 20:06

Доречі, Діма, то ваша робота була - споїти нашого гітаріста, того шо Вова К...?
То не робота, то честь для кожного гостя звигоди - налити маестро стограм :)

Aschim
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Aschim » 08.07.2008 04:09

Фото із Zвигоди
Це ще не всі фотографії, потім ще добавлю
Зображення

Julie
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Julie » 10.05.2009 22:51

Як буде нагода, то спробую поїхати. Подія дуже цікава і неоднозначна. Сама таким займатись не буду (боюсь :oops: ), але подивитись на тих, хто вміє товаришувати з байком в екстремальних умовах, дуже цікаво! :wink:

Julie
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Julie » 11.05.2009 20:59

Тю, подивилася одна... То ж того року було! Протупила! :oops:
А у 2009 буде така подія?

Zhan
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Zhan » 11.05.2009 23:00

Julie писав:Тю, подивилася одна... То ж того року було! Протупила! :oops:
А у 2009 буде така подія?
Обовязково буде!!! можемо там і познайомитись :D

Zhan
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Zhan » 11.05.2009 23:05

Місцем проведення є селище Новий Мізунь, Долинського р-ну, Івано-Франківської обл.

Час проведення : 4-5-6 липня 2009 року (п”ятниця, субота, неділя)

Організатор : Федерація велосипедного спорту Івано-Франківської області, Івано-Франківська громадська молодіжна організація «Клуб альтернативних видів спорту «Адреналіновий стиль», Карпатський трамвай, Вигодський лісокомбінат, ТзОВ ”Уніплит”.

За підтримки Долинської районної ради , Старомізунської сільської ради та ДП « Вигодське лісове господарство

Партнери : ТЗОВ "УНІПЛИТ", ВАТ "ВИГОДСЬКИЙ ЛІСОКОМБІНАТ", мережа велосипедних магазинів „ВеломанЕксрім ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ” http://www.veloman-x.com.ua , торгова марка " CUBE", єдина діюча вузкоколійка "КАРПАТСЬКИЙ ТРАМВАЙ", страхова компанія "УНІВЕРСАЛЬНА" http://www.universalna.com, Велоцентр МТБ-БАЙК Івано-Фвранківськ, Велосервіс "ВЕЛОХАТА"

Про Zвигоду 2009 далі тут: viewtopic.php?f=15&t=5879
Востаннє редагувалось 12.05.2009 13:46 користувачем vanya, всього редагувалось 2 разів.
Причина: лінк на Звигоду 2009

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 12.05.2009 11:20

Думаю буде. Я уже тричі був, так само як і багато інших учасників форуму.
Фак мой мозг!!!

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість