карпатські стежки

Все що стосується туризму і відпочинку в Долинському районі та на Прикарпатті - обговорююємо тут.

Модератори: san, vanya

parazit
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Re: карпатські стежки

Повідомлення parazit » 28.03.2011 22:35

Щиро вдячний. Інформація дуже корисна.
Ще таке запитання. А яке взуття Ви порекомендували б для таких походів?

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 28.03.2011 22:54

Та бажано щось що не дуже мокне і тримає голіностоп. Сам ходжу в Scarpa Nepal.
Правда, перші мої походи були в кедах :D .

parazit
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення parazit » 28.03.2011 23:17

Щось буду подібне шукати, але на секонді. Задорогуваті такі капці.
А в кедах мені вистачило раз на Лису сходити.

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 29.03.2011 15:11

До речі пару раз в Долині на секондах відхватив реально класні капці, ходжу в них деколи дотепер. Так-що успіхів Вам в пошуках.
Зверніть увагу на такі бренди як Meindl, Lowa, La Sportiva, Asolo, Vasque, Scarpa etc або пошукайте на цьому форумі:
http://travel.org.ua/forums/viewforum.php?f=25
Тут багато взуття продається за вменяєму ціну, + деколи просто БУ а не секонд, що збільшує ймовірність вдалої покупки, а то секонд то є лотерея - деколи капці розвалюються до закінчення походу. Правда, мені везло так що всі рази я купляв норм альне взуття.

igorko
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення igorko » 29.03.2011 21:50

взагалі не шарю як в кедах мож десь по горах дертися. невспієш пройти 10 метрів вони вже будуть мокрі. незнаю я якось комфортнопочуваюсь в простих бердцах на перший погляд важкі але того не відчувається а тимбільше не промокають і тримають комфортну температуру

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 29.03.2011 22:42

Не промокає тільки листове залізо...
А якщо серйозно, то кеди і бєрци - однозначно фтопку, годяться тільки для ПВД (походів вихідного дня), для серйозніших вилазок бажано брати нормальне гірське взуття з хорошим протектором. Хоча деколи і "бєрци" мож підібрати непогані

Molotov
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Molotov » 09.04.2011 11:26

Давайте виставимо команду від Долини на змагання з пішого мандрівництва.
ось сайт http://www.steger.com.ua/

Чи може вже є команда від Долини ....тоді візьміть мене )
Don't Tase Me, Bro!

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 09.04.2011 13:16

Я думав над цим питанням, але по Горах люблю полегкі ходити і милуватись краєвидами, а не біче ги молодий олень + тра мати дихалку
конкретну і займатись якимось спортом, щоб то діло підтримувати, я ж в основному займаюсь пивболом, що не сприяє хорошій фіз формі.
Так що пас

Molotov
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Molotov » 09.04.2011 17:05

Ymka писав:Я думав над цим питанням, але по Горах люблю полегкі ходити і милуватись краєвидами, а не біче ги молодий олень + тра мати дихалку
конкретну і займатись якимось спортом, щоб то діло підтримувати, я ж в основному займаюсь пивболом, що не сприяє хорошій фіз формі.
Так що пас
Можна по принципу "головне не перемога, головне учать" ))) і горами мож помилуватись.

Заступник головного судді з суддівства - Мороз Михайло Васильович, м.Долина

хтось знає цю людину ?
Don't Tase Me, Bro!

parazit
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення parazit » 10.04.2011 13:20

Мороз Михайло Васильович завідувач Долинської філії обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, який розміщений на базі Вигодського корекційно-реабілітаційного центру. Колишній вчитель фізкультури Вигодської ЗОШ. У цій школі традиційно велику увагу приділяють туризму.

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 14.05.2011 22:03

Увага акція на полонині Плісце + екоакція
Традиційно в останні вихідні травня (28-29-го) фундація "Карпатські стежки" проводять акцію. Цього разу на пол. Плісце, під горою Грофа (9 км від с. Осмолода Рожнятівського р-ну). Будемо виносити вагонку (2 куб м, 200 дощок 2-3 м) для завершення оздоблення та утеплення стін притулку. Паралельно буде проведена екоакція як на Плісці, так і біля будинка під г. Кінь. Власний транспорт можна буде залишити в садибі "Арніка". Вже зголосилися 20 волонтерів з м. Київ (PriceWaterhouseCoopers) та 15 студентів Прикарпатського лісогосподарського коледжу з м. Болехова. Контактні телефони: 0504461984 0976537214
Всі бажаючі та небайдужі приєднуйтесь.
Трохи про Фундацію "Карпатські стежки"
http://www.stezhky.org.ua/

igorko
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення igorko » 11.07.2011 21:19

доброго часу доби. може хтось ходив на Говерлу? можете підказати шо там як до чого

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 12.07.2011 12:19

Зараз там мокро
Я ходив пару раз.
Є основні кілька маршрутів
1. З Лазещини . Їдете в с Лазещина Закарпаття (туди ходить поїзд Фр-Рахів) звідти пішки або попутним Уазом на тур притулок Козьмещик (8-9 км). А звідти є дорога на Говерлу. Підйом досить довгий. цей маршрут можна рекомендувати якщо йдете з ночівлею. По краєвидах він мені подобається найбільше, але по довжині (16 км) не дуже. До речі по дорозі проходиться повз пастухів, можна розжитись класним молоком і свіжою бринзою
2. З Ворохти через Заросляк.
Тут все дуже просто - їдете в Ворохту, звідти - на турбазу Заросляк (мож таксо з Ворохти, вроді дорого, мож власним авто на Заросляк), а можна на маршрутці на Верховину і зійти на повороті на Заросляк, звідти або на попутці або пішки (7км).
З Заросляка є величезна, вичовгана тисячами капців (стежка) дорога на Говерлу. Підйом досить стрімкий, але по відстані непоганий (3,5 км). Не заблудетесь точно - йдете куди валить толпа людей. По часу - 1.5 - 3 години в залежності від Ваших можливостей
Правда можливі варіанти підйому
1. Звичайний через Говерляну (так звану малу Говерлу)
2. Через водоспади Пруту в котлі між Говерлою і Брецкулом
3. Через г. Пожижевську через метеостанцію (найдовший, проходить через вершини гір Пожижевська, Брецкул і веде на Говерлу.
Ці маршрути можна комбінувати (підйом через Говерляну, спуск попри водоспади або Пожижевську.
Так само є один дуже класний маршрут вихідного дня
Піднімаєтесь на Говерлу попри водоспад, звідти Чорногірським хребтом через вершини Брескул Пожижевська Данциж Туркул до озера Несамовитого (маршрут іде по гребеню хребта, або траверзує його, орієнтир - старі прикордонні стовпчики на хребті). Говерла-Несамовите по часу десь годинки 3 неспішного ходу.
Від Несамовитого є так звана нижня дорога на турбазу Заросляк, вона йде вниз паралельно хребту (приблизно 2 години)
Якщо є ще якісь запитання - пишіть, з радістю допоможу

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 12.07.2011 12:32

ПиСи Говерла платна бо заповідник, з Франківської сторони - 15 або 20 грн з носа, з Закарпаття дешевше

igorko
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення igorko » 12.07.2011 22:44

спасбі за корисну інформацію. точного машруту я незнаю бо його складав не я, мені просто запропонували піти. заю лише маєм йти на 3 дня через петрос, говерлу , несамовите , піп іван. саме найбільше душу тривожить те шо погоду передають недуже дощ то ще таке а от грози боюсь сильно навіть незнаю як я перебуду якщо в дорозі застане. одне знаю точно шо тре мерщій спускатися з вершини а далі ...

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей