Що я хочу бачити в Долині...

Бізнес ідеї, бізнес пропозиції, середовище для бізнесу, та інше, - все, що пов'язано з бізнесом і Долиною

Модератори: san, vanya

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 12.07.2007 22:27

ia dolynianka,nedavno na misiac pruijdjala dodomy.zmin za dva roku osobluvux ne pomitula.
А я ніде не їздив і то помічаю :)
iak byla doroga na bratislavsky za novum ynovermagom(zaraz 555) niakoy,tak takoy j niakoy vona i zaluwulas...
А що робити? Підприємці не бажають її ремонтувати. Є один спосіб, щоб захотіли - не ходити до тих магазинів.
dutia4ux maidan4ukiv(iaki b bylu cikavi,a golovne bezpe4ni) takoj nema
Зараз ведеться над тим робота. viewtopic.php?t=5087
Повільно, тому, що то завязано на кілька програм:
- власне самі майданчики
- реформа ЖКГ (приватизація ЖЕКів, створення ОСББ і т.п.)
- програми з утеплення будинків
- розроблення місцевих правил забудови
і т.д. і т.п.

Швидше за все, то буде відбуватися так: будинку який підходить технічно і в якому є активна громада, буде запропоновано створювати кондомінімум, а далі - фінансуватись капітальний ремонт, утеплення дитячі майданчики (типу стартового капіталу). А далі будинок має сати самодостатнім...
Просто "подарунків" уже не буде - потрібно міняти свідомість мешканців.
byla v forsaji... xlopci v sportuvnux kostiymax na duskoteci stoiat i ociniyyt div4at, a ti sami div4ata odna napered odnoy bilia dzerkala dypoy krytiat...iakos ne dyje rozvuvaetsia v ciomy plani misto...
Звичайно... Тут живуть такі, решту - роз"їжаються... Хто більше винен? :lol: :lol:
a pro ozero i zgadyvatu ne xo4y...takui park vidpo4unky mojna zrobutu.
Працюю над тим...
От топік поряд - прошу писати ідеї... viewtopic.php?t=5079
die Große Schlange

Гість

Повідомлення Гість » 14.07.2007 17:28

оскільки я люблю читати,то хотілося би бачити у Долині так звані літературні кафе,де можна було б почитати нововипущену кжижку за чашечкою чогось гарячого в прохолодну погоду чи холодного в жарку,або як кому більше подобається і обсулити ту саму книжку з народом.добре було б,правда???

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 15.07.2007 02:51

Ага...
Та і взагалі нормальні кафе...
Де не крутять "музон" про шконку, етап і наколку...

Щоб грала гарна музика (співати - краще не тре)... І офіціанти не шаркали ногами :lol:
die Große Schlange

Гість

Повідомлення Гість » 15.07.2007 12:57

wo mene poradyvalo,to ce nova biblioteka. tak pruemno bylo zaitu v nove prumiwennia,4ustenke,svitle. i z internetom molodci, a to raniwe z cum bylo vajkyvato...
i we mene os wo cikavut: 4omy pystye gotel "Karpatu"? skilku mojna bulo b zrobutu socialnux kvartur dlia molodux simei.ne vsi mojyt prudbatu kvartury, ot i juvyt z batkamu. i vzagali, isnye v nas taka sustema socialnogo jutla? v evropi take e: staew v 4ergy i otrumyew kvartury, oplata menwa,nij znimaew y kvartury y kogos. ia ne kajy y vsiomy orientyvatus na zaxid, ale po-moemy ce nepoganui pruklad.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 16.07.2007 00:22

4omy pystye gotel "Karpatu"? skilku mojna bulo b
Він - приватний... Відповідно що газда хоче те і робить... Ніц газда не хоче - пустує...
skilku mojna bulo b zrobutu socialnux kvartur dlia molodux simei.ne vsi mojyt prudbatu kvartury, ot i juvyt z batkamu. i vzagali, isnye v nas taka sustema socialnogo jutla? v evropi take e: staew v 4ergy i otrumyew kvartury
Зараз розробляю документ, котрий регламентуватиме фінансову участь забудівників в розвитку соціальної інфраструктури міста.
В т.ч. там будуть передбачені кошти на таке житло...
Але...

Згідно нашого законодавства є черга... є черга першочергових :) ... і є черга позачергових... :lol:
Тобто квартири в основному дістаються найбільш соціально незахищеним вествам: державним службовцям не маленьких рангів, працівникам суду і прокуратури і т.п. :?
Дуже мала кількість - інвалідам, багатодітним і т.п. пільговикам...
Та і сама "черга" в основному складається з підприємливих людей котрі вчасно позбирали документи: старі бюрократи їх знайомі і т.п.

Кому цікаво - в міській раді висить список... Купа відомих прізвищ... Небідних таких прізвищ...

Тому молодій сім"ї потрібно думати як заробити на квартиру, а не дочетись якоїсь там міфічної черги (а навіть якщо дочекатись - то сімя вже буде не молода :lol: )

Темпи будівництва квартир в Долині в найкращі часи - 200 квартир в рік. Зараз оптимістичні прогнози вийти на 100 квартир в рік. Уявіть що в підприємця таки вдалося вдерти кошти місту і він віддав їх повністю квартирами. Це вийде орієнтовно 9 квартир в рік.
Враховуючи позачергових і першочергових уявіть коли можуть отримати квартиру та сім"я, що стане на чергу наприклад завтра...
die Große Schlange

Гість

Повідомлення Гість » 16.07.2007 22:40

[quote]Тобто квартири в основному дістаються найбільш соціально незахищеним вествам: державним службовцям не маленьких рангів, працівникам суду і прокуратури і т.п.
Дуже мала кількість - інвалідам, багатодітним і т.п. пільговикам...
Та і сама "черга" в основному складається з підприємливих людей котрі вчасно позбирали документи: старі бюрократи їх знайомі і т.п.
[/quote]
iakos symno vuxodut... :(
a vu nawi maidan4uku dutsadkiv ba4ulu? ka4eli, pislia katannia na iakux v dutunu povna dypa zanoz :) i gorku, iaki povnistiy porjavilu...

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 17.07.2007 01:15

a vu nawi maidan4uku dutsadkiv ba4ulu?
Батьки винні...
Кожен раз збирають на щось гроші...

Створюйте батьківський комітет і перевіряйте куди вони йдуть.

З дитсадками є проблема... Фінансуються вони з коштів м/р, але персонал підзвітний лише управлінню освіти райдержадміністрації.

В м/р виникали питання: "чому садки такі дорогі?", проте способу реально вплинути немає. Вже цифр не пам"ятаю (бо ще тим не цікавлюсь :oops: ) але дуже роздуті штати і бюджети.

Натомість на ті гроші деяке начальство садків встигає влаштувати свій власний бізнес...

Реально є два напрямки у вирішенні проблеми:

1. Батьківський контроль (особисто я не уявляю ситуації, щоб я не відстоював права своєї дитини... :shock: ). Тобто ІМХО причина та сама... Відсутність активної громадянської позиції... Моя хата скраю... А що я можу... То Кучма (Хрущов, Мао Дзедун) винен... І т.п.
Постійно стикаюся з скаргами моїх співробітниць, що дитині чогось не того дали зїсти, поклали спати на чужу постіль, примусили сходити в туалет на вулиці при всіх і т.п. :shock:
Якби я з тим стикнувся - то би було останній робочий день для того персоналу... Всі справи би полишив, але б розправився. Сили і засобів дати ради з дитсадком, ще би знайшов... :) Як не дає собі ради декілька батьків (котрі можуть об"єднати зусилля) я не розумію...

2. Обласне підпорядкування міста. Тоді буде міський відділ освіти і до садків батіг і пряник будуть в одних руках.

П.С. Тобто зрештою корінь всіх проблем громади, чи то рання вагітність, чи то бездіяльність чиновників, чи то розбиті вулиці - один.
Всім традиційно пофіг...
die Große Schlange

Гість

Повідомлення Гість » 17.07.2007 13:52

tak,mojluvo gromada maloaktuvna.ale e taki liydu,iaki xo4yt i navit namagaytsia wos zrobutu,ta kolu ce zroblene nezabarom znuwyyt...ia dymay natxnennia pislia kilkox takux sprob propadae... :(

Sasha
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Sasha » 17.07.2007 14:18

Anonymous писав:tak,mojluvo gromada maloaktuvna.ale e taki liydu,iaki xo4yt i navit namagaytsia wos zrobutu,ta kolu ce zroblene nezabarom znuwyyt...ia dymay natxnennia pislia kilkox takux sprob propadae... :(
згідна.а ще в процесі виконання стільки витерпиш,побачиш і переживеш,що бадання пропадає ше тоді або того запалу не на багато вистачає.того нам завжди пофіг,просто завчасно не віримо шо все буде добре.в нашому суспільстві переважають практики і реалісти,а не романтики і оптимісти.
скільки людей,стільки принципів,і кожен впертий як баран)

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 17.07.2007 18:43

то не причина ніц не робити :wink:
die Große Schlange

Sasha
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Sasha » 18.07.2007 15:33

ну не всі наділені невичерпним ентузіазмом,терпеливістю і натхненням.люди бувають різні :!:
скільки людей,стільки принципів,і кожен впертий як баран)

sam
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення sam » 22.07.2007 13:48

до речі, наболіла тема збирання грошей в садочках - де я можу взяти інфу про суми, виділені садочку, і від кого маю добиватися інформації про витрачання цих грошей? І які я маю на це повноваження, якщо не працюю в органах влади?
Краще гір є тільки... ПИВО !!! :)
---
Інтернет-торгівля. Практичні поради.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 22.07.2007 13:54

крок №1:
створити батьківський комітет

П.С. відісплюсь після ЗВигоди - ще шось ляпну...
die Große Schlange

Гість

Повідомлення Гість » 24.07.2007 14:09

Долина найкраще місто в світі! :D

Юля
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Re: Що я хочу бачити в Долині...

Повідомлення Юля » 03.06.2008 14:27

Народ відгукнітся!!! А то щось дуже тихо тут на сайті!
:D В Долині дуже довго не можуть відкрити двохповерхове приміщення зразу біля "555" . Може хтось знає що там буде? Якщо власники тої будівлі читають цей сайт було б добре їм взнати думку долинян - що вони хочуть бачити там.
Особисто вважаю що нам не вистачає хорошого відпочинкового комплексу- де б все поєднувалось - спа процедури, масаж, сауна і салон краси. А то купа є салонів краси а насправді це звичайна перукарня. І ще одного супермаркету продуктового не потрібно.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість