Допоможіть знайти житло на 3 дні!!!

Все що стосується туризму і відпочинку в Долинському районі та на Прикарпатті - обговорююємо тут.

Модератори: san, vanya

Відповісти
Zloy M@X
Контактна інформація:

Допоможіть знайти житло на 3 дні!!!

Повідомлення Zloy M@X » 23.12.2009 22:06

Доброго дня! Я вирішив з друзями одразу після нового року вирушити до Карпат. Щоб відпочити від міста й побачити цю зимову казку.... Хочу зупинитися у Мізуні (сподобалося там, коли був на звигоді). Але ніякої інфи окрім двох санаторіїв (до котрих неможливо дозвонитися) не знайшов. Допоможіть у пошуку! Цікавить оселя на 6 чоловік, приблизно 3-6 січня... Це може бути як садиба, так й квартира чи отель... Якщо не має інформації по Мізуню, до розгляну варіант житла у долині. Буду дуже вдячний за допомогу й будь-яку ігформацію.

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Re: Допоможіть знайти житло на 3 дні!!!

Повідомлення kobi » 24.12.2009 15:38

В Мізуні під час звигоди здавали якісь хати, спробуйте пошукати в темі про Мізунську Звигоду тут на форумі, чи на тематичних сайтах. Як не знайдете - прийде San і поможе :)

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 24.12.2009 15:40

А, ну і якщо прям в Карпати - то з наших районів добре йти на г. Яйко Ілемське. Тому краще шукати житло в Мислівці, або ж, під Яйком є колиба, можна там екстремально заночувати :)

Zloy M@X
Контактна інформація:

Повідомлення Zloy M@X » 24.12.2009 18:57

В темі про звигоду був цілий список садиб.... Але проблема в тому, що його вже нема. От і питаю )

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей