Сторінка 1 з 1

Назустріч інвесторам

Додано: 10.12.2005 21:02
Добра справа
На особисте запрошення директора ФПП „Долинський бізнес-центр” Володимира Гаразда в суботу 26 листопада в Долині перебував представник посольства США, співробітник комерційної служби департаменту торгівлі США, керівник служби ділової інформації BISNIS.

Метою даної служби є допомога американським компаніям виявляти ділові можливості в Україні та сприяти поширенню співробітництва між українськими та американськими діловими колами, та залучати інвестиції на ринки України.

Дуже шкода, що представники підприємницьких кіл Долинщини в невеликій кількості прибули на зустріч. Долинщину представляли лише представники районної адміністрації, міської Ради, місцевого самоврядування, ТОВ „Уніплит”, ВАТ „Долинський хлібокомбінат”, ТзОВ ІКЦ.

Порядок співпраці з даною організацією наступний: зацікавлена фірма чи компанія яка хоче стати представником американської фірми, організувати спільне підприємство, закупити нові технології або при наявності цікавої інвестиційної пропозиції заповнює коротку форму-анкету (її можна отримати в Долинському бізнес-центрі).

Відомості про компанії безоплатно розміщуються :

- в Інтернеті на англомовній сторінці Служби ділової інформації, яку кожний тиждень відвідують більш 100 000 американських компаній;

- а також розсилаються серед передплатників програми BISNIS, кількість яких більше 50 000 американських компаній. Причому характерно, що це представники середнього і малого бізнесу США. Межі в яких проводиться розгляд пропозицій може бути від 100 000$ до 5 000 000$.

Від моменту отримання заповненої анкети до публікації даних проходить не більше 60 днів.

Основні критерії відбору пропозицій наступні:

- конкретність вашої пропозиції: чим конкретніша і обгрунтованіша пропозиція, тим більша вірогідність отримати відгук американських компаній;

- здатність української компанії частково фінансувати проект;

- точність контактної інформації. Зацікавлені американські компанії будуть контактувати з Вами напряму по телефону, факсу чи електронній пошті.

- готовність компанії відповідати на ділові пропозиції, отримані від американських фірм. Американський діловий етикет передбачає, що Ви відповісте на кожну ділову пропозицію, отриману від американської компанії.

Необхідно описати в анкеті одну конкретну пропозицію до співпраці.

Детально опишіть проект і поясніть, в чому буде полягати вклад Вашої компанії і що Ви чекаєте від американського партнера. Крім того, бажано скласти бізнес-план на англійській мові, щоб його можна було представити на вимогу американської сторони, у випадку, якщо Ваша пропозиція знайде зацікавленість.

ФПП „Долинський бізнес-центр” із задоволенням допоможе Вам це зробити.

Треба відзначити, що краса нашого краю дуже вразила наших гостей.

Було відмічено, що пропозиції, які надійдуть від нас в питаннях інвестицій в розвиток туристичної інфраструктури мають великі шанси викликати зацікавленість американських інвесторів.