Бойківський Регіональний Інвестиційний форум

Бізнес ідеї, бізнес пропозиції, середовище для бізнесу, та інше, - все, що пов'язано з бізнесом і Долиною

Модератори: san, vanya

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Бойківський Регіональний Інвестиційний форум

Повідомлення san » 16.11.2007 23:18

8-9 грудня 2007 року в м. Долина Івано-Франківської обл. буде проводитися Перший Бойківський Регіональний Інвестиційний форум

http://brif.in.ua/
die Große Schlange

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 10.12.2007 13:43

Перемістив політику в відповідний розділ viewtopic.php?t=5302

А тут про бізнес :)

Нажаль пропустив форум і дуже шкодую. Кажуть, що був на дуже високому рівні, можливо в Україні таких і не було...

Спробую знайти інформацію і викласти тут.

Якщо маєте, що сказати - приєднуйтесь.
die Große Schlange

Jevgen
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Jevgen » 11.12.2007 10:51

За досить привабливих умов виставили на продаж 40 ділянок у мальовничих Карпатах. По тридцять гривень за квадратний метр хочуть громади трьох районів Івано-Франківської області. Покупця заманювали на першому бойківському інвестиційному форумі. 40 ділянок землі площею від 1 до 50 гектарів пропонують на умовах довготривалої оренди та викупу. Організатор форуму, міський голова, стверджує: кожна ділянка у привабливому і перспективному місці.
http://ictv.ua/ukr/news_economics.php?news_id=106245

Отаке вчора на центральних каналах крутили, дивно як ще цим СБУ не зацікавилось. Про кримські і київські землі вже томи написано у прокуратурі. А що діялось на зборах? Де звіт?
Ось лише програма http://www.brif.in.ua/

Amazonka
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Amazonka » 13.12.2007 15:08

Дивно спостерігати за філософствуваннями людей, які для якогось заходу (в даному випадку - форуму) палець о палець не стукнули! :cry: Зате критики - хоч відбавляй.
А чому б не порадуватись за Долину? Адже цей форум - чудовий піар для нашого містечка!!! І люди попрацювали на славу! Врахуйте, що в Долині - як в нас повелося - організаторами пишуть одних, а працюють зовсім інші. Так і з форумом. Хвала і слава громадській організації. А владам різних рівнів потрібно їй дякувати!!!!
Чула відгуки "високих" гостей - вони в шоці від масштабу і наповнюваності форуму!!!! :!: Такого вони ніде в Україні не бачили!Отже, Долина щось та варта!
Amazonka

Jevgen
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Jevgen » 13.12.2007 15:58

Amazonka писав: Дивно спостерігати за філософствуваннями людей, які для якогось заходу (в даному випадку - форуму) палець о палець не стукнули! :cry: Зате критики - хоч відбавляй. !
Розкрадання землі то кримінальні заходи, і за стукання пальцями можна сісти за грати.

Amazonka писав: А чому б не порадуватись за Долину? Адже цей форум - чудовий піар для нашого містечка!!! І люди попрацювали на славу! Врахуйте, що в Долині - як в нас повелося - організаторами пишуть одних, а працюють зовсім інші. Так і з форумом. Хвала і слава громадській організації. А владам різних рівнів потрібно їй дякувати!!!! !
Напиши що за організація, бо приховуєте власне чесно імя, а потім жалієтесь що Вас ніхто не "хвалить".
Amazonka писав: Чула відгуки "високих" гостей - вони в шоці від масштабу і наповнюваності форуму!!!! :!: Такого вони ніде в Україні не бачили!Отже, Долина щось та варта!

Які гості такі, високі? :shock:

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 13.12.2007 16:40

Дивно спостерігати за філософствуваннями людей, які для якогось заходу (в даному випадку - форуму) палець о палець не стукнули!
Не баченічого дивного :) Так і повинно бути
Розкрадання землі то кримінальні заходи, і за стукання пальцями можна сісти за грати.
А зто землю "розкрадає" ? І яке то відношення до форуму має? :shock:
Напиши що за організація, бо приховуєте власне чесно імя
Основну роботу, по підготовці і проведенню, виконував Бізнес-центр :)
Які гості такі, високі?
Дійсно я би просив перелік, а то багато хто, тут не уявляє маштаби заходу...

Нажаль я зміг бути присутнім на форумі, тому не володію інформацією :(

П.С. Взагалі шановній "громадській організації" пора більше звернути уваги на http://forum.dolyna.net/, як на практично єдиний активний місцевий інтернет-ресурс :)
Який, до речі активно розвивається.
Викладати тут побільше інфи - тоду може інтонація обговорень і зміниться...
Зрештою - Ласкаво просимо! :)

Amazonka
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Amazonka » 13.12.2007 17:23

дійсно, потрібно чітко розмежувати події: організація і проведення форуму (піар, інформування, комунікація і запрошення гостей і учасників, підготовка і розробка друкованої продукції, власне саме проведення заходу і т.д.) та розпродаж землі (хоча ціль форуму - залучення ГРОШЕЙ інвестора, а не продаж!) абсолютно недотичні речі.
Землю продавали, продають і будуть продавати - владні структури. А залучення інвестицій - для прогресивномислячих!
І не потрібно валити гріх влади на громадську організацію! Вона повністю витянула на своїх плечах тягар організаційної роботи! А представники райради, замість подяки, їх ще й критикує. Та це і зрозуміло: щоб присвоїти собі результати роботи бізнес-центру, вони із заздрості і люті за свою недолугість обливають БЦ брудом. Але попри те, галочки про виконану БЦ роботу ставлять собі у звіті в область.
Amazonka

Amazonka
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Amazonka » 13.12.2007 17:38

Які "високі" гості?
Достатнь назвати, представників австрійсьго посольства і власне самих австрійців, бізнесмени з Словаччини, Данії, польщі, Італії, представник посольства Америки. Це іноземці. А ще представники впливових структур рідної України.
Amazonka

Jevgen
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Jevgen » 14.12.2007 08:03

Amazonka писав:Які "високі" гості?
Достатнь назвати, представників австрійсьго посольства і власне самих австрійців, бізнесмени з Словаччини, Данії, польщі, Італії, представник посольства Америки. Це іноземці. А ще представники впливових структур рідної України.
Так доорганізовувались що жодного прізвища невзмозі назвати :lol:
Може хоч фірми які вони представляють напишите? Чи то тепер посольства гроші в землю вкладають?

Amazonka
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Amazonka » 14.12.2007 09:11

А що, шановному дописувачу, скажуть прізвища невідомих йому людей? :lol: Нічого! А для загальної поінформованості достатньо і поданого вище переліку. Хіба що багато вільного часу і його коротають "пустословієм" :(
Amazonka

Jevgen
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Jevgen » 14.12.2007 10:33

Amazonka писав:А що, шановному дописувачу, скажуть прізвища невідомих йому людей? :lol: Нічого! А для загальної поінформованості достатньо і поданого вище переліку. Хіба що багато вільного часу і його коротають "пустословієм" :(
Як нема що сказати то краще когось образити. Видно школа Гаразда бізнесцентівська.

Amazonka
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення Amazonka » 14.12.2007 10:50

Я пройшла школу життя і тому дозволяю собі мати свою позицію. А до БЦ не маю ніякого відношення. Але якщо там люди самодостатні - то це супер. :D І залишається бажати побільше таких Гараздівських бізнецентрів з такою школою самодостатніх особистостей.
Amazonka

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 04.01.2008 10:10

Прийшло повідомлення, що в 23:25 на 5-му каналі в програмы "Час-тайм" маэ бути про БРІФ.

Правда не знаю коли то чи сьогодні, чи було вчора :(

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Re: Бойківський Регіональний Інвестиційний форум

Повідомлення san » 01.03.2008 11:01

В продовження справи будуть проводитись регулярні наради, стосовно інвестиційних проектів.

Основні це:
сільзавод
військове містечко
парк-озеро
автовокзал
мкр. Полуванки
промислова зона в ур. Аеродром

Одна нарада вже пройшла. Вироблений формат зустрічей та окреслені пріорітети.
Також на нараду були запрошені голови сільських рад навколишніх сіл. Ім тако запропоновано долучати свої громади до інвестиційного процесу.

Про хід роботи буду повідомляти в відповідних топіках, частина котрих вже розпочаті, по конкретних об"єктах.
Робоча група чекає ідеї пропозиції та участь небайдужих людей :)
die Große Schlange

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Re: Бойківський Регіональний Інвестиційний форум

Повідомлення san » 10.04.2009 10:35

Зараз проходить вже другий БРІФ.

Другий Бойківський регіональний інвестиційний форум
«Сталий розвиток територій через залучення інвестицій та впровадження енергоефективних технологій»
м. Долина 9-10 квітня 2009 р.

Організатори:

· Івано-Франківська обласна державна адміністрація.
· Івано-Франківська обласна рада.
· Долинська міська рада.
· Болехівська міська рада.
· Рожнятівська районна рада.
· Долинська районна рада.
· Богородчанська районна рада.
· ПРООН МПВСР.
· Українська Асоціація фахівців із залучення інвестицій ProInvest.
· Асоціація «Енергоефективні міста України».

Учасники:

· представники органів місцевого самоврядування Бойківщини;
· міські і селищні голови та керівники адміністрацій інших міст і районів Івано-Франківської області;
· Української Асоціації фахівців із залучення інвестицій ProInvest,
· Асоціації «Енергоефективні міста України»;
· Начальники управлінь Івано-Франківської ОДА;
· Представники компаній – інвесторів;

Запрошені :

· Міністерство житлово-комунального господарства України.
· Міністерство регіонального розвитку та будівництва України.
· представники ЗМІ.
· представник міжнародного фонду «Відродження».
· депутати Верховної Ради України.
· Національне агентства України з питань забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів (НАЕР).
· Європейська бізнес-асоціація.
· Посольства США, Швеції, Канади.
· Національне агентство з питань залучення іноземних інвестицій.
· Іnvest Ukraine.
die Große Schlange

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість