Дискотека ХХХ

Все що стосується туризму і відпочинку в Долинському районі та на Прикарпатті - обговорююємо тут.

Модератори: san, vanya

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Re: Дискотека ХХХ

Повідомлення vanya » 12.02.2009 14:34

Так там ніби й охорона є. Вона теж ховалась? :)

Molotov
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Molotov » 12.02.2009 15:39

tarantino писав:якось з другом заїхав подивитись як там і що там, то найперше що зустрів були п'яні "пацани" на сходах які тільки і чекали комусь роздати ... За 15 хв що там був було 3 бійки. Охорона чемно стояла в середині і ні ногою на вулицю. Один тільки високий і моцний дядько бігав і копав тих хто бється і казав що припинить дискотеку (напевно власник а бо щось таке). Та його мало хто слухав, продовжували вияснювати свої стосунки десь дальше від входу. Одним із ініціаторів бійок і самий борзий (п'яний в хлам) був напевно якись кум-брат-сват того високого і моцного дядька. Багато було "пацанів" із Княжолуки.
Висновки робіть самі, а я краще в Європу піду.
Я вже там був раз 6, і жодного разу недістав, і тільки раз бачив бійку.
В самому клубі ніхто небється, охорона виводить їх.
Don't Tase Me, Bro!

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 12.02.2009 21:17

Ще б бракувало щоб всередині билися.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 13.02.2009 00:56

Минулої неділі трохи і всередині бились (народу мало було). Вірніше лісоруби полізли до качка одного, він їх трохи потлумив і порозкидував по залі...
Фейс-контролю нема, а раз так то охороні хіба постійно вести бойові дії з гопотою :)
Насправді ІМХО тре наряд міліції зо два рази і особливо активних пов'язати. Тоді дискотека одразу втратить привабливість для них. Вони ж зрештою не на короткі спідниці приходять дивитись, а власне на стародавню слов'янську забаву - кулачні бої.
Але так розумію, що або власників ще не дістали, або вони не вважають, що то знижує популярність закладу, або живуть "по понятіях" ...

Мене якось це не турбує - ходжу рідко, вірніше їжджу, а ще друзі та й балончик дибензоксазепіну, а ще в машині завжди якись інструмент котрий добре в руку лягає знайдеться :lol:

Але звичайно про цивілізацію не йдеться. Власне б'ють, мені так здається в першу чергу за інтелігентний вираз морди :)
die Große Schlange

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 13.02.2009 12:27

san писав:Насправді ІМХО тре наряд міліції зо два рази і особливо активних пов'язати. Тоді дискотека одразу втратить привабливість для них. Вони ж зрештою не на короткі спідниці приходять дивитись, а власне на стародавню слов'янську забаву - кулачні бої.
Щось я не пригадую таких заходів на жодному з долинських розважальних закладів :)
Ну і получати де - думаю без різниці - чи в клубі чи на вулиці :lol: Хіба для інших відвідувачів дизкомфорту менше.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей