Вело покатушки

Все що стосується туризму і відпочинку в Долинському районі та на Прикарпатті - обговорююємо тут.

Модератори: san, vanya

Андрій

Вело покатушки

Повідомлення Андрій » 18.12.2005 22:55

З кінця лютого вже можна починати катати на велику "Якщо не буде снігу", а саме по горах та лісах. Всі бажаючі хто любить екстрім може приєднуватись до нас. Головне не боятись швидкості, травм, мати хороший не базарний байк і звичайно бажання. Нас поки не багато "чоловік шість". Хто зацікавився пишіть тоді й конкретніше домовимось. Ми катаєм всещо можем а саме Даун Ніл. Наші траси г.Забуй, г.Люта та інші це все КАРПАТИ.

А хто хоче подивитись класні байки заходьте на
Івано-Франківський сайт магазину MTBBIKE. http://www.MTBBIKE.da.ru

Але ми долинські.

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 18.12.2005 23:38

Цікаво-цікаво... А скільки вас людей орієнтовно буде?
"Катаю" я погано :) , але хотілось би то дійство трохи пофотографувати. Думаю і вам би фото згодились. Тільки не знаю чи буду за вами встигати... :)

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 19.12.2005 11:50

"Катаю" я погано , але хотілось би то дійство трохи пофотографувати. Думаю і вам би фото згодились. Тільки не знаю чи буду за вами встигати...
Думаю найцікавіші фото будуть внизу :lol: Мона просто почекати за пеньком якимсь... :lol:

Я їжджу в основному крокодилом... Теж би компанія згодилась...
Ну і лісапед би новий... Свого Бянчі я добив до ручки... Навіть не консервував на зиму - ще одного сезону він не витримає...
Щоправда хоч на http://www.MTBBIKE.da.ru гарно описано класифікацію лісапедів - чось туристів ма :cry: як завжди...

Ну а мрія - то Крим... Хоча можна і по Карпатах...

І ще, раз ви долинські - можете забабахати сайт на http://dolyna.net і трохи краще піарити свій клуб/гурток, чи як там... Рахую перспективи росту популярності є :wink:
die Große Schlange

Анндрій

Повідомлення Анндрій » 19.12.2005 17:59

Зараз ми не клуб тому що і ми не профі і команда маловата і спонсорі нема :oops: . Ми просто аматори які люблять екстрім. Маєте бажання будемо і катати і фотографувати. Бо до нового сезону ми готуємось серйозо, мій друг сьогодні докупив собі деякі частини до свого вела на 150$ саме в MTBBIKE. Я до вела настроєний також не на жарт.

Отож якщо хочите пофоткати то ближче до весни звяжемось бо ми за. :D

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 19.12.2005 21:30

Зараз ми не клуб тому що і ми не профі і команда маловата і спонсорі нема .
Так не тре ні профі ні спонсорів...

Клуб ну чи там гурток, щоби поскромніше тре організовувати, щоб вийти на цивілізованіший рівень ніж "Іван з Петром сі возять на роверах..." :lol:

Для початку можна то робити без помпи і різних там реєстрацій...
6 хло - то вже немало... А приклавши трохи зусиль можна зорганізуватись... І залучити побільше аматорів...
Ну і я вважаю, що в нас в регіоні є перспективи МТВ...

Розпочати можна зареєструвавшись на форумі, зробивши пост собі, де писати новини, запрошення, стрілки і т.д...
В галерею фоток повісити...

З часом зробити сайт... Мож назбирається матеріалу на статтю в газету

Одним словом - рухатись !!!

Невеликий приклад тут: viewtopic.php?t=93 8)

Основне - було б бажання... :?
die Große Schlange

Андрій

Повідомлення Андрій » 20.12.2005 21:57

Так ваші пропозиції більш ніж заманливі на рахунок зареєструватись на форумі, замутити статті і тд. Зараз у мене є деякі фото та трохи не якісні і зняті аж ніяк не професійно але зроблені цифровиком.

Доречі я збираюсь продати свій байк "базарний" але я навтикав на нього непоганих деталей, ціна у районі 250гр. Можу скинути фото цього вела. Тільки не знаю як.
[/quote][/url]

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 20.12.2005 21:59

Андрій писав:Так ваші пропозиції більш ніж заманливі на рахунок зареєструватись на форумі, замутити статті і тд. Зараз у мене є деякі фото та трохи не якісні і зняті аж ніяк не професійно але зроблені цифровиком.

Доречі я збираюсь продати свій байк "базарний" але я навтикав на нього непоганих деталей, ціна у районі 250гр. Можу скинути фото цього вела. Тільки не знаю як.
Для початку зареєструйся на форумі (лінк вгорі - Реєстрація) - так буде зручніше спілкуватись.
Далі заходь на http://photo.dolyna.net/ , реєструйся там, входи і добавляй фото за допомогою лінку "Долучити фото".

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 20.12.2005 22:36

Доречі я збираюсь продати свій байк "базарний" але я навтикав на нього непоганих деталей, ціна у районі 250гр.
Оголошення пишеш тут:
viewforum.php?f=14

Фото викладаєш тут (теж тре реєструватись):
http://photo.dolyna.net/

Потім в тексті оголошення робиш такий фінт:
http://image_url [/ img]

http://image_url - отримуєш натиснувши праву клавішу мишки на тому малюнку котрий ти викладеш до галереї і "Копировать адрес рисунка"
die Große Schlange

Divine

проїдемось

Повідомлення Divine » 21.12.2005 10:50

Народ всі хто полюбляє велик і хоче кідись з'їздити(мінімально 200КМ)
відгукніться :shock:

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 21.12.2005 15:59

Куди гукатись? :?

Мо трохи про себе написати?
Куди, за чим і навіщо їхати 200км? І навіщо туди їхати всім?

Ну і взагалі мона би зареєструватись...То дає можливість спілкуватись за допомогою служби приватних повідомлень, а також повідомити про себе деякі дані...

А люди то є... я, Андрій, з ним ще шестеро, Івана примусимо...

Тільки прошу робити то цивілізовано...
die Große Schlange

Гість

Повідомлення Гість » 21.12.2005 18:18

Взагалі то на дистанції ми не дуже полюбляємо але можна було б подумати. Тільки докладніше куди коли. :?:

Vanya: перед тим як відправляти пост - залогінся на форум...

Андрій

Повідомлення Андрій » 21.12.2005 18:20

Anonymous писав:Взагалі то на дистанції ми не дуже полюбляємо але можна було б подумати. Тільки докладніше куди коли. :?:
Це повідомлення написав я "Андрій" просто забув вказати своє ім'я.

Андрій

Повідомлення Андрій » 21.12.2005 19:03

Я кинув у галерею деякі наші фото однак у мене їх є більше. Але тепер якщо я пробую добавити фотки, вискакує така штуковина
"Розмір дискового простору перевищено. Для Вас дисковий простір становить 1024Kб. Ваші фото займають 858Kб. Долучення цього фото перевищить припустиму межу". :x

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 21.12.2005 20:11

Там обмеження на загальний розмір всіх фоток.
Ти слабо зменшуєш фотки і вони багато займають.
Коли зменшуєш фотки - зменшуй також і якість хоча б до 90%, а краще до 65%.
На форумі треба вказувати реальний e-mail при реєстрації. І перед тим як писати - "зайди" на форум - внизу головної сторінки є поля для вводу імені і пароля.

Андрій

Повідомлення Андрій » 22.12.2005 15:53

Моя реальна адреса anbikerПЕСukr.net :roll:

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей