Сторінка 1 з 1

Де зупинитися в Долині?

Додано: 13.04.2010 12:59
Верховинець
Вітаю, панове. Маю бажання на травневі відвідати Батьківщину дідів-прадідів (Ст.Мізунь). Підкажіть, будьте ласкаві, де у вас можна зупинитися на пару днів? Що можна подивитися в радіусі 100-150 километрів? Як дороги після зими, легкова пройде, чи проблема? Дякую за відповіді.

Re: Де зупинитися в Долині?

Додано: 13.04.2010 18:35
smetvlad
Спробую відповісти.
Стосовно "зупинитися". Можна в готелях - Князь Олег, Софія, правда дорого. Можна шукати приватні помешкання. Їх щоправда більше в Мислівці, Вишкові, можливо щось можна знайти в Старому, або скоріше, в Нов. Мізуні - все ж таки курортна зона. Конкретних адресів та телефонів не знаю, на жаль, хіба один в Мислівці (20 км від Ст. Мізуня). Може хтось інший підкаже.
Щодо цікавих місць - можна перечитати тему про автотуризм в цьому ж розділі. З найближчого - Гошівський монастир, Скелі Довбуша в Бубнищі. Дуже гарна природа за Нов. Мізунем, по шляху "Карпатського трамваю".
Дороги, як і скрізь - паскудні, хоча трохи латали. Центральні і деякі периферійні - менш-більш (Долина-Франківськ, Долина-Мислівка, Долина-Витвиця, Долина-Болехів, Долина-Львів). По селах - не знаю. Хоча чув, що у нас дороги - півбіди, на Сході ще гірші.

Re: Де зупинитися в Долині?

Додано: 14.04.2010 17:21
san
Що можна подивитися в радіусі 100-150 километрів?
Величенький радіус :)

Манявський скит за 100 км, "фортеця" Тустань, десь зо 70, шмат Закарпаття і Львів зрештою... :)
Уточніть вподобання.

Re: Де зупинитися в Долині?

Додано: 14.04.2010 21:49
Верховинець
smetvlad писав: Стосовно "зупинитися". Можна в готелях - Князь Олег, Софія, правда дорого.
Дякую, ціни знайшов.
smetvlad писав: Щодо цікавих місць - можна перечитати тему про автотуризм в цьому ж розділі. З найближчого - Гошівський монастир, Скелі Довбуша в Бубнищі. Дуже гарна природа за Нов. Мізунем, по шляху "Карпатського трамваю".
Зрозуміло. А де є краєзнавчі музеї? Долина, Мізунь?
smetvlad писав: Дороги, як і скрізь - паскудні, хоча трохи латали. Центральні і деякі периферійні - менш-більш (Долина-Франківськ, Долина-Мислівка, Долина-Витвиця, Долина-Болехів, Долина-Львів). По селах - не знаю. Хоча чув, що у нас дороги - півбіди, на Сході ще гірші.
Будемо на місці дивитися :)

Re: Де зупинитися в Долині?

Додано: 14.04.2010 21:56
Верховинець
san писав:
Що можна подивитися в радіусі 100-150 километрів?
Величенький радіус :)
Ну автівкою сам Бог велів :)
san писав: Манявський скит за 100 км, "фортеця" Тустань, десь зо 70, шмат Закарпаття і Львів зрештою... :)
Уточніть вподобання.
Львів - окрема історія, IMHO. Цікавить, власне, батьківщина пращурів. Що по музеях є, ну і що порадите обов'язково дивитися. В мене пра-прадід у Ст.Мізуні дяком був, хотілося б більше дізнатися про історію краю. Може порадите щось. Звісно що хотілося б й від природи отримати насолоду :)

Дякую.

Re: Де зупинитися в Долині?

Додано: 15.04.2010 14:11
san
Карпатський трамвай - обовязково.
Їздить здається по середах, суботах і неділях. Але потрібно уточняти наперед.
Там буде гід - Любомир Ксенофонтович.
У нього все і спитати :)

Ще в Мізуні є джерело мінводи і дендрологічний заповідник.
Музей є в Долині.

Гошівський монастир - Скелі Довбуша, теж можна за одну поїздку спланувати.

Можна зупинитись і в Н.Мізуні, але їздити кудись буде складніше ніж з Долини. Проте можна більше погуляти на природі.

Re: Де зупинитися в Долині?

Додано: 17.04.2010 14:22
Верховинець
Вдячний! :D

Re: Де зупинитися в Долині?

Додано: 18.04.2010 22:08
smetvlad
Сьогодні саме їздив у Мізунь до водоспаду відпочити, погода дозволяла. Дорога паршива, особливо від Нов. Мізуня і далі, але середньостатистичне авто проходить. Природа класна. "Трамвай" здається ще не ходить, бо скільки ми сиділи - від 14 год до 20 - не проїжджав.
До речі зупинитися ще можна в готелях Мішель, Нафтовик, Софія, в мотелі біля "Шина+". Цін не знаю, але в пошуку можна знайти дані.

Re: Де зупинитися в Долині?

Додано: 18.04.2010 22:12
Верховинець
Ще раз вдячний! Сподіваюся в перших днях травня трамвайчик вже поїде :)
Готелі пошукаю.
Сєнкс, камради!

Re: Де зупинитися в Долині?

Додано: 26.03.2011 10:17
Maryana
Крім того на сайті відділу інвестицій і туризму Долинської РДА є вся інформація по сільських зелених садибах (які зареєстровані та категоризовані) , перелік заходів на 2011 рік та увесь список закладів розміщення району))) Запрошуємо))) :D http://doltour.at.ua/ http://ww2.gov.if.ua/dolynska

Re: Де зупинитися в Долині?

Додано: 09.10.2011 10:09
Aiwe
Долинські туристичні заклади починають потроху робити представництва в павутині авторства вашого покірного слуги: в Інтернеті на разі є готель "Софія" і мотель в Долині (нази у нього якби нема)

Re: Де зупинитися в Долині?

Додано: 19.03.2016 20:52
Tatis
Підкажіть будь ласка, де можна недорого зупинитись в Долині на кілька днів. Нас двоє, я і син 6 років. Хотіли б подивитись і скелі Довбуша, і Гошів, і трамвайчик можна, авто у нас немає. Може хто таким чином відпочивав уже - галопом по Долинам =)?