День молоді 2010 (27 червня)

Все що стосується туризму і відпочинку в Долинському районі та на Прикарпатті - обговорююємо тут.

Модератори: san, vanya

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Re: День молоді 2010 (27 червня)

Повідомлення Nazik » 30.06.2010 16:08

По моєму сам той факт, що було відремонтовано і приведено в людський вигляд причал і запущено на воду самі лодки вперше за десятки років часу заслуговує на позитивну оцінку.
Таке враження, що навіть якби там катання зробили халявне, то найшлись би унікуми які б і в цьому знайшли якийсь підвох
Та все ок, ніхто й слова поганого не сказав. Просто обговорюємо ціни )
зрозуміло що зразу ж встановив ціни такі щоб мати змогу хоч частково відбити видатки, а заодно і подивитись на стан попиту на свої послуги.
Я впевнений, що він понесе збитки :)
Фак мой мозг!!!

smetvlad
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення smetvlad » 01.07.2010 21:08

Наскільки мені відомо, передумови для бізнесу на озері створювалися владою дуже несприятливі. Замість того, щоб допомогти, зменшити тиск, виділити допомогу. Не дивно, що такі ціни - треба ж відбити вкладене.

igorko
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення igorko » 01.07.2010 22:46

Ну да влада з народом

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 02.07.2010 13:55

smetvlad писав:Наскільки мені відомо, передумови для бізнесу на озері створювалися владою дуже несприятливі. Замість того, щоб допомогти, зменшити тиск, виділити допомогу. Не дивно, що такі ціни - треба ж відбити вкладене.
Мене то так нервує, коли так говорять, шо просто нема слів

В чому полягали несприятливі умови - шо всім бізнесменам був до сраки парк протягом 20 років, і аж коли їх самих за вуха притягнули до корита, то почали чухатись і розуміти якусь потенційну вигоду з того? Зменшити тиск для чого/як - шоб бізнесмен тупо більше заробив? Ітак сидять нєбось на єдиному податку за 200 грн і не напрягаються з того приводу. Допомогти - хіба не допомогли, навіть змінили статус водойми із озера на став, шоб можна було зарябляти на ньому... ВИДІЛИТИ ДОПОМОГУ!!! Ахтунг, яку допомогу, шоб купити пару лодок і весел?? Це абсурд!! Яку допомогу можна виділяти людині, яка при мінімумі затрат збирається заробляти бабло? Olli десь вище писав, шо бажаючих вже стало багато. Думаю, їм ні допомоги не треба буде, і при менших цінах бізнес буде прибутковий

А відбивати вкладене - це да, це ми вмієм. Причому відбити треба через місяць, максимум 2, а потім одразу почати гребти бабло лопатами. Яка довгострокова перспектива, та кому воно треба...

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 02.07.2010 18:21

Ріспект, kobi... Повністю погоджуюсь. Єдине додам, що будь який бізнес хоче бути прибутковим, і за це його судити не можна.

Може цим постом копну трохи занадто глибоко... Може комусь це не сподобається... Але всеж, особисто мене надзвичайно дратує в наших людях їхнє переконання у тотальній спорченості влади на всіх рівнях, і її всевинності навіть у проблемах які часто виникають з кричущої недолугості та тупості тих самих людей.
Для тих хто багато звиздить завжди маю одну пораду. Просто задайте собі одного дня питання: "А ЩО Я ЗРОБИВ ДЛЯ СВОГО МІСТА, крім того що кожного дня ощасливлюю його черговими порціями продуктів своєї життєдіяльності?"

От наприклад про той самий парк. Вже сьогодні окремі імбіцили активно розносять по місті чутки, що міська рада продала озеро якимось крутеликам (орієнтовно з Донецька); що сьогодні зробили платними лодки, а завтра там поставлять амбарний замок і збиратимуть гроші за воду в джерелі, за повітря яке виділяють сосни,за право пройтись навколо озера, і.т.д. І найплачевніше в цьому те, що наші люди охотно в це вірять... І хто зараз повірить, якщо я скажу що озеро і парк з ініціативи тої самої "поганої місцевої влади" включені до переліку об'єктів на продаж яких накладено виключний мораторій? Хто повірить в те, скільки часу і сил потратилось на те щоб за вуха притягнути того підприємця, щоб відчистити більшість захалусть парку, відремонтувати причал, понаставляти купу лавочок і смітників, висадити дерева, відреконструювати джерело, і при цьому умудритись не витратити на це десятки тисяч гривень добросовісних долинських платників податків? Хто сьогодні може всерйоз розглядати варіант, що все що робиться в парку робиться для того щоб в місті з'явилося ще одне місце де можна культурно і повноцінно відпочити, а не робиться в якихось меркантильних інтересах мера, його заступника чи ще когось???
А про рівень культури і вміння цінувати хоч щось у наших людей іноді аж говорити не хочеться: ломляться і обмальовуються лавочки, вириваються з корінням новопосаджені дерева, пустують смітники при тому що поряд накидуються гори сміття, сам парк більшістю розглядається як безкоштовний туалет, нищаться дитячі майданчики, палиться трава разом із всією живністю що в ній бігає... Перелік можна продовжувати довго. І символічно, що коли цих добродіїв час від часу ловлять за руки, то вони виявляються злотими синочками або внучками тих самих крикунів, вічних борців з владою і вшивих інтелігентів.

Написав це для того, щоб ті хто мене розуміє, співставивши це все, зміг для себе уявити наскільки важко в більшості добросовісним людям, які працюють в місцевій владі, кожного дня знаходити для себе якусь мотивацію і надалі намагатись щось робити для цих людей...
Silentium est aurum... ;)

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 02.07.2010 18:37

А якщо про приємне, то більшість із запланованих на минулі вихідні заходів присвячених Дню молоді, які були скасовані через штормове попередження та загрозу паводку в районі, відбудуться цими вихідними.

Програма заходів на 4 липня, неділя:

Площа біля музею
12.30 - 13.00 - реєстрація команд-учасників конкурсу малюнку "Молодь майбутнього"
12.30 - 14.30 - виступи місцевих талантів, молодіжне караоке
13.00 - 14.00 - конкурс малюнка "Молодь майбутнього"
14.00 - 14.30 - підведення підсумків конкурсу малюнка та фотографії
14.30 - 14.45 - нагородження переможців конкурсів малюнку та фотографії
14.45 - 15.00 - збір учасникі спортивного забігу "Ми за здоровий спосіб життя"
15.00 - 15.30- спортивний забіг за маршрутом "Музей-парк"

Міський парк
16.00 - 16.30 - відкриття плавального сезону на озері (катання на човнах, скутерах, катамаранах, надувних кулях)
16.00 - 17.30 - свято для наймолодшої молоді "Казковий Діснейленд" (театралізоване шоу з конкурсами і подарунками)
16.30 - 18.00 - виступ муніципального духового оркестру
17.00 - 19.00 - розважальна програма команди КВН "Батяри" (м. Івано-Франківськ)
18.00 - 19.30 - виступ весільних музик (танці починаються)
19.30 - 21.00 - вечір танців "Танцюють всі"
21.00 - ..... - молодіжна дискотека

smetvlad
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення smetvlad » 02.07.2010 21:09

Оце напали. Взагалі коли я писав "Не дивно, що такі ціни - треба ж відбити вкладене", то не мав на увазі нічого поганого.
Про перешкоди і умови для підприємців чув від знайомого, який теж планував взяти участь у конкурсі на облаштування озера.
Так розумію, що влада, пускаючи підприємців до озера, дає їм мізерні гарантії та підтримку. Типу - "ти почни, а там побачимо..."
Чи ви вважаєте, що протягом 20 років будь-хто з підприємців міг вільно взяти озеро чи парк в оренду і навести там лад? Наскільки я знаю, власник Вітерця мав подібні плани, але не дали. Здається в наших умовах говорити про довгострокову перспективу у бізнесі важко. От і хочуть люди урвати, поки дозволяють. Дивно що так мало було претендентів цього разу, чи не так? Трохи маю справу з бізнесом і таке враження, що в нас бізнес чесно вести не можна. Всі більш-менш помітні підприємці періодично мають робити різні "добровільні" внески.
Звичайно добре, що тепер щось рушило з місця і озеро дійсно стає місцем, куди можна піти відпочити.
ПС. Я не маю на увазі лише місцеву владу.
ППС. До речі я під кущами не серу, траву не палю, дерева не викорчовую, дитячі майданчики не нищу, податки плачу.
ПППС. Буду радий, якщо я неправий :D

Olli
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Olli » 02.07.2010 23:00

smetvlad писав: Про перешкоди і умови для підприємців чув від знайомого, який теж планував взяти участь у конкурсі на облаштування озера.
Так розумію, що влада, пускаючи підприємців до озера, дає їм мізерні гарантії та підтримку. Типу - "ти почни, а там побачимо..."
Про які гарантії Ви говорите? Може пропонуєте місцевій владі з міського бюджету страхувати підприємницькі ризики?
Жодного додаткового податку, крім затверджених законом загальнодержавних в місті ніхто не вигадував і не вводив.
А під словом гарантії що маєте на увазі? Може мер має зобов'язатись підприємцю клієнтів регулярно підганяти? Чи може під гарантією розуміється продаж (а не оренда, яку через невиконання вимог угоди можна розірвати) того самого пірсу, озера чи парку в цілому? Завелика розкіш, шановний... Вже є невдалий досвід продажу земельної ділянки в парку на місці колишнього тиру. Людина землю разом з спорудою купила, дошками її забила і чекає кращих часів щоб вигідно її перепродати. А за той час сам тир перетворився на бомжатник і туалет. А забрати продане по наших законах то не можна. От і доводиться з судів не вилазити і зобов'язувати того підприємця бодай гімняки звідти повивозити напередодні дня міста... Отак то...
Запевняю Вас, що ніхто не збирається нікого кидати. Але вже якщо не складеться в підприємця з прибутковістю - ну то вибачте, це вже виключно його комерційні проблеми... Нехай або працює далі якось намагаючись привабити клієнтів, або поступається місцем тому хто розпорядиться ним толковіше...
smetvlad писав: Наскільки я знаю, власник Вітерця мав подібні плани, але не дали.

Шановний! Відрізняйте якісь віртуальні плани які людина тримає десь в глибині душі і конкретні пропозиції з якими вона звертається. Жодних конкретних пропозицій від цієї людини і в помині не було!
smetvlad писав: Дивно що так мало було претендентів цього разу, чи не так?
Офіційно. За право вести комерційну діяльність в парку було проведено відкритий конкурс. Пояснюю детальніше. Цілий місяць до проведення конкурсу відповідне оголошення щотижня друкувалось в місцевій пресі, звучало по радіо. На самому аукціоні було присутні 3 учасники. Наголошую, на тому, що не підставні качки, а таки рівноцінні учасники. Чому тільки 3? Та тому що такі то в нас активні підприємці. І це виключно їх проблеми чому їх ця пропозиція не зацікавила. Перемогу в аукціоні здобув один із учасників, після того як стартова ціна оренди була підвищена п'ятьма кроками. ЩО ТУТ ЩЕ МОЖНА ПОБАЧИТИ НЕЧЕСНОГО???
smetvlad писав:Трохи маю справу з бізнесом і таке враження, що в нас бізнес чесно вести не можна. Всі більш-менш помітні підприємці періодично мають робити різні "добровільні" внески.
Це до питання соціальної відповідальності бізнесу. І будь-ласка не розглядайте збір цукерків з підприємців перед святом Миколая для потреб дітей-сиріт чи зобов'язання утримувати прилеглу територію в нормальному благоустрої як нереальний тиск на підприємців.

smetvlad
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення smetvlad » 02.07.2010 23:39

Дякую. Аж тепер я переконався, як про нас всіх дбає влада. Нарешті все чесно, прозоро, справедливо, відповідно законам.

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 03.07.2010 00:54

Olli, ну я приблизно догадуюсь про основну ціль будь-якого бізнесу, я про то, шо треба мати міру у всьому, в.т.ч. і в розмірі ROI і терміні окупності...

Я далі в дискусії вдаватись не буду, тіко висловлю щиру радість з того приводу, що власник вітерця не отримав парк в користування... То убожество (кабак) ітак вигляядає там як прищ на одному місці, ше не хватало шоб вся територія на таке перетворилась :)

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей