Довіра до банків в україні. Буде чи ні ?

Бізнес ідеї, бізнес пропозиції, середовище для бізнесу, та інше, - все, що пов'язано з бізнесом і Долиною

Модератори: san, vanya

Відповісти
Julie
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Довіра до банків в україні. Буде чи ні ?

Повідомлення Julie » 05.06.2009 02:18

Якщо пригадати, то під час кризи багато українських банків посипалось. Тепер там володарює тимчасова адміністрація НБУ. Завдяки їй деякі банкивже почали , а деякі скоро почнуть повертати депозити. Є банки які їх і так видававли ), і обійдуться без адміністрації. Але чи матимуть старання банків та НБУ якийсь ефект на рівень довіри до них?
Криза так чи інакше погано вплинула (хочеться підкреслити минулий час), на й без того невисокий рівень довіри, але з іншої - вона відсіяла ті установи, які в перспективі могли виявитися мильною бульбашкою з більшим або меншим обсягом грошей, зібраних у населення. Тому, я думаю, що криза спричнила досить конкретний позитивний ефект на економіку, "почистивши" банківский сектор. Той факт, що люди не можуть забрати свої гроші зараз - це, звичайно, мінус, аде в далекій перспективі, я думаю, великий плюс. Як ви гадаєте ?

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Re: Довіра до банків в україні. Буде чи ні ?

Повідомлення san » 05.06.2009 09:11

Банк в котрому я маю кредит, знову розпочав давати кредити. :)
Наприклад на автомобілі. Ставка не 18% а 28. Трішки скорочені терміни, не 5-7 років а 4. Трішки скореговані умови. Але нема обмежень щодо комерційного використання автомобілів.
В цілому - нормально.
Такому банку можна довіряти...
А депозити? щось слабо уявляю їх зв'язок з бізнесом. Якщо я витягну гроші з обігу і віднесу "заквасити" в банк - хіба це бізнес? :lol:

Раз він почав давати кредити, тобто почав інвестувати, значить є надія, що він отримає прибутки, отже і зможе повертати депозити.

Вже друга чи третя тема створена про повернення депозитів і бізнес... Чи то в мене мізки скроєні якось інакше чи що...
Дочасне повернення депозитів - ознака краху банків!!! Бо це є виведення грошей з обороту, для них. А це смертельно для бізнесу...

Доходи банків формуються так чи інакше з %% по кредитах і трішки з касового обслуговування.
die Große Schlange

Julie
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Re: Довіра до банків в україні. Буде чи ні ?

Повідомлення Julie » 09.06.2009 16:07

san писав:Банк в котрому я маю кредит, знову розпочав давати кредити. :)
Наприклад на автомобілі. Ставка не 18% а 28. Трішки скорочені терміни, не 5-7 років а 4. Трішки скореговані умови. Але нема обмежень щодо комерційного використання автомобілів.
В цілому - нормально.
Такому банку можна довіряти...
А депозити? щось слабо уявляю їх зв'язок з бізнесом. Якщо я витягну гроші з обігу і віднесу "заквасити" в банк - хіба це бізнес? :lol:

Раз він почав давати кредити, тобто почав інвестувати, значить є надія, що він отримає прибутки, отже і зможе повертати депозити.
...
Ваша позиція цілком зрозуміла, але я всеодно спробую пояснити вам деякі моменти буття банків. Сподіваюсь у майбутньому це стане вам у пригоді =)
Депозит це найкращий спосіб уберегти свої гроші від різноманітних ризиків, таких як інфляція чи грабіжники, цей спосіб дає змогу бути впевненим в безпеці своїх грошей, єдине завдання яке стоїть перед власником капіталу - це знайти надійний банк. Насправді це досить просто, варто лише заглибитись в новини і проаналізувати інформацію про банк в який ви збираєтеся покласти свій капітал. Іноді для цього потрібні певні базові знання з економіки чи математики чи просто здорового глузду. Для прикладу http://tristar.com.ua/2/news/ebrr_namer ... 13067.html
Тут сказано що уксиббанку дають кредит 100 млн $. На перший погляд мені прийшла аналогія з кредитною історією України, але потім зрозумів інше, кредит означає що ебрр вірить в те що банк легко поверне ці гроші. Такі моменти варто помічати і розуміти.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість