Професії здобули, а роботу?

Все про середню, вищу освіту; навчання загалом і в Долині зокрема в цьому розділі.

Модератори: san, vanya

Відповісти
Свіча
Мас-медіа
Повідомлень: 277
З нами з: 02.08.2005 12:12
Контактна інформація:

Професії здобули, а роботу?

Повідомлення Свіча » 16.06.2006 16:59

ПРОФЕСІЇ ЗДОБУЛИ, А РОБОТУ?

І нинішньої весни відповідний курс навчання завершили випускники Долинського міжшкільного навчально-виробничого комбінату. Так, 114 з них отримали посвідчення водіїв категорії «Б» і «Ц», тобто документ, який дає їм право сідати за кермо легкових та вантажних автомобілів, 60 сподобали собі лише категорії «Б», стільки ж юнаків та дівчат мають посвідчення про те, що вони пройшли підготовку операторів комп’ютерного набору. Отже, ця складна електронна апаратура тепер доступна й для них.

Кажуть: здоровий мікроклімат в сім’ї підтримується і завдяки тому, що є кому зготувати смачну, висококалорійну їжу. Та без професії кухаря не обійтися не тільки в побуті, але й на роботі, у відрядженні, а для багатьох хлопців – і в армії. Вмієш готовити – то ти на коні! Таких молодих професіоналів на самостійну життєву стежину звідси вирушило також шість десятків.

А коли вам потрібно буде щось полагодити, то цьому можуть зарадити слюсарі-ремонтники. Їх порівняно менше –19, але, як сказав директор МНВК Михайло Петрів, до роботи вони беручкі, а в роботі старанні і наполегливі.

Це можна сказати й про тих вчорашніх учнів, які отримали посвідчення швачок, продавців продовольчих товарів, про тих, хто поглиблював свої знання з основ ринкової економіки.

Тепер у випускників МНВК і атестати про закінчення школи, і посвідчення про здобуті професії. Хтось із них продовжуватиме навчання, хтось (хай це станеться!) піде працювати. Але завжди вони з вдячністю згадуватимуть про тих, хто вчив їх професії – І. В. Юрчишин, О. М. Луку, М. К. Носович, Б. В. Мельника та інших. Бо перший крок у самостійне життя вони зробили з їхньої легкої руки.
Часто можна почути вислів: не одним хлібом живе людина. 48 школярів освоїли професію різьби по дереву. Різець у їхніх руках – легкий та вправний, бо з усіх професій, які можна здобути на комбінаті, ця їм найбільше до душі.

В. ВАСИЛЬОВИЧ.
цей матеріал любязно наданий редакцією часопису "Свіча"

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість