Болехів - найкраще місто на Прикарпатті

В цій темі обговорення, що стосуються сусідів Долини та району. Болехів, Моршин, Брошнів, Рожнятів, Калуш...

Модератори: san, vanya

Відповісти
Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 13.03.2007 15:16

Звання найкращих населених пунктів в області у 2006 році вибороли мітсо Болехів (премія 30 тис), селище Рожнятів (премія 30 тис) та Соколівка Косівського району (премія 15 тис). Такі результати обласного конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою та підтримки громадського порядку 2006 року».

Другі місця з благоустрою територій та громадського порядку здобули місто Рогатин (премія 20 тисяч гривень) селище Печеніжин Коломийського району (15 тисяч гривень) і село Рашків Городенківського району (10 тисяч гривень).

Дипломи і грошову винагороду за третє місце в обласному конкурсі отримають місто Яремче (15 тисяч гривень), селище Гвіздець Коломийського району (10 тисяч гривень) і село Криворівня Верховинського району (5 тисяч гривень).

Розпорядженням облдержадміністрації відзначено позитивну роботу з благоустрою міста Калуш, села Стецева Снятинського, Верхній Вербіж Коломийського, Нижній Струтин Рожнятівського районів.

Згідно цього ж розпорядження для участі у Всеукраїнському конкурсі «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку» направлено матеріали міста Івано-Франківська ( місто другої категорії ), місто Болехів (четверта категорія), селище Рожнятів (п'ята категорія), село Соколівка –шоста категорія.

Водночас облдержадміністрація вказує на низький рівень підготовки матеріалів на конкурс Галицькою, Калуською, Долинською, Надвірнянською, Тисменицькою райдержадміністраціями - повідомив ЗІК.
http://piar.org.ua/article/?art12152

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 13.03.2007 18:11

Знай наших :)

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 13.03.2007 22:47

Кобі, а ти особисто за останній рік відчув якісь якісні зміни?

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 14.03.2007 10:56

Я за останній рік в Болехові був занадто мало раз, щоб про щось конретно судити. Знаю що мер нормальний дядько, то може щось і зробив :)

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 14.03.2007 20:12

ІМХО будівництво в Болехові ведеться інтенсивніше ніж в Долині (суджу по кількості замовлень на проекти).
Є будівництво - є інвестиції...
Є інвестиції - буде розвиток...

Хоча звичайно конкурси "облдержадміністрація вказує на..." то просто бутафорія типу вертепу... :)

Об'єктивно, це тоді коли такі як kobi приїдуть додому жити :lol:

vadoru
Я тут недавно...
Я тут недавно...
Контактна інформація:

Повідомлення vadoru » 20.07.2007 12:19

Вітаю всіх
На мою думку як Болехів, так і Долина - це дивовижні міста
Франківщини
Я зараз мешкаю в Одесі, але моя доля зв'язана з цим краєм
До 1996 року я служив в військовій частині Болехова (вона одна була в місті), мав дуже гарні стосунки з багатьма керівниками Долини
І завжди згадую ті часи як найкращі в своєму житті
Хочу побажати як Болехову так й Долині надалі розвиватися і кріпнути, залишатися такими ж чудовими як вони зараз є.

Misha K
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Misha K » 20.07.2007 18:36

З 1996 року Долина явно змінилася... та й Болехів.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість