"Дитяча" корупція

Все про середню, вищу освіту; навчання загалом і в Долині зокрема в цьому розділі.

Модератори: san, vanya

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

"Дитяча" корупція

Повідомлення san » 23.01.2008 14:56

А оскільки вона називалась добровільною - це вже не подобалось (то я власну думку подаю).
У школах і т.п. плата так називається, то пов"язано з організацією економічних взаємовідносин в таких закладах. Вони некомерційні заклади, то му не можуть брати плату офіційно.
що директор має престижний автомобіль
Питання чи можна то все придбати на зарплату
Ще до нього був інший
Так, є дві пристрасті - жінки і автомобілі :lol:
Зійшлися на тому, що мені не тепер не дадуть рекомендації до ВУЗу. Якої виявляється нікому й не потрібно у ВУЗі
Дісно :) Цікаво чому ніхто не пробує поступати самостійно? :)
Жопу, завжди хочуть зробити кожному
Яким чином можуть не видати атестат? Хтось коли небуть дізнавався?
Можливо спочатку він був кращим,але і зараз це досить хороший освітній заклад,який навряд можна порівнювати зі звичайною школою.
Я про то і написав... А порівнювати можна... Бо на термін "ліцей" він ІМХО тепер не тягне...

П.С. Серед всіх дописів, практично не побачив ніякої протидії проблемі. Я так розумію, що всі дають і планують надалі давати хабарі. Бо так зручно і вигідно!!! Просто хочеться пожалітися... :(
die Große Schlange

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Re: шукаю ліцеїстів.

Повідомлення Nazik » 23.01.2008 17:45

Питання чи можна то все придбати на зарплату
Не впійманий - не злодій! Яка різниця на що він куплений? Маєш докази - то не мовчи.
Дісно Цікаво чому ніхто не пробує поступати самостійно?
А чому ти розписуєшся за всіх? Є списки хто поступав сам, а хто не сам? А ті, що поступили у кілька ВУЗів? Вони у всі поступили несамостійно?
Серед всіх дописів, практично не побачив ніякої протидії проблемі. Я так розумію, що всі дають і планують надалі давати хабарі. Бо так зручно і вигідно!!! Просто хочеться пожалітися...
Ти б найперший мав знати, що ця проблема не вирішується. Її мож хіба зменшити, але порядок там навести не зможе ніхто. Протидія проста - почати з самого себе.
Фак мой мозг!!!

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 23.01.2008 22:58

Є списки хто поступав сам, а хто не сам?
В мене в майбутньому часі написано :)
Не побачив тут у нікого наміру здати випускні, отримати атестат і поступити в ВУЗ безплатно.
Найбільша парадоксальність в хабарі при поступленні на платне навчання"...
Порахуйте чи той диплом коли небуть окупиться. Може рентабельніше вивчитися на зварювальника чи закрійницю?
Ти б найперший мав знати, що ця проблема не вирішується. Її мож хіба зменшити, але порядок там навести не зможе ніхто.
Я звернув увагу на те, що в випадку школи, то дійсно просто вирішується :) Тому, що реальних важелів "помсти" немає! Хіба що "не дадуть рекомендації до ВУЗу" :lol:
І не те, що темою топіка стала тільки "константація факту", а пропозиції щодо протидії знаходять протидію :)

Та і в випадку ВУЗу теж в деякій мірі це вирішується (у мене був одногрупник, що принципово на давав хабарі, навіть якщо збиралася група по 56коп на фляжку викладачу - алкоголіку).

А от ні... Виступити проти ніхто не хоче... Чекають коли прийдуть злі дяді в масках, запхають пачку грошей пофарбованих і поведуть хабарника в кайданках...
А такого не буде... Тому, що ці заходи теж в основному проводяться з чиїмось інтересом. А до "педагогів" нікому діла нема... Премію чи звізду на погони не дадуть, на вільну посаду теж ніхто не претендує.

П.С. До речі на днях, на хабарі піймали одного з начальників однієї з інспекцій. Повели в кайданках через всю контору (зі слів очевидців)... Побачимо чим закінчиться... Чи не отриманням кимсь іншого хабаря. :)
die Große Schlange

Mik@
Бувалий
Бувалий
Контактна інформація:

Повідомлення Mik@ » 24.01.2008 18:25

оригінальна тема.....в ній малиб бути повідомлення типу : ОТ я такий хороший вчився в політесі)) в токому то році...і якщо є хтось з однокласників/знайомих тут появляється то залишити контактну інфу якщо давно нікого не бачив.....

а стосовно корупції.....то в мене є наступна думка....якщо можна обійтись без грошей то все мона вирішити просто людською розмовою......а дискусія яка велась вище то просто ФЛУД....бо нас не читають органи, анавіть як читають то ніц незроблять з тим.....

П.С. закінчив ліцей у 2002 році 11-А клас Юзьківа В.В. Вмиру мене зовуть Михайло Веселовський серед людей відомий як Веселий
Michael Veselovski
http://veselovski.co.uk

Bjelka
Частий гість
Частий гість
Контактна інформація:

Повідомлення Bjelka » 24.01.2008 20:16

За ліцей я плачу,хоча з невеликим бажанням і не 200,а 100 грн.,бо в мене ще брат вчиться в ліцеї,але можу з упевненістю сказати,що не збираюсь платити за вступ у ВУЗ гроші,бо знаю,що зможу це зробити своїми силами і хабарі не люблю. Це нижче за мої моральні переконання.
Життя - це класна штука,як не крути.

Tapac
Любить писати
Любить писати
Контактна інформація:

Повідомлення Tapac » 24.01.2008 22:07

Bjelka писав:але можу з упевненістю сказати,що не збираюсь платити за вступ у ВУЗ гроші,бо знаю,що зможу це зробити своїми силами і хабарі не люблю. Це нижче за мої моральні переконання.
Я б не радив зарікатися......Було досить багато "сміливців" що таке говорили а потім....тільки одиниці поступили з ліцею в ВУЗ самостійно...це доведений ФАКТ
Життя тільки одне, отже проживи його гідно!!!!

Nazik
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення Nazik » 24.01.2008 23:53

тільки одиниці поступили з ліцею в ВУЗ самостійно...це доведений ФАКТ
Ким доведений? Є повно народу, що поступили в кілька ВУЗів.. Їх явно не одиниці.

Пропоную порізати цю тему. Бо йде обговорення хабарів, а не пошук ліцейстів. Всіх ліцеїстів уже знайдено мабуть :lol:
Фак мой мозг!!!

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Повідомлення vanya » 25.01.2008 00:00

І мені тепер то все знову розгірбати?.. :( Кличте sanа :D

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 25.01.2008 09:32

а дискусія яка велась вище то просто ФЛУД....бо нас не читають органи, анавіть як читають то ніц незроблять з тим.....
А "органи" і не повинні читати. Мало того, вище написав, що їм і не цікаво би було.
Проте "дитяча" корупція досить нескладно долається. Про то теж писав...
Було досить багато "сміливців" що таке говорили а потім...
Я поступив у три :) Ще десь цидулки залишив, на память :)
die Große Schlange

vanya
Адміністратор
Адміністратор
Контактна інформація:

Re: "Дитяча" корупція

Повідомлення vanya » 25.01.2008 10:24

Пам'ятається мені, що коли я дізнався про результати моїх вступних іспитів в Політех, шановний директор казав мені "А звідки ти знаєш? Ще не ясно чи ти пройшов." От. А ви кажете :)

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 25.01.2008 11:28

В Політесі, я був невпевнений тільки в диктанті (прохідний мінімум я, чудом, набрав)
Свій результат з математики я знав з точністю в одне завдання (я потім вирішив завдання, згадавши умови), а з фізики був впевнений на всі 100% :)
Тому результати практично зійшлись.
Якщо і переживав, то не за правильність рішення, а за правильність оформлення результатів.

В НУ ім. Франка, екзамени були суб"єктивні, бо була усна частина.

В ІФТУНГ я не дуже цікавився, хто і що там перевіряв.

В Прикарпатський я не ходив здавати, бо вже знав, що вчитимусь в Політесі :)
Випускні відповідно теж були практично по-барабану... :)
die Große Schlange

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 25.01.2008 11:58

Хлопці, шо ви як діти малі. Звісно можна поступити в любий універ безкоштовно, питання на який факультет :)

Я поступав лише в політех. Здав екзамени вроді нормально і набрав прохідний бал на радіотехніку. Там прохідний був десь в районі 71. Але до цього душа не лежала. Хотів менеджмент. А тут вже інше питання, прохідний бал був 105 зі 120 вроді. Набрати стільки було нереально самому, а якби й набрав, то урізали би 100%. Ось тут і згодились гроші :)

Тобто все відносно, говорити категорично, що без хабаря можна куди-хоч вступити, чи навпаки, нерозумно, є багато інших факторів, які потрібно враховувати...

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 25.01.2008 12:54

прохідний бал був 105 зі 120 вроді.
Чому нереально набрати?
я набрав
20 з 20 з фізики
18 з 20 з математики
і 3 з 10 з української (але то вже суто особисті здібності :mrgreen: )
Звісно можна поступити в любий універ безкоштовно, питання на який факультет
Питання чи надто потрібно "модну" спеціальність...
Закінчивши колись "огидну" геодезію чи каналізацію, зараз можна заробляти більше ніж "модний" економіст-міжнародник :)

Та і взагалі питання чи всім потрібно вищу освіту.
От вчора приходив проситись на роботу економіст з Прикарпатського... Дзвонила мама, що намагалася влаштувати сина на посаду архітектора:)
Але він згідний працювати і різноробочим :)
Може краще було на маляра вивчитись?

Кваліфіковані маляр, слюсар, тесля, швея і повар потрібні більше ніж псевдоваліфіковані високоосвідчені "ширпотребні" програмісти-лінгвісти, менеджери міжнародного туризму, дизайнери-промоутери і т.п. :lol:

Тому в загальному, вважаю, що можна отримати хорошу професію безплатно.
Просто потрібно сумлінно вчитися, виважено підходити до вибору майбутньої професії і відповідно до навчального закладу і рівня освіти.
die Große Schlange

kobi
Завжди на форумі
Завжди на форумі
Контактна інформація:

Повідомлення kobi » 25.01.2008 13:18

Нереально, бо завдання на різні факультети в політеху сильно відрізняються :)

Все-таки модний економіст-міжнародник заробляє більше ніж геодезист. Питання - кого називати "модним". Ті, що працюють у всяких СП "менеджерами", а насправді хлопчиками на побігеньках - модними не назвеш. Таких більшість, але не тому, що поганий факультет, а тому шо: тупі, погано вчились, пішли не за покликанням, а тому, шо модно.

Вищу освіту мати потрібно однозначно, ІМХО. Основна причина - значно впливає на світогляд, на розвиток людини як особистості. От приклад: в мене є купа знайомих - досить розумних хлопаків. Дехто закінчував універ очно, дехто заочно, дехто взагалі не вчився. І хоч в голові є розум від природи - порівнювати абсолютно нічого, універ залишає свій вагомий слід, і нікуди від того не дінешся.

А що в нас чорноробочий може заробляти більше від людини з вищою освітою - то явище тимчасове. Ну і не кожен може займатись фізичною працею :)

Я вважаю, що якщо розумові здібності і фінансові можливості дозволяють - освіта повинна бути здобута однозначно вища, стаціонар

san
Модератор
Модератор
Контактна інформація:

Повідомлення san » 25.01.2008 13:24

До вибору освіти потрібно підходити як до інвестиції. Тобто свідомо прогнозувати яким чином повинні окупитись грошу витрачені на хабарі, на платне навчання, на довге навчання в ВУЗі.

Приклад (умовний, рахуйте свій):

1.
Йду в ВУЗ на "лінгвіста"
хабар - 1500 $
навчання - 1000$/рік * 5 років = 5000 $
додаткові харчі і житло - 100$/міс * 70 = 7000 $
хабарі 100$/сесія * 10 = 1000$
диплом 300$
РАЗОМ: приблизно 15 000 баксів
В результаті претендуємо на посаду секретаря, офіс-менеджера, з зарплатою ну нехай 1500 грн. Залишаємо для прожиття 1000 - решту 100 баксів "дохід".
Отже десь за 12 років відпрацюю "освіту" :)
І за 17 років з моменту вкладення інвестиції почну отримувати дохід по 1200 баксів на рік

2. Вчусь на зварювальника (близько 6 місяців).
Купую апарат, лахи, прибамбаси...
Сумарно витрачаю до 1500$
Йду на роботу за 80 грн/день (практично мін.)
Тобто 320 бакс/міс
Так само на життя - 200, 120 - в копілку
За рік інвестиції окупляться і стануть приносити дохід 1400 баксів на рік.
Тобто за тих самих 17 років я вже відкладу 22400 баксів
die Große Schlange

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей