Особливості формування цін на комп'ютерну техніку в регіонах

Бізнес ідеї, бізнес пропозиції, середовище для бізнесу, та інше, - все, що пов'язано з бізнесом і Долиною

Модератори: san, vanya

Відповісти
Gorod
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Gorod » 16.10.2007 21:55

Якого ше Славiка? Того шо мае комп.магазин! и цiни там 3.14здец! :!:
LoL

MAn
Контактна інформація:

Повідомлення MAn » 17.10.2007 22:29

Gorod писав:Якого ше Славiка? Того шо мае комп.магазин! и цiни там 3.14здец! :!:
високі? яка якість така і ціна......

Gorod
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Gorod » 17.10.2007 23:36

може i якiст там е, але за такi грошi вигiднiше поiхати в Лвiв и купити теж саме за меншу цiну!!!!
LoL

allexkom
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення allexkom » 18.10.2007 09:38

У Львові вигідніше купити, а якщо поїхати в Київ то можна ще дешевше купити. То може давайте всі на Київ.
to be the first, be the best

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 18.10.2007 11:44

allexkom писав:У Львові вигідніше купити, а якщо поїхати в Київ то можна ще дешевше купити. То може давайте всі на Київ.
Дотепно, нема ради... аж тупо :?

А взагалі, раджу не перетворювати тему на чергове обговорення продавців техніки, вже є гіркий досвід. Та і тема трохи не та.

Принаймні, якщо не помиляюсь, сайт комбо.іф.уа - перший болехівський ресурс в інтернет був. І це похвально :)

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 18.10.2007 12:42

Та тема на нашому форумі вже піднімалась. :)
Люди, та все просто. Конкуренція працює. Не подобаються чиїсь ціни/якість/відношення до людей/релігія - йдемо до інших. Нема інших - не купуєм, або їдемо в Львів, Київ, Москву, Нью-Йорк і беремо там.
Тільки маєм на увазі, що коли рахуємо ціну в Львові чи іншому місці - додаємо до неї вартість самостійного перевезення в рідне місто + можливі затрати на перевозення у випадку гарантійного ремонту і т. д. Все одно виходить дешевше? Беремо у Львові. Ні? Може краще "дороже", але дома.
Є ще варіант - відкрити свій бізнес, возити зі Львова і продавати дешевше в рідному місті, ніж "нехороші" конкуренти (до цього монополісти?). От.
Вибирайте, панове :)

P. S. До речі ціни у Львові різні. Дуже легко можна знайти вищі за долинські, болехівські і інші.

Хто хоче продовжувати дискусію - прошу конкретні цифри в тему - монітор 19" такий-то у Львові стільки, у Болехові стільки, в Долині стільки. Тоді будем судити конкретно :)

P. P. S. Див. також:
viewtopic.php?t=5139

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей