Яворина-2008

Все що стосується туризму і відпочинку в Долинському районі та на Прикарпатті - обговорююємо тут.

Модератори: san, vanya

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Re: Яворина-2008

Повідомлення san » 25.07.2008 23:25

Про Свободу далі тут

А тут всю політику тертиму
die Große Schlange

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 26.07.2008 00:57

kobi писав: Тим героям до лампочки ваше вшанування. ІМХО
Можливо.
kobi писав:Замість того, шоб піаритись на могилах справжніх націоналістів (не плутати з нациками), робили би якусь роботу для популяризації тих героїв (будували б музеї, видавали б книги і тп), в тому числі на сході України.

Дуже мене тішить коли бовдур розмірковує про справжніх націоналістів і нациків, та ще й пробує когось повчати.:))
Один з тих хто загинув в бункері на Яворині був офіцером СС, його псевдо було "Микола". То офіцер СС - нацик чи справжній націоналіст?

kobi писав:А проїхати сотню кілометрів для того шоб побухати, пофоткатись і засвітитись в якихось там репортажах - невелике діло.
По-перше, націоналісти не бухають, не суди по собі.
По-друге, "Свобода" є засновником заходу ше з початку 90-х.
По-третє, репортажів не було. Якщо десь і згадували, то навіть без натяку на "Свободу" ("Галичина" за 22.07).

ПМ. І взагалі, якого куя ти дописуєш в тему Яворина-2008, коли ти там не був??

melnuk2
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення melnuk2 » 27.07.2008 14:26

:x
Востаннє редагувалось 15.08.2008 18:12 користувачем melnuk2, всього редагувалось 1 раз.
Зображення

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 28.07.2008 14:50

Дуже мене тішить коли бовдур розмірковує про справжніх націоналістів і нациків, та ще й пробує когось повчати.:))
Один з тих хто загинув в бункері на Яворині був офіцером СС, його псевдо було "Микола". То офіцер СС - нацик чи справжній націоналіст?
Наведеної тобою інформації явно замало для того, щоб визначити ким був той "Микола".
Тільки нацик в мому розумінні, то не нацист (як ти певно подумав) а нацик-пацик, який бавиться в патріотизм і кидається гучними гаслами, заявами і пред'явами до всіх діючих влад. Ну і ше вчить всіх жити :) Одним словом, типовий Misha_K :mrgreen:

Шо сильно веселить, то як завджи з цілої моєї цитати вибрав тіко кусок про нациків. А про то, що здалось би хоть шось робити - тихенько упустив. Ай-я-яй :mrgreen: Ну, але я вже перестав тому дивуватись...

Повчати я нікого не збираюсь. Просто занадто аж в очі кидається невміння політичної сили хоч щось реальне робити. Тільки поливання брудом... Дуже вже примітивно...

1. Ага, ти ще скажи, шо пластуни не бухають :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
2. Хоть шось одне зробили, починаючи з 90-х років :mrgreen:
3. Ну може явних і не було (а може й були, не маю інфи, шоб однозначно заявити), але по форумах попіаритись причина вже є

ПМ. І взагалі, якого куя ти дописуєш в тему Яворина-2008, коли ти там не був??
Я також не був в Америці, Росії, Німеччині, Гондурасі, Папуа-Новій Гвінеї, Новій Зеландії і ще близько 180 країнах, а також на сотнях тисяч фестивалів, що в них відбуваються. То шо мені про них нічого не говорити :mrgreen:

ПС: Попрошу не називати мене бовдуром. Я теж можу вжити багато гарних слів, які яскраво змалюють моє ставлення до тебе. Але ж не вживаю ;)

хитрий вуйко
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення хитрий вуйко » 28.08.2008 22:42

хочу вставити і свої 5 копійок:типова олімпіяда з забухатором і мордобітієм.я був запрошений на ту імпрезу єдним паном з Трускавця.незважаючи на те що день перед тим падав дощ і дорога тішила болотком ми притулили свої мотики за чиїмись палатками подалі від цікавих.потішила мене фраза що було виділено 500 000 (!!!)гривень.на що?
як правильно підмітив КОБІ-героям до ляпочки то вшанування.краще би в якомусь селі бібліотеку замутили єдну на весь кущ.а не бездарно тринькали гроші.мені якщо чесно було зовсім нецікаво слухати якусь підірвану бабу до 4 години ранку :twisted: не розчарувала і поляна після олімпіяди-т гори пляшок сміття і гівна мабуть москалі нанесли? :idea: розруха в наших головах(С). :(

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 29.08.2008 00:40

хитрий вуйко писав:хочу вставити і свої 5 копійок:типова олімпіяда з забухатором і мордобітієм.я був запрошений на ту імпрезу єдним паном з Трускавця.незважаючи на те що день перед тим падав дощ і дорога тішила болотком ми притулили свої мотики за чиїмись палатками подалі від цікавих.
Два типу байкери, приїхали в суботу під вечір.. так?

хитрий вуйко писав:потішила мене фраза що було виділено 500 000 (!!!)гривень.на що?
За розясненням звернись до РДА.
На скільки я собі так прикидував: на дорогу - близько 200 тис, крута сцена - 100 тис, організація помаранчевого табору та пянки за державні кошти - 100 тис, решту певно вкрали.
хитрий вуйко писав:мені якщо чесно було зовсім нецікаво слухати якусь підірвану бабу до 4 години ранку :twisted:
Не одному тобі. Я такого убожества і безталанності в житті не бачив.

хитрий вуйко писав:не розчарувала і поляна після олімпіяди-т гори пляшок сміття і гівна мабуть москалі нанесли? :idea: розруха в наших головах(С). :(
Не звиздіть куме. Я їхав звідти в числі самих останніх - поляна була прибрана, сміття зібране в спеціальну яму, приготовану організаторами.

kobi писав: також не був в Америці, Росії, Німеччині, Гондурасі, Папуа-Новій Гвінеї, Новій Зеландії і ще близько 180 країнах, а також на сотнях тисяч фестивалів, що в них відбуваються. То шо мені про них нічого не говорити

Автора теми цікавила думка тих, хто там БУВ. Тебе не було, одже помовч - зійдеш за розумного.

хитрий вуйко
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення хитрий вуйко » 29.08.2008 21:34

...Не звиздіть куме. Я їхав звідти в числі самих останніх - поляна була прибрана, сміття зібране в спеціальну яму, приготовану організаторами....
не буду сперечатися,тому що поїхали звідтіля під обід.

хитрий вуйко
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення хитрий вуйко » 29.08.2008 21:46

...Не одному тобі. Я такого убожества і безталанності в житті не бачив....
та я тобі рокажу таку байку: перед днем міста радяться в міській раді кого запросити з музичних гуртів.поступає пропозиція запросити "тиху думку".тато каже-нє панове,нашо нам ті козаки коли своїх маєм:і домовитися можна шоб дешевше,(в смислі домовляються за 5000грн,а списують 10 000.то для прикладу)і всім буде добре(а собі найліпше) :evil: в результаті маємо те,що маємо.я за те,щоб допомагати талантам.але ж блін не таким макаром :(
кілька знимок є тут:
http://sly-uncle.mylivepage.ru/image/1614

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей