Місцеві "олігархи" проти інвесторів!

Бізнес ідеї, бізнес пропозиції, середовище для бізнесу, та інше, - все, що пов'язано з бізнесом і Долиною

Модератори: san, vanya

Як Ви ставитесь до будівництва в Долині швейної фабрики?

Позитивно - це сприяння розвитку регіону
11
58%
Позитивно. Я чи мої родичі мають шанс працевлаштуватись
2
11%
Байдуже
3
16%
Негативно - це зашкодить громаді міста
2
11%
Негативно - вони мої конкуренти
0
Немає голосів
Інше. Напишу нижче
1
5%

Всього голосів: 19

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 14.12.2007 01:25

Після того як в "Добрій справі" була надрукована стаття, що не сподобалася діючому міському голові, зняли головного редактора.
1. Думаю, для такого кроку мала бути не одна причина.
2. Хто поставив той і може зняти - то логічно і правильно :)
Купують її хіба за ради оголошень.
Ну багато хто і новини по телевізору не дивиться, а тільки МТВ...

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 14.12.2007 01:59

san писав: 2. Хто поставив той і може зняти - то логічно і правильно :)
І це говорить той, хто вічно виступає проти авторитаризму! Оце ж бо я тебе підлапав на слові. :D
А по суті ти помиляєшся, бо головний редактор ту газету створив з нуля. Зрештою, Юрко мій друг, тому не буду за нього розписуватись. Він час від часу заглядає сюди, може сам відпише.

ПМ. Те шо "ДС" - антивладна газета, Амазонка явно загнула. Правильно - антирайоннарада, анти"Свіча". :D

Amazonka
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Amazonka » 14.12.2007 09:22

І нащо такі несинітниці писати! :oops:
В Добрій справі за весь час її існування не зняли жодного працюючого! І голова редакційної ради залишився той самий і інші працівники.
І, можливо, грішні помислами люди і не повірять, але Гаразд абсолютно НЕ ВМІШУЄТЬСЯ в редакційну політику ДС. І тому газета користується попитом у читача, дозволяючи на своїх сторінках друкувати те, що Свіча і близько не підпускає. А Свічею керує РАЙРАДА - і як результат читати там нічого :!: Спробувала якось віднести лист у редакцію Свічі - навіть слухати не хтіли, а в ДС - вислухали, поспілкувалися і надрукували. Я не знаю особисто працівників ДС, Але з тими людьми приємно спілкуватись. Я розумію, що газета не може подобатися абсолютно всім читачам, але і суб"єктивну оцінку давати не гоже. І Гаразд тут ні при чім.
Amazonka

Amazonka
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Amazonka » 14.12.2007 09:37

Я Юру теж знаю, шкода його. він гарний журналіст. Так. Але поганий редактор. І потрібно писати правду: Юру НЕ ВИГАНЯЛИ з ДС. Він поїхав до своєї коханої, навіть не попередивши про це колектив газети і власну дружину з дітьми. То хіба це виганяння? Це- втеча (можливо навіть від самого себе). Але Бог йому суддя. І знову ж при чім тут ДС і Гаразд? :!:
Amazonka

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 14.12.2007 10:22

Amazonka писав: І, можливо, грішні помислами люди і не повірять, але Гаразд абсолютно НЕ ВМІШУЄТЬСЯ в редакційну політику ДС.
Ага, в редакційну політику вмішується його "люба" родина. :D Візьміть будь-яку радянську газету, то там компартію менше вихваляють, ніж в "ДС" Гаразда.
Amazonka писав:А Свічею керує РАЙРАДА - і як результат читати там нічого :!:
"Свіча" є власністю громади району. "ДС" - ради підприємців, а точніше її голови - Гаразду. І хоч "Свіча" маленька за обсягом газета, там друкують РІЗНІ точки зору.

Amazonka писав:Я не знаю особисто працівників ДС, Але з тими людьми приємно спілкуватись.
Звідки ви тоді знаєте, що Гаразд апсолютно не вмішується в редакційну політику?

ПМ. Пояснюю окремо для релігійно стурбованих, пхати свого носа в особисте життя інших людей, не етично.

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 14.12.2007 10:23

Amazonka писав:...І, можливо, грішні помислами люди і не повірять, але Гаразд абсолютно НЕ ВМІШУЄТЬСЯ в редакційну політику ДС. І тому газета користується попитом у читача, дозволяючи на своїх сторінках друкувати те, що Свіча і близько не підпускає. А Свічею керує РАЙРАДА - і як результат читати там нічого :!: Спробувала якось віднести лист у редакцію Свічі - навіть слухати не хтіли, а в ДС - вислухали, поспілкувалися і надрукували...
Ну треба знову ж тут ніяких вигадок. "Свічею" райрада точно не керує - то я вам гарантую. Інша справа, що райрада є одним з її засновників і відповідно час від часу впливає на редакцію.
Хотілось би знати, що то був за лист. Насправді, на скільки я знаю, в "Свічі" рідко відказують дописувачам - так як таких людей обмаль. Інша справа, що половина з таких статей немає ніякої цінності - ні з погляду інформативності, ні з інших.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 14.12.2007 10:32

І це говорить той, хто вічно виступає проти авторитаризму!
Що то має спільного з авторитаризмом?
Найняли - працюю, платять, роблю для чого найняли.
Нездало роблю те для чого найняли - звільняють
Не подобається робити те що кажуть - йду в інше місце.
Є альтернатива. Не бачу ніякої крамоли.
Як може бути інакше? :shock:
А по суті ти помиляєшся, бо головний редактор ту газету створив з нуля.
І що? Ну не сам же створив, а колектив під його керівництвом створив.
Та і це нормальне явище. Кожен перший керівник мусить щось створювати. Мені теж доводилось щось створювати.
Це звичайний процес.

До речі я теж знайомий і з Юрою і з редактором попередньої газети :)
Не всі певно пам"ятають, була газета чи то "Рідне місто" чи то "наше місто" :)

Amazonka
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Amazonka » 14.12.2007 11:00

"ДС" - ради підприємців, а точніше її голови - Гаразду.
Інформація: Гаразд вже понад 1,5 року не являється головою Асоціації підприємців.
Звідки ви тоді знаєте, що Гаразд апсолютно не вмішується в редакційну політику?

Це видно із матеріалів газети. А констатація фактів щодо його діяльності, як публічної людини - це обов"язок кожного держслужбовця. Тільки, на жаль, більшість з них боїться звітувати в ЗМІ про свою діяльність.
Amazonka

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість