День підприємця

Бізнес ідеї, бізнес пропозиції, середовище для бізнесу, та інше, - все, що пов'язано з бізнесом і Долиною

Модератори: san, vanya

Відповісти
san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

День підприємця

Повідомлення san » 27.09.2007 09:19

Вчора відбулось святкування Дня підприємця.
З різних причин вдалося зібратися тільки зараз :)

Ключові моменти - виступ міського голови В.Гаразда, котрий можна підсумувати як запрошення до тісної взаємодії влади і бізнесу, та презентація благодійного "Фонду громади міста Долини".

Багато є тем для обговорення - почну писати вечорами :)

Якщо когось дуже цікавить - можу викласти диктофонний запис виступу.
die Große Schlange

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 27.09.2007 09:28

Також було обрано Раду підприємців:

О. Кізима - голова асоціації підприємців Долинщини
Ю. Мазур - голова асоціації перевізників
В. Білущак - консультант Бізнес-центру
В. Черпак - представник будівельної галузі
М. Марковський - представник харчової промисловості та представинк асоціації підприємців Долинщини в області.
Гайдук - представник торгівлі
Гошовський - представник ринків
Л.Торохта - представник промислості
Р. Креховецький
Громиш
die Große Schlange

Amazonka
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Re: День підприємця

Повідомлення Amazonka » 13.12.2007 18:23

Ключові моменти - виступ міського голови В.Гаразда, котрий можна підсумувати як запрошення до тісної взаємодії влади і бізнесу, та презентація благодійного "Фонду громади міста Долини".
Була і чула виступ В.гаразда. Мудрий мужик. Але сьогодні його не оцінюють. А даремно. Користі для міста і громади було б набагато більше.
А про правильність позиції Гаразда служить неадекватна реакція гуцуляка, який "показав" себе в котре дибільними викриками з місця.
Не розуміє гуцуляк, що пора мати лице. його Бог вже покарав бідою у сім"ї, а він далі пузириться і все намагається вставити палки в колеса Гаразду. Самому, певно, вже бридко від такої своєї поведінки, але не вистачає чи то розуму, чи то гордості і самоповаги, щоб зупинитися.

А відносно Благодійного Фонду - ідея супер! Сучасна! Але наш люд ще на практиці не готовий до благодійності. Хоча душа українська - благодійна.
Amazonka

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Re: День підприємця

Повідомлення Misha K » 14.12.2007 00:30

Amazonka писав:
Була і чула виступ В.гаразда. Мудрий мужик.
Чого? Бо він безпосередній ваш начальник?
Amazonka писав:
А про правильність позиції Гаразда служить неадекватна реакція гуцуляка, який "показав" себе в котре дибільними викриками з місця.Не розуміє гуцуляк, що пора мати лице. його Бог вже покарав бідою у сім"ї, а він далі пузириться і все намагається вставити палки в колеса Гаразду. Самому, певно, вже бридко від такої своєї поведінки, але не вистачає чи то розуму, чи то гордості і самоповаги, щоб зупинитися.
Шановна, від вашої показової набожності тхне дуже неприємним душком. А ви впевнені, що Бог не покарає вас?! Отож не судіть.
Щодо конфлікту. Гаразд з Гуцуляком бізнесмени які з одного тіста зліплені. Гаразд земельку роздає направо і на ліво, а Гуцуляка мимо обходить. От і конфліктують.

Amazonka писав: А відносно Благодійного Фонду - ідея супер! Сучасна! Але наш люд ще на практиці не готовий до благодійності. Хоча душа українська - благодійна.
Ідея - "мильна бульбашка". Хто справді готовий жертвувати гроші, той їх жертвує без всяких там "благодійних фондів". Власне як Гаразд так і Гуцуляк допомогали фінансово не в одній добрій справі.

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 14.12.2007 01:22

Гаразд з Гуцуляком бізнесмени які з одного тіста зліплені.
Не думаю, що людина хто знає (про) обидвох може таке казати :)
Гаразд земельку роздає направо і на ліво,
Тобто наліво і направо? Тільки тепер встановлені досить прозорі і чесні умови виділенні земельних ділянок.
Що тут не так? Що саме робить не правильно?
Відповідь - не виділяти земельні ділянки, не приймається одразу :)
То питання взагалі давно вирішене, і не на рівні міського голови...
Ідея - "мильна бульбашка". Хто справді готовий жертвувати гроші, той їх жертвує без всяких там "благодійних фондів".
То може і Пенсійного фонду і ФССНВ не потрібно? :lol:
Комо тре - сам собі грошей наскладає...

Фонд потрібен з кількох причин:
1. Можливість зібрати більшу суму грошей
2. Можливо вносити пожертви меншими частинами - хтось може пожертвує 50грн, але і вони докладуться до справи.
3. Фонд зможе ефективніше витрачати гроші - підприємці будуть мати "відмовку" від "жебраків". Серед тих, зто зодить і просить є багато проходимців. І підприємець не має часу витрачати на з"ясовування справжності довідок інваліда чи справжність намірів провести рок-концерт.

Дивно що не зрозумілі такі банальні речі.

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 14.12.2007 01:47

san писав:
Гаразд з Гуцуляком бізнесмени які з одного тіста зліплені.
Не думаю, що людина хто знає (про) обидвох може таке казати :)
А в чому я не правий?
san писав:
Гаразд земельку роздає направо і на ліво,
Тобто наліво і направо? Тільки тепер встановлені досить прозорі і чесні умови виділенні земельних ділянок.
Що тут не так? Що саме робить не правильно?
Відповідь - не виділяти земельні ділянки, не приймається одразу :)
То питання взагалі давно вирішене, і не на рівні міського голови...
Ну чогось же Гуцуляк конфліктує, зокрема по ділянці під швейну фаьрику полякам. Полякам попало, а йому ні.
san писав:
Ідея - "мильна бульбашка". Хто справді готовий жертвувати гроші, той їх жертвує без всяких там "благодійних фондів".
То може і Пенсійного фонду і ФССНВ не потрібно? :lol:
Комо тре - сам собі грошей наскладає...
Не плутай прутня з пальцем. :D Перші то дежавні, соціальні фонди. Відрахування на них є обовязковими, і регулюються законодавством.
А наша "мильна бульбашка" - це добровільне утворення, яке витрачатиме кошти, на шо забажає керівництво.

san писав:3. Фонд зможе ефективніше витрачати гроші - підприємці будуть мати "відмовку" від "жебраків".

От власне і проти чого я. Неодноразово приходилось бути в ролі такого жебрака. Не легка це справа. Як правило більшість відмовляє, але хтось тай допоможе. А так тепер матимуть "відмовку". При чім, допомагав чи не допомагав Фонду, а "відмовка" буде всерівно.

Amazonka
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Amazonka » 14.12.2007 09:53

Ну чогось же Гуцуляк конфліктує, зокрема по ділянці під швейну фаьрику полякам. Полякам попало, а йому ні.
Біситься, що не отримав "без соціальних зобов"язань", як це було раніше. Не властиво Гуцуляку піклувати про люд, а тільки про власну вигоду. Не буду спорити, що всі працюють для власного добробуту, але потрібно щось і для людей робити доброчинно, а не за гроші.
Amazonka

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 14.12.2007 10:25

А так тепер матимуть "відмовку". При чім, допомагав чи не допомагав Фонду, а "відмовка" буде всерівно.
А що раніше був обов"язок? :lol: Хто не хоче завжди знайде відмовку.
Я дійсно балакав з кількома підприємцями, ще задовго до анонсування фонду (до речі не знаю чи його створили).
З благодійністю є багато проблем...
Поставив підприємець супутникове телебачення в дитячий заклад - за пів-року він вже в директора в кабінеті.
Інший каже, що ходять люди приносять до нього різні довідки про страшні недуги, каже що радий би допомогти, але звідки він знає чи смертельна хвороба педикульоз ? І чи справжні довідки?
Набагато простіше, щоб тим займалися люди котрим довіряють ті-самі латники фонду.
Перші то дежавні, соціальні фонди. Відрахування на них є обовязковими,
І що, наразі вони правильно працюють? тобто виконують своє анонсоване призначення? Зрівняйте тоді пенсію голови якогось першого заступника голови райдерждепартаменту з пенсією лікара, чи допомогу неробі на "біржі" з зарплатою водія десь на приватному заводі (особливо враховуючи що вони всі десь підробляють)...
Чи може Ви недавно були на курорті за "державний" рахунок?

Так, що той "прутень" дуже "прутневий"...

І майбутнє за незалежними громадськими організаціями. Котрі побудовані на волі і бажанні, а не штатному росписі.

Той же приклад скільки працює Бізнес-центр, порівняно з численними державними структурами "економічного розвитку". Чи як Спілка перевізників Долинщини захищає їх права...

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість