Відкрито безкоштовну юридичну консультацію для підприємців

Бізнес ідеї, бізнес пропозиції, середовище для бізнесу, та інше, - все, що пов'язано з бізнесом і Долиною

Модератори: san, vanya

Відповісти
Аватар користувача
Добра справа
Мас-медіа
Повідомлень: 108
З нами з: 04.11.2005 18:52
Звідки: м. Долина
Контактна інформація:

Відкрито безкоштовну юридичну консультацію для підприємців

Повідомлення Добра справа » 17.07.2006 13:06

ВІДКРИТО БЕЗКОШТОВНУ ЮРИДИЧНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ

Днями в ФПП "Долинський бізнес-центр" почала функціонувати юридична консультація для представників малого та середнього бізнесу. Створення такої консультації стало можливим завдяки реалізації положень "Програми підтримки малого підприємництва в м. Долина на 2006 рік" та за активної підтримки Долинського міського голови і депутатського корпусу міської ради, які переймаються проблемами розвитку підприємництва в нашому місті.

Суб’єкти підприємницької діяльності (фізичні і юридичні особи), а також громадяни, що мають намір започаткувати власну справу зможуть отримати консультації з наступних питань: складання договорів, контрактів, процесуальних документів (позовні заяви, клопотання, заяви та інше), складання листів, відповідей, скарг та заяв до державних органів, запитів.

Окрім того, здійснюються: консультації з питань цивільного, сімейного, господарського, податкового, земельного права інших галузей законодавства; допомога і консультації під час створення різноманітних підприємств, господарських товариств; юридичний супровід суб'єктів підприємницької діяльності; реєстрація і перереєстрація суб'єктів підприємницької діяльності, зняття з реєстрації, ліцензування патентування, отримання дозволів для СПД; підготовка пакету установчих документів; захист і представництво інтересів суб'єктів підприємницької діяльності в судах, господарських судах, а також в органах державної влади та управління; інформаційно-консультативні послуги (надання текстів нормативно правових актів, типових документів, змін до чинного законодавства тощо).

Консультація працюватиме щодня з 9:00 до 12:00 у робочі дні. Якщо ви ще не є підприємцем та хочете започаткувати власну справу, самому створити своє робоче місце та можливо самому стати роботодавцем, і ви не знаєте з чого почати – звертайтесь до нас. Наша адреса: вул. Грушевського, 11, 2-й поверх, у приміщенні Бізнес-центру. Більшість послуг, що надаватиме консультація є безкоштовними.

Раді будемо Вам допомогти!
Цей матеріал любязно наданий редакцією часопису "Добра справа"

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість