карпатські стежки

Все що стосується туризму і відпочинку в Долинському районі та на Прикарпатті - обговорююємо тут.

Модератори: san, vanya

igorko
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

карпатські стежки

Повідомлення igorko » 16.05.2010 12:01

розкажіть хто якими маршрутами ходили по карпатах, кудою і куда радили б піти

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Re: карпатські стрежки

Повідомлення Ymka » 17.05.2010 11:15

В Карпатах ходив по Горганах, Чорногірському хребту, один раз був у Мармаросах. Взагалі в гори їжджу дуже часто і літом і зимою
і не тільки в Українські Карпати.
А який у тебе рівень тур підготовки і чи маєш спорядження? Плануєш похід вихідного дня чи довше?
Які очікування від походу - легенько піти поматраснічати, помилуватись краєвидами, посидіти біля вогню чи
хочеться кільканадцятикілометрових блукань неходженими хребтами і лісами.
Якщо щось цікавить то пиши, з задоволенням поділюсь інфою, скину цікаві маршрути, мапи, дам поради щодо маршрутів, спорядження і тп

igorko
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення igorko » 17.05.2010 17:10

ти певно погодишся шо нема нічого ліпшого ніж посиденьки з друзяшками біля вогня під зоряним небом, свіже гірське повітрячко, мальовничі краєвиди... і все чого душа забажає.
спорядження є. ну достатнього рівня підготовки недуже але ясний розум виручає в будь якій ситуації
похід вихідного дня якось занадто скучно
очікування всі й одразу)))))))
планую цього літа полазити в районах яйка, несамовитого, синевіра, але це тільки плани
наразі спасибі)))

igorko
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення igorko » 17.05.2010 17:25

можеш так для прикладу розповісти народу шо зі спорядження, з їди ти з собою береш на кількоденну мандрівку

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 19.05.2010 11:39

Посиденьки з друзями коло вогню після смачної вечері під чарку чогось міцненького...після тяжкого походу є фест.
Коротко опишу що беру в кількаденну мандрівку літом у Карпати.
Рюкзак (80 літрів, Loap Broad Peak) з накидкою від дощу
Намет
Спальник
Карімат, сідачка(так званий підсрачник)
Пончо від дощу
Казанок
КЛМН (кружка ложка миска ніж)
Газову плитку (якщо йду в гори де передбачаються ночівлі вище зони лісу)
Сокира
Портативна цепна пилка
Взуття, одяг+теплий одяг, шапка, шкарпетки труселя футболки етс
Ліхтарик
Сірники та ін засоби що сприяють розведенню вогню
Ремнабір (голка нитка скотч і тп)
АПТЕЧКА
Компас карта, іноді GPS-навігатор
Баклажка для води
Щодо їжі.
Гори любят сільних, а сільние любят пожрать. Тому їжі беру багато і смачної, а то жерти Мівіни та іншу хемію якось не фонтан, та й шлунок нє казьонний.
Але то все жарти. Мінімум 2 рази на день треба їсти щось гаряче. На ранок зазвичай кашку-какашку (овсянка зі згущеним молоком, гречка з мясом).
Обід - відпочинок з перекусом. Сюди піде консерва (риба з джиліза, зазвичай беру сардини), хліб, САЛО, часник, курага ізюм, шоколад. Вечером завжди їм багато і смачно. Це може бути зупа, гречка з мясом, макарони з мясцем, іноді з гибами, якщо знайти на маршруті.
дуже рідко беру тушонку - страшно, сиплять всяку херню. Зазвичай з мяса тягаю суху ковбасу аля салямі, сальце, шпондерок. Не лінуюсь взяти трохи олії, цибульку морквочку і зробити зажарку (замість пательні йде залізна тарілка на вугіллях). Пару бульбин рюкзак не обтяжать але стануть приємним доповненням до зупи. Хліб люблю але багато не беру - тяжкий об"ємний. Правда тепер випікають лаваш, непогано, компактний, довго стоїть. Чай-кава цукор - на любителя. Ну і в мому рюкзаку завжди знайдеться місце для літри пива. Хоча важке, але як класно видертись на гору в жарку днину, скинути тяжкий рюкзак і сьорбнути пивка... На вечір та холодну погоду часто вживаємо алкоголь (коньяк, бальзам, горілку, гаряче вино (іноді все підряд :wink: ) Правда бували походи і без нього, але...Ладно не заглиблюємось. Іноді хочеться якоїсь екзотики, тоді робимо такі речі як альпійське морозиво (якщо є сніг, бажано НЕ жовтий). Одного разу занесли на Чорногірський хребет шашличок і пару букових дров, щоб його засмажити. Получилось смачно і цікаво.
Ну вроді коротко все. Якщо щось цікавить - пиши, з задоволенням поділюсь досвідом

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 19.05.2010 13:50

Мене цікавить коли ми нарешті сходим в гори нах? :)

igorko
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення igorko » 19.05.2010 16:00

Сокира
Портативна цепна пилка
Портативна цепна пила штука класна неважка, мало займає місця, ефективна, але зараза дорога.
На рахунок сокири мені шось такий варіант не сподобався, я використовую мечетну, порівняно з сокирою вона легша і ширина леза більша, шо є зручнішим у використанні, але сокирою легше колоти дрова.
Сірники та ін засоби що сприяють розведенню вогню
Радять для розпалювання багать прихопити маленькі смужки з оргстекла, що горить при будь-якій вогкості. Особисто я ще не пробував, але натомість використовував свічку, вона горить довше ніж сірник і її трішки тяжче загасити вітром
Взуття, одяг+теплий одяг, шапка, шкарпетки труселя футболки етс
За термо білизну не цікавився нічого?

Я ще інколи можу взяти екран шоб контрабандно в якісь річці спіймати кілька рибин. Беру сам екран а вже походу діла в лісі зрубую два патичка які прив’язую до нього і до одного із них два камінчики по краях для того щоб він погруз у воді

Якшо хтось збирається на звигоду раджу взяти так звану шлейфову сигналізацію (пищить коли хтось обірве дротик який розтянутий навколо палатки). В моїх друзів минулої звигоди був випадок шо потянули з палатки кілька телефонів :( , притому шо весь час хтось був рядом.
Якшо цікавить можу дати досить просту схемку як її спаяти.

На рахунок брати ковбасу особливо коли гарно гріє сонечко шось даже не знаю. Є один анекдот: з лікарні втік хворий на діарею, його швидко знайшли по гарячих слідах :D .

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 19.05.2010 18:15

Давай простеньку схему :) Редаговано: Або нє, не треба, полюбому нагуглю
Хоча сумніваюсь, шо на цю Звигоду поїдемо, занадто вона вже бикувата стала

Так ковбасу брати в'ялену, а не варену. Їй сонечко пофіг :)
Востаннє редагувалось 19.05.2010 18:36 користувачем kobi, всього редагувалось 1 раз.

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 19.05.2010 18:30

igorko писав:Я ще інколи можу взяти екран шоб контрабандно в якісь річці спіймати кілька рибин. Беру сам екран а вже походу діла в лісі зрубую два патичка які прив’язую до нього і до одного із них два камінчики по краях для того щоб він погруз у воді
Результат завжди є? Мене переслідує ідея-фікс - запекти в поході спійману рибку. Але з вудками носитись внапряг, та й зловити нею навряд чи шось вийде. А от з екраном - це ти гарно придумав, хоч і незаконно :)

Не знаєш, де можна екран прикупити?

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 19.05.2010 19:14

Ту Кобі: чекай дзвінка, планую на наступний тиждень. Але їду допомагати у реконструкції тур притулку під г. Матагів. Більше тутка:
http://www.karpaty.com.ua/?chapter=foru ... &msg=67753
і тутка:
http://www.stezhky.org.ua/?&showItem=33
Хочу їхати з малою, планує Вова, Ярема, Юрко. Буде місце в машині (в моїй). Хоч приєднуйся. Сорі за офтоп.
Ту Ігорко:
Пилка не така вже й дорога штука, набагато дешевша ніж файна сокира, хоча в ідеалі мати і те і друге.
Оргскло кльова штука, а ще беру сухий спирт, теж непогано.
Термобілизну юзаю два роки вроді непогано але щось аби бути в захваті то ні.

А на Звигоді треба стояти подалі від всіх і буде вам (нам) щастя.

igorko
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення igorko » 19.05.2010 19:58

http://depositfiles.com/files/a9obocoi6

Транзистори марки кт-645 або кт-816 (також можна придбати їх аналоги) - 2 шт. з переходом pnp;
Резистор - 140-470кОм - 1 шт.
якийсь будильник чи велосипедний сигнал, для того щоб добитись значно більшого звуку наприклад якщо буде підєднюватись сигнал для велосипеда можна поставити якесь реле переключатель на виходах XS2
Вимикач;
Будь-які затискачі для тонкого мідного дроту - 2 шт.
елемент живлення: дві палючикові батарейки, або акумулятор від мобілюного телефону на 3,7 в

тоненький мідний дротик розтягуєтюся навколо палатки на деякій висоті над землею.
або можна безпосередньо поставити дану сигналізацію на палатку: до виходів XS1 приєднати геркон, або розєм типу мама, і закріпити це до колика від палатки що буде знаходитись біля даного замка. а до самого повзунка від замка причепляється якщо це геркон то якийсь маленький магнітик, а якщо ви використовували розєм то відповідний закоречений розєм типу папа. і при відкриванні замка будуть розєднюватись дані частину розєму, або геркон від магніту, цим самим буде розриватись подібно як і в випадку з дротом коло емітер-база шо приведе до спрацювання сигналу

igorko
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення igorko » 19.05.2010 20:11

Результат завжди є?
ну це як поталанить
Але з вудками носитись внапряг, та й зловити нею навряд чи шось вийде
не обовязково тягнути все повністю, мож взяти 5 метрів (так шоб з запасом) лески, якийсь поплавок, гачок, грузик, кусочок хліба або десь знайти якусь личинку чи червячка, і в лісі зрубати якусь довшу гілочку замість самої вудки
Не знаєш, де можна екран прикупити?
в франику на пяному базарі в повністю готовому виді їх повно. в долині на базарі там де цей захід відразу за стомат поліклінікою де продають всяку китайську палюнку типу ліхтариків чи радіо є шо продають в тому районі якісь рибальські снасті попитай там

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 20.05.2010 00:23

а базарі там де цей захід відразу за стомат поліклінікою де
тобто на Краківському :lol:
ожна поставити якесь реле переключатель на виходах XS2
Споримо на пиво, що перший хто піймається, то буде Кобі котрий впившись пива човгатиме в корчі, забувши про всі ті капкани і розтяжки :lol:
die Große Schlange

Ymka
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Ymka » 20.05.2010 10:06

Прості правила щоб нічого не сп№№здили з намету
1. цінні речі мати при собі (фотік, тел, гроші)
2. Нічого не залишати в тамбурі намету. (я зазвичай все що для мене має матеріальну цінність тримаю в пакеті під головою або в центрі намету на підвісній поличці. Хоча вся моя туристична споряга коштує пару тисяч грн, набагато дорожча ніж мобілка і має найбільшу матеріальну цінність
3. Брати на фестивалі аля Звигода спорядження яке в принципі не дуже жалко було б втратити,
4. Не зупинятись в місцях концентрації гопів рагулів великої роготої худоби та бидла

igorko
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення igorko » 20.05.2010 12:57

(я зазвичай все що для мене має матеріальну цінність тримаю в пакеті під головою або в центрі намету на підвісній поличці
тепер про це знають всі, і злехкістю знайдуть

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей