Яворина-2008

Все що стосується туризму і відпочинку в Долинському районі та на Прикарпатті - обговорююємо тут.

Модератори: san, vanya

melnuk2
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Яворина-2008

Повідомлення melnuk2 » 23.07.2008 22:06

Хто був на Яворині-2008? Пишіть чи сподобалось, кидайте фотки!
Зображення

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Re: Яворина-2008

Повідомлення Misha K » 23.07.2008 23:08

В цілому враження позитивні, але організатори (читай - влада) до цього не мають жодного відношення.
Приємно, коли серед тих хто приїхав віддати шану Героям було 90% "свободівців", зокрема і найвище керівництво партії. Зустрів старих побратимів, познайомився з новими друзями... разом ходили на Яворину, бункер "Роберта", цвинтар "Оленів", бункер "Дорошенка", Бовкути.
А от влада, яка за попередньою інформацією потратила на захід 500 тис. грн., зганьбилась гірше нема куди.

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 24.07.2008 11:38

Всьо ясно, "Яворина" перетворилась на тусню нациків. Не поїду туда ніколи :mrgreen:

Wasyl
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Wasyl » 24.07.2008 17:15

Kobi, на Яворину йдуть справжні українці, яким не байдужа національна історія.
Ти, як я зрозумів, до них не належиш.

І партійну приналежність там ніхто не питає.
Об'єктивно так складається, що нормальних національно свідомих людей серед прихильників Свободи більше ніж серед інших.

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 24.07.2008 17:51

Мені дуже навіть не байдужа історія мого народу. Але мені байдуже перегинання палки і створення масового психозу на цьому грунті (ІМХО - саме так робить самі знаєте яка політична сила)

А їхати на захід, на якому цитую: було 90% "свободівців", якось аж страшно. Це ж виходить такий собі "шабаш". Головна мета якого - потусуватись зі старими і новими однодумцями. Якшо в мене там нема однодумців, відповідно і їхати туда нема чого :)

melnuk2
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення melnuk2 » 24.07.2008 19:46

Wasyl писав:Kobi, на Яворину йдуть справжні українці, яким не байдужа національна історія.
Ти, як я зрозумів, до них не належиш.

І партійну приналежність там ніхто не питає.
Об'єктивно так складається, що нормальних національно свідомих людей серед прихильників Свободи більше ніж серед інших.
Згідний з тобою на всі 100%!!!
Зображення

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 24.07.2008 19:50

kobi писав: А їхати на захід, на якому цитую: було 90% "свободівців"
Взагалі то я писав про СВОЇ думки та враження. І не провина "нациків", що вони долають сотні кілометрів щоб в шанувати героїв, а деякі сидить дома і ниють. Таким як ти, там справді не місце.

melnuk2
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення melnuk2 » 24.07.2008 20:32

А скажіть, люди з якої організації тримали прапори біля пам'ятника в неділю?
Зображення

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 25.07.2008 12:36

Самі знаєте з якої, з тої, яка вміє хіба їздити по фестивалях, обсирати діючі вляди, ну і тримати прапори :mrgreen:

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 25.07.2008 12:40

вони долають сотні кілометрів щоб в шанувати героїв
Тим героям до лампочки ваше вшанування. ІМХО
Замість того, шоб піаритись на могилах справжніх націоналістів (не плутати з нациками), робили би якусь роботу для популяризації тих героїв (будували б музеї, видавали б книги і тп), в тому числі на сході України. А проїхати сотню кілометрів для того шоб побухати, пофоткатись і засвітитись в якихось там репортажах - невелике діло.

melnuk2
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення melnuk2 » 25.07.2008 20:23

kobi писав:
Самі знаєте з якої, з тої, яка вміє хіба їздити по фестивалях, обсирати діючі вляди, ну і тримати прапори :mrgreen:
Якщо ти за діючу владу так і скажи, а не гони пургу. Я нормально запитав з якої організації, не знаєш то чо пишеш!!!
Зображення

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 25.07.2008 20:31

Якщо ти за діючу владу так і скажи, а не гони пургу. Я нормально запитав з якої організації, не знаєш то чо пишеш!!!
1. Я абсолютно не є за жодну владу. Починаючи з останніх виборів взагалі перестав когось обирати. Просто достала брехня і піар на кожному кроці. Причом учорний піар. Не реклама того, що ви зробили, а обсирання інших. Поки не побачу якоїсь зробленої справи з боку "Свободи" а не тільки пусті слова, буду поливати їх брудом (чого це їх можна, а мені ні? )
2.Я так розумію з вашого поста, ви мабуть знаєте з якої то організації, то чого тоді питаєте? :mrgreen:

melnuk2
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення melnuk2 » 25.07.2008 21:15

kobi писав:
1. Я абсолютно не є за жодну владу. Починаючи з останніх виборів взагалі перестав когось обирати. Просто достала брехня і піар на кожному кроці. Причом учорний піар. Не реклама того, що ви зробили, а обсирання інших. Поки не побачу якоїсь зробленої справи з боку "Свободи" а не тільки пусті слова, буду поливати їх брудом (чого це їх можна, а мені ні? )
2.Я так розумію з вашого поста, ви мабуть знаєте з якої то організації, то чого тоді питаєте? :mrgreen:
А що "Свобода" на даний момент може зробити, вона ж не при владі. І не зважаючи на це вона робить все можливе!
Зображення

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 25.07.2008 21:52

По перше - значний відсоток депутатів міськрад по західній Україні якраз за "Свободою", тобто, досить таки при владі
А а те, що в "Свободи" як і в усіх інших політичних сил України самоціллю є добратись до влади - то давно всім відомо. Тобто, говорити особливо нема про шо, хіба, може наведете короткий перелік того, що саме ви маєте на увазі "робить все можливе!" (про пам"ятники і вшанування героїв ненада, наслухались вже)

melnuk2
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення melnuk2 » 25.07.2008 22:39

kobi писав:По перше - значний відсоток депутатів міськрад по західній Україні якраз за "Свободою", тобто, досить таки при владі
А а те, що в "Свободи" як і в усіх інших політичних сил України самоціллю є добратись до влади - то давно всім відомо. Тобто, говорити особливо нема про шо, хіба, може наведете короткий перелік того, що саме ви маєте на увазі "робить все можливе!" (про пам"ятники і вшанування героїв ненада, наслухались вже)
Якраз пам'ятники і вшанування героїв це не "все моржливе", а душевне! І це душевне повинне бути в кожного НОРМАЛЬНОГО УКРАЇНЦЯ!
Зображення

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 71 гостей