Відкрився новий пейнтбольний клуб "HATERS"

Все що стосується туризму і відпочинку в Долинському районі та на Прикарпатті - обговорююємо тут.

Модератори: san, vanya

Відповісти
пейнтбол
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Відкрився новий пейнтбольний клуб "HATERS"

Повідомлення пейнтбол » 31.07.2012 18:42

В Івано-Франківську відкрився новий пейнтбольний клуб , під назвою "HATERS", тут саме нове спорядження для ігри , самі найдешевші ціни в Івано-Франківську , море адреналіну, веселощів, гарного враження, позбавлення від стресу і негативу, отриманню маси позитивних емоцій, адже пейнтбольний відпочинок дарує виключно позитив. Також це підприємсто надає такі можливості: організація пейнтбольних ігор; прокат спорядження; корпоративний відпочинок. Наші контакти : (093) 685-24-40 , (095) 933-25-16 , www.haters.if.ua , www.vk.com/haterss Звертайтесь до нас , ми будемо завжди вам раді.

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Re: Відкрився новий пейнтбольний клуб "HATERS"

Повідомлення kobi » 02.08.2012 13:38

назва, звичайно...я б в такий клуб не пішов. Подумайте самі - пейнтбольних клубів багато, то чому мені йти в той, який вже в самій назві містить негатив?

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 02.08.2012 23:36

Правильна назва :)
Було б дивно якби він lovers називався

Я навіть атракціон для такого клубу придумав: час від часу на полі зявляється чудік в червоно-синьо-білих труселях з зіркою Давида і по ньому мож стріляти усім. А ще мож поставити до стінки і розстріляти, або закрити в будці і вкидати туди димові гранати...
Хто попав більше 150ти разів за сеанс виграє тур в Вологду чи до Стіни плачу...
die Große Schlange

пейнтбол
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення пейнтбол » 08.08.2012 16:39

kobi, назва великої ролі тут не грає , головне який той клуб насправді якшо в ньому дійсно всьо нове і в хорошому стані то лутше піти туда поіграти ніж в клуб з прікольною назвою але з поганими спорядженнями і поганими умовами , а тут ж пише що клуб тількі відкрився значить там дійсно нове спорядження, нові траси не поломані не потріщені, і ціни тут дійсно найдешевш, я провірив по всіх клубах франківська , такшо назва мало шо рішає головне шо там комфортно і недорого і всьо в хорошому стані , тоді дійсно там можна получити масу гарного враження і позитиву, ніж просрати дурно гроші на поганий клуб але з прікольною назвою!!

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 08.08.2012 23:50

всьо лутше туда поіграти прікольною поломані потріщені, ціни найдешевш провірив мало шо рішає всьо получити
То якийсь, мені невідомий, сленг? :)
Чи насправді помилки в кожному другому слові?

Це частково пояснює назву...
die Große Schlange

пейнтбол
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення пейнтбол » 10.08.2012 23:41

до чого тут помилки??? ти що три слова вибирвав одне слово !!! ну може в деяких і є якась недописана буква або неправильно написано слово але суть тут одна , я стараюськобі пояснити що назва ролі не грає - головне що клуб сам прікольний і в усьому новий а всі решта мають якусь назву непонятну але всі вважають її нормальною , а сам клуюб той гамн* , а мій новий , дешевий , і удобний, просто назва англійська !!!!!!

Tsiperdjuk
Контактна інформація:

Повідомлення Tsiperdjuk » 29.08.2012 14:06

Я рекламу пейнтбольного клубу давав San мене теж виправляв .Я йому подякував , справді були помилки і такі дурні коли сам добре прочитав встидно за себе стало))). На рахунок цін у вашому клубі "HATERS" дорого . 110 грн. коли в Долині 80 грн. при чому те саме спродження і та сама кількість куль див. тут http://vk.com/dolyna_paintball .В Калуші теж 80 грн.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 29.08.2012 19:23

Я рекламу пейнтбольного клубу давав San мене теж виправляв
Я навіть не пам'ятаю такого. Чи одного я поправляв :lol:

Та хоч автоматичну перевірку орфографії в браузері увімкніть. Бо виходить що всі пейтболлільники чи то пейтболювальники - неграмотні.
тараюськобі пояснити що назва ролі не грає
Як корабель назвеш так він і попливе... (с) капітан Врунгель
die Große Schlange

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей